achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

27.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0

Dorost a junioři

Datum poslední aktualizace : 16.11.2019 Sekce : Dorost a junioři
Polofinale MČR juniorů a dorostenců a finale MČR juniorek a dorostenek 2019 s medailemi !!!
Ve dnech 9.-16.listopadu 2019 se ve Špindlerově Mlýně konalo Polofinále MČR juniorů a dorostenců a Finale MČR juniorek a dorostenek, kterého se zúčastnilo celkem 108 hráčů včetně 9 zástupců našeho kraje.
Vítězem Polofinale MČR juniorů a dorostenců se stal FM Martin Simet z Klatov, druhé místo v celkovém pořadí a první místo v kategorii dorostenců získal Martin Buločkin z Polabin - Blahopřejeme !!! Pozornost zasluhuje i 13.místo Rudolfa Juna z Chotěboře, který získal 5,5/7 bodu (poslední dvě kola nehrál !).
Ve Finale MČR juniorek a dorostenek byla nejúspěšnější WCM Zuzana Gřesová z Interchessu se ziskem 7/9 bodu, nejlepší mezi juniorkami byla Veronika Šmajzrová z Ústí n/O. - Blahopřejeme !!!


Datum poslední aktualizace : 23.9.2019 Sekce : Dorost a junioři
Mistrovství ČR juniorů a dorostenců v rapidu s medailemi
Ve dnech 21.-22.září 2019 se ve Vyškově hrálo Mistrovství ČR juniorů a dorostenců v rapidu, kterého se zúčastnilo 62 hráčů a hráček (vč. pěti našich zástupců z Polabin a ti získali 3 medailová umístění !).
V devítikolovém turnaji, hraném společně pro všechny vypsané kategorie, zvítězil Jonáš Eret před FM Martinem Simetem (oba Klatovy), když o jejich pořadí rozhodlo až druhé pomocné hodnocení, třetí skončil David Barák z Durasu Brno. Z našich zástupců získal stříbro Martin Buločkin za 2.místo v kategorii H18 a bronz CM Michal Jareš za 3.místo v kategorii H16, společně pak vybojovali 2.místo v soutěži družstev - BLAHOPŘEJEME !!!.


Datum poslední aktualizace : 16.3.2019 Sekce : Dorost a junioři
Bronz z Mistrovství ČR juniorů a dorostenců 2019
Souběžně s Mistrovstvím ČR mládeže se v Koutech n/D. ve dnech 8.-16.března 2019 hrálo i Mistrovství ČR juniorů a dorostenců, kterého se zúčastnilo 12 nejlepších hráčů z Polofinale MČR (6 juniorů a 6 dorostenců), mezi nimiž byli i 3 hráči z Polabin.
Celkovým vítězem a nejlepším juniorem se stal FM Martin Hollan z Českého Těšína, nejlepším dorostencem byl Vojtěch Šrámek z Orlové (celkově třetí) a bronzovou medaili za třetí místo v dorostencích (celkově 6.místo) vybojoval Vojtěch Říha z Polabin - Blahopřejeme !!!


Datum poslední aktualizace : 20.11.2018 Sekce : Dorost a junioři
Úspěch na Polofinale Mistrovství ČR dorostenců a juniorů
Ve dnech 10.-17.listopadu 2018 se ve Špindlerově Mlýně uskutečnilo Polofinale Mistrovství ČR dorostenců a juniorů společně s Mistrovstvím ČR dorostenek a juniorek.
Mezi 64 hochy bylo 6 našich zástupců, z nichž se vytáhl až 25 nasazený David Černý z Polabin, který ziskem 6,5/9 obsadil celkové třetí místo a získal zlato za první místo v kategorii do 18 let - Blahopřejeme !!! Další našinci už tak úspěšní nebyli a vesměs skončili o něco málo hůře, než bylo jejich nasazení.
Mezi 27 dívkami byla z našich zástupkyň nejúspěšnější Lea Rosenbaumová z Polabin skončivší o něco lépe, než byla nasazená.


Datum poslední aktualizace : 30.9.2018 Sekce : Dorost a junioři
Mistrovství ČR juniorů a dorostenců v rapidu 2018
Ve dnech 28.-30.září 2018 se ve Vyškově konalo Mistrovství ČR juniorů a dorostenců v rapidu, kterého se zůčastnilo 107 hráčů včetně 11 našich zástupců. A ti se docela vytáhli !!
Celkovým vítězem se stal IM Jakub Půlpán z Polabin se ziskem 8/9 bodů, který byl současně nejúspěšnějším hráčem v kategorii H20 - Blahopřejeme !!!. Mezi dívkami skončila na celkově druhém místě Lea Rosenbaumová z Polabin, která byla současně nejlepší dívkou v kategorii D18 i D16 - Blahopřejeme !!!
Medailového ocenění se však dočkali i další hráči - vítězem v kategorii H16 se stal Tomáš Ludvík a třetí místo ve stejné kategorii H16 obsadil Vojtěch Říha (oba Polabiny).
A další prvenství patřilo družstvu 2222 ŠK Polabiny A ve složení IM Jakub Půlpán, Tomáš Ludvík, Vojtěch Říha a Martin Buločkin !


Datum poslední aktualizace : 18.11.2017 Sekce : Dorost a junioři
Polofinale Mistrovství ČR dorostenců a juniorů
Ve dnech 12.-18.listopadu 2017 se v Kovářské uskutečnilo Polofinale Mistrovství ČR dorostenců a juniorů společně s Mistrovstvím ČR dorostenek a juniorek. Mezi hochy se prezentovala i pětice našich zástupců, která měla k medailím hodně daleko, ale umístění tří z nich v druhé desítce lze považovat alespoň za drobný úspěch oproti jejich nasazení.
Mezi dívkami jsme žádnou zástupkyni neměli.Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.