27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V pátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Letohrad B - Řetůvka 6,5:1,5, Horní Čermná - Dolní Čermná 3,5:4,5, Ústí n/O. B - Svitavy 5:3, Ústí n/O. C - Kunvald 6,5:1,5, Česká Třebová - Moravská Třebová 6,5:1,5, Mistrovice colno Po čtvrtém kole je v čele tabulky trojice družstev Svitavy, Česká Třebová a Ústí n/O. B (všichni 12 bodů), nam posledních dvou místech zůstává Řetůvka a spolu s ní Horní Čermná.
KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2019/2020 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
6
VÝSLEDKY 5.
KOLA HRANÉHO 15. 12. 2019
Sokol
Mistrovice – volný los
TJ Spartak Letohrad B – ŠK Řetůvka
Rozhodčí: Mikyska Kamil
1.
Mikyska K.
V
1946
1:0
Kapoun V.
1838
2.
Řehák J.
V
1776
1/2
Kylar P.
1760
3.
Kameník D.
H
1793
1:0
Kapoun M.
1306
4.
Maceška B.
1724
1:0
Slanina M.
1100
5.
Sysr V.
1509
1:0
Branda Z.
1000
6.
Maceška V.
1431
1:0
Bartoš R.
1000
7.
Janeček O.
1411
1:0
Bělovský P.
1000
8.
Sysrová E.
1096
0:1
Mikulecký J.
1000
6.5 : 1.5
ŠO Horní Čermná
– ŠK Dolní Čermná
ŠK Ústí nad Orlicí B – ŠK Svitavy
Rozhodčí: Dušek
Josef
Rozhodčí: Glembek Bohumír
1.
Pecháček T.
1812
1/2
Filip L.
H
1805
1.
Hrobař V.
V
1971
1:0
Kotva M.
1920
2.
Dušek J.
1731
1/2
Merta M.
1731
2.
Jániš P.
V
1915
1:0
Bartoš K.
H
1897
3.
Kalousek M.
1751
1:0
Motl L.
1609
3.
Šimek Z.
1941
1/2
Vodička M.
1732
4.
Betlach J.
1621
1/2
Merta J.
1786
4.
Volf J.
1949
1/2
Maděra S.
1682
5.
Motl J.
1624
1/2
Padrtka J.
1606
5.
Mareš P.
1894
0:1
Bulva F.
1589
6.
Soural T.
1590
1/2
Židek P.
1666
6.
Smola J.
1814
1:0
Rosenkranz J.
1629
7.
Vacek M.
1466
0:1
Nikl J.
1677
7.
Glembek B.
1791
0:1
Velešík M.
1619
8.
Šilar J.
1561
0:1
Seidl P.
1528
8.
Netušil J.
V
1930
1:0
Václavík P.
1487
3.5 : 4.5
5 : 3
ŠK Ústí nad
Orlicí C – ŠO K a.s. Kunvald
Proplast Česká Třebová – TJ Slovan Moravská
Třebová
Rozhodčí:
Šmajzrová Veronika
Rozhodčí: Prax Ivo
1.
Holásek V.
H
1923
0:1
Wiesinger W.
H
1996
1.
Bernášek J.
H
2485
1:0
Grepl P.
1940
2.
Šmajzrová V.
1817
1:0
Vaníček J.
1664
2.
Hurt L.
2097
1:0
Meleško A.
1789
3.
Píše J.
1715
1/2
Hodek R.
1627
3.
Prax I.
1988
1:0
Sojma Z.
1818
4.
Čech M.
1686
1:0
Palla S.
H
1660
4.
Pail M.
H
1837
1:0
Chvojka A.
1687
5.
Dudla M.
1647
1:0
Dvořák E.
1630
5.
Pěkník M.
H
1800
1:0
Šmíd F.
H
1759
6.
Píše M.
1331
1:0
Krčmář S.
1541
6.
Pelcl K.
1825
1/2
Liebl P.
1684
7.
Šmajzrová D.
1423
1:0
Rusz G.
1536
7.
Petrželka K.
1848
1/2
Borýsek M.
H
1697
8.
Macan T.
1131
1:0
Štěpán S.
1600
8.
Bureš M.
1488
1/2
Navrátil M.
H
1662
6.5 : 1.5
6.5 : 1.5
TABULKA PO 5. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠK Svitavy
5
4
0
1
12
31
:
9
27
2.
Proplast Česká
Třebová
4
4
0
0
12
23.5
:
8.5
18
3.
ŠK Ústí nad
Orlicí B
5
4
0
1
12
23
:
17
17
4.
ŠK Ústí nad
Orlicí C
4
2
0
2
6
16
:
16
12
5.
Sokol Mistrovice
4
2
0
2
6
16
:
16
10
6.
TJ Slovan
Moravská Třebová
5
2
0
3
6
18
:
22
14
7.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
5
2
0
3
6
17.5
:
22.5
11
8.
ŠK Dolní Čermná
4
1
1
2
4
14.5
:
17.5
7
9.
TJ Spartak
Letohrad B
5
1
1
3
4
16
:
24
12
10.
ŠO Horní Čermná
5
1
0
4
3
15
:
25
8
11.
ŠK Řetůvka
4
1
0
3
3
9.5
:
22.5
5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .