27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve třetím kole Krajské soutěže západ byly dosaženy tyto výsledky: Miřetice - Železné hory C 2,5:2,5, Rapid Pardubice E - Polabiny G 3,5:1,5, Železné hory B - Rapid Pardubice D 2,5:2,5, Chrudim C - Krucemburk 4:1, Chotěboř C - Rapid Pardubuce F 0:5, Rapid Pardubice G volno Po třech kolech je v čele samostatně Rapid Pardubice E s plným počtem 9/9 bodů, na konci tabulky je také samostatně družstvo Krucemburku s nulou na kontě.
KRAJSKÁ SOUTĚŽ ZÁPAD 2019/2020 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
4
VÝSLEDKY 3.
KOLA HRANÉHO 24. 11. 2019
Rapid G + DDM
Přelouč – volný los
NOPO Miřetice – ŠS Železné hory C
Rozhodčí: Janoušek Petr
1.
Janoušek P.
H
1665
1/2
Šilar L.
V
2039
2.
Janoušek L.
1522
0:1
Nešpůrek J.
1353
3.
Samková P.
1286
1:0
Štolovský V.
1238
4.
Šebek M.
1267
0:1
Rožek J.
1289
5.
Janoušek J.
1161
1:0
Hrdlička J.
1060
2.5 : 2.5
ŠK Rapid
Pardubice E – 2222 ŠK Polabiny G
ŠS Železné hory B – ŠK Rapid Pardubice D
Rozhodčí:
Kalhous Miroslav
Rozhodčí: Vojáček Jan
1.
Joukl M.
V
1523
1:0
Škorpík F.
1582
1.
Vojáček J.
1358
0:1
Svítil R.
V
1656
2.
Kalhous M.
1519
1:0
Krejčí J.
1520
2.
Polách J.
H
1609
1/2
Kurka P.
V
1247
3.
Vinš K.
1352
1/2
Kvapil J.
C
1465
3.
Tyč K.
1004
1:0
Seidl V.
1000
4.
Černý Z.
V
1650
1:0
Melichar Z.
1422
4.
Žďárský V.
1100
0:1
Hong B.
1069
5.
Březina D.
1000
0:1
Vorel B.
1526
5.
Pařízková K.
1100
1:0
Vytiska J.
1000
3.5 : 1.5
2.5 : 2.5
TJ ŠO Chrudim C
– TJ Sokol Krucemburk
TJ CHS Chotěboř C – ŠK Rapid Pardubice F
Rozhodčí: Němec
Bohumil
Rozhodčí: Petrus Luděk
1.
Kokeš B.
V
1962
1:0
Kačor P.
1607
1.
Pejřimovský T.
1495
0:1
Macek O.
V
1919
2.
Němec B.
V
1793
1:0
Melichar J.
H
1457
2.
Jun R.
1291
0:1
Joukl J.
1718
3.
Krys J.
1622
1:0
Štorek L.
1391
3.
Jun R.
1303
0:1
Macek J.
1398
4.
Bureš Z.
1507
0:1
Mottl J.
H
1568
4.
Křivský T.
1000
0:1
Seidl Z.
V
1872
5.
Sokol P.
1444
1:0
Hrančík J.
1093
5.
Křivský M.
1000
0:1
Kvapil P.
1012
4 : 1
0 : 5
TABULKA PO 3. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠK Rapid
Pardubice E
3
3
0
0
9
11
:
4
9
2.
TJ ŠO Chrudim C
3
2
1
0
7
10.5
:
4.5
9
3.
ŠS Železné hory
B
3
2
1
0
7
9.5
:
5.5
8
4.
ŠS Železné hory
C
2
1
1
0
4
7
:
3
6
5.
NOPO Miřetice
3
1
1
1
4
8
:
7
6
6.
ŠK Rapid
Pardubice F
3
1
0
2
3
8
:
7
7
7.
2222 ŠK Polabiny
G
3
1
0
2
3
7
:
8
6
8.
Rapid G + DDM
Přelouč
2
1
0
1
3
3.5
:
6.5
3
9.
ŠK Rapid
Pardubice D
3
0
1
2
1
5
:
10
3
10.
TJ CHS Chotěboř
C
2
0
1
1
1
2.5
:
7.5
2
11.
TJ Sokol
Krucemburk
3
0
0
3
0
3
:
12
1
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .