CHŠO - 6. ročník - konečné pořadí po 3.
turnaji - kategorie nar. 2002 a mladší |
poř. |
příjmení a jméno |
rtg |
příslušnost |
1. |
2. |
3. |
celkem |
1 |
Jun
Rudolf |
1935 |
TJ CHS Chotěboř |
10 |
10 |
|
20 |
2 |
Nikolinko
Tomáš |
1250 |
TJ Lokomotiva Česká Třebová |
3 |
6 |
7 |
13 |
3 |
Chocholouš
Radim |
1000 |
TJ ŠO Chrudim |
5 |
7 |
6 |
13 |
4 |
Le
Hoang Anh Quan |
1117 |
ŠS Železné hory |
1 |
4 |
8 |
12 |
5 |
Kukla
Štěpán |
1000 |
TJ ŠO Chrudim |
2 |
|
9 |
11 |
6 |
Zvolánek Štěpán |
1000 |
TJ CHS Chotěboř |
|
|
10 |
10 |
7 |
Brožka
Karel |
1640 |
2222 ŠK Polabiny, z.s. |
9 |
|
|
9 |
8 |
Jareš Michal |
1829 |
2222 ŠK Polabiny, z.s. |
|
9 |
|
9 |
9 |
Leksa Roman |
1050 |
TJ Lokomotiva Česká Třebová |
|
5 |
4 |
9 |
10 |
Klabeneš
Petr |
1564 |
TJ CHS Chotěboř |
8 |
|
|
8 |
11 |
Liška Kryštof |
1405 |
2222 ŠK Polabiny, z.s. |
|
8 |
|
8 |
12 |
Váňa
Vojtěch |
1271 |
2222 ŠK Polabiny, z.s. |
7 |
|
|
7 |
13 |
Rybáček
Lukáš |
1592 |
TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší |
6 |
|
|
6 |
14 |
Vitvar Adam |
1000 |
ŠS Železné hory |
|
3 |
2 |
5 |
15 |
Lauer Marek |
1000 |
ŠS Železné hory |
|
|
5 |
5 |
16 |
Šulc Jiří |
1246 |
ŠO Hlinsko |
4 |
|
|
4 |
17 |
Hrdlička Jakub |
1053 |
ŠS Železné hory |
|
|
2 |
2 |
18 |
Málek Ondřej |
1000 |
ŠS Železné hory |
|
2 |
|
2 |
1 |
Leksová Soňa |
1454 |
ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. |
10 |
9 |
10 |
20 |
2 |
Jindřišková
Charlotte |
1152 |
TJ ŠO Chrudim |
8 |
8 |
9 |
17 |
3 |
Pilná
Jitka |
1393 |
2222 ŠK Polabiny, z.s. |
7 |
7 |
|
14 |
4 |
Holásková Veronika |
1546 |
ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. |
|
10 |
|
10 |
5 |
Vašková
Marie |
1502 |
ŠO Hlinsko |
9 |
|
|
9 |
O pořadí na 2.
místě u chlapců rozhodlo kriterium věku, hráč na 2. místě je mladší než hráč
na 3. místě. |
|
|
|
|
|
|
|
|
CHŠO - 6.
ročník - konečné pořadí po 3. turnaji
- kategorie nar. 2006 a mladší |
poř. |
příjmení a jméno |
rtg |
příslušnost |
1. |
2. |
3. |
celkem |
1 |
Juchelka
Marek |
1605 |
2222 ŠK Polabiny, z.s. |
10 |
10 |
|
20 |
2 |
Roub Radek |
1445 |
ŠS Železné hory |
|
8 |
9 |
17 |
3 |
Nejedlý
Lukáš |
1387 |
TJ CHS Chotěboř |
9 |
7 |
|
16 |
4 |
Jun
Robert |
1357 |
TJ CHS Chotěboř |
5 |
2 |
10 |
15 |
5 |
Nejedlý
Radek |
1435 |
TJ CHS Chotěboř |
7 |
5 |
|
12 |
6 |
Kobr
Matěj |
1480 |
ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. |
6 |
4 |
|
10 |
7 |
Váňa
Jakub |
1317 |
2222 ŠK Polabiny, z.s. |
4 |
|
6 |
10 |
8 |
Stejskal Michal |
1616 |
TJ Jiskra Hořice v Podkr. |
|
9 |
|
9 |
9 |
Pejřimovský
Tadeáš Rubel |
1374 |
TJ CHS Chotěboř |
8 |
|
|
8 |
10 |
Dejmek Tomáš |
1378 |
DDM Kolín |
|
|
8 |
8 |
11 |
Tran Tuan Anh |
1161 |
ŠK Ústí nad Orlicí, z.s. |
|
|
7 |
7 |
12 |
Nešpůrek Jakub |
1321 |
ŠS Železné hory |
|
6 |
|
6 |
13 |
Krupička Filip |
1071 |
TJ CHS Chotěboř |
|
|
5 |
5 |
14 |
Tyč Jakub |
1270 |
ŠS Železné hory |
|
|
4 |
4 |
15 |
Voborník Jiří |
1123 |
2222 ŠK Polabiny, z.s. |
|
3 |
|
3 |
16 |
Paar
David |
1167 |
2222 ŠK Polabiny, z.s. |
3 |
|
|
3 |
17 |
Mrkvička Jakub |
1091 |
ŠS Železné hory |
|
|
3 |
3 |
18 |
Mrklovský David |
1000 |
ŠS Železné hory |
|
|
2 |
2 |
19 |
Šlosar
Jan |
1296 |
2222 ŠK Polabiny, z.s. |
2 |
|
|
2 |
20 |
Pešek
Martin Jakub |
1315 |
ŠO Hlinsko |
1 |
1 |
|
2 |
21 |
Pekárek Jakub |
1000 |
ŠS Železné hory |
|
|
1 |
1 |
1 |
Třasáková Adéla |
1617 |
2222 ŠK Polabiny, z.s. |
10 |
10 |
|
20 |
2 |
Šulcová
Tereza |
1388 |
2222 ŠK Polabiny, z.s. |
9 |
9 |
|
18 |
3 |
Křivská
Eliška |
1000 |
TJ CHS Chotěboř |
7 |
7 |
10 |
17 |
4 |
Pejřimovská
Viola Ruby |
1372 |
TJ CHS Chotěboř |
8 |
8 |
|
16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
CHŠO - 6.
ročník - konečné pořadí po 3. turnaji
- kategorie nar. 2009 a mladší |
poř. |
příjmení a jméno |
rtg |
příslušnost |
1. |
2. |
3. |
celkem |
1 |
Starý Vojtěch |
1273 |
Jiskra Heřmanův Městec |
10 |
9 |
10 |
20 |
2 |
Bouška
Jiří |
1324 |
ŠO Hlinsko |
9 |
10 |
|
19 |
3 |
Jun
Rostislav |
1141 |
TJ CHS Chotěboř |
6 |
7 |
9 |
16 |
4 |
Horák
Prokop |
1077 |
2222 ŠK Polabiny, z.s. |
8 |
|
8 |
16 |
5 |
Hrdlička
Jan |
1103 |
ŠS Železné hory |
5 |
6 |
7 |
13 |
6 |
Jindřišek
Luboš |
1014 |
TJ ŠO Chrudim |
4 |
8 |
3 |
12 |
7 |
Křivský
Mikuláš |
1000 |
TJ CHS Chotěboř |
7 |
3 |
5 |
12 |
8 |
Zmek
Jaroslav |
1023 |
TJ CHS Chotěboř |
|
1 |
6 |
7 |
9 |
Ozank
Tobias |
1000 |
ŠS Železné hory |
1 |
2 |
4 |
6 |
10 |
Zucha
Ilja |
1000 |
SK Žamberk |
|
5 |
|
5 |
11 |
Moser
Hugo |
1000 |
ŠS Železné hory |
|
4 |
|
4 |
12 |
Martiník
David |
1056 |
2222 ŠK Polabiny, z.s. |
3 |
|
|
3 |
13 |
Třasák
Václav |
1000 |
2222 ŠK Polabiny, z.s. |
2 |
|
|
2 |
14 |
Káninský Daniel |
1000 |
ŠS Železné hory |
|
|
2 |
2 |
15 |
Výborný Filip |
1000 |
ŠS Železné hory |
|
|
1 |
1 |
1 |
Pařízková Kristýna |
1000 |
ŠS Železné hory |
10 |
9 |
10 |
20 |
2 |
Burešová
Beáta |
1000 |
ŠS Železné hory |
9 |
10 |
9 |
19 |
3 |
Boughen
Jessica |
1000 |
TJ ŠO Chrudim |
8 |
8 |
|
16 |
4 |
Daňová
Klára |
1000 |
ŠS Železné hory |
|
7 |
8 |
15 |
O pořadí na 3.
místě u chlapců rozhodlo kriterium věku, hráč na 3. místě je mladší než hráč
na 4. místě. |
|
|
|
|
|
|
|
|