27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sedmém kole 2.ligy skupiny D na sebe narazila dvě naše družstva, z nichž Chotěboř nevyužila výhodu domácího prostředí a podlehla Vysokému Mýtu těsně 3,5:4,5. Rapid Pardubice remizoval doma s Dalešicemi 4:4, stejný výsledek 4:4 uhrála také Polička v Ořechově, zato Chrudim nevyužila výhodu domácího prostředí a opět prohrála - tentokrát s Kutnou Horou 3,5:4,5. Další výsledky: Lokomotiva Brno - Moravská Slavia Brno B 2:6, Náměšť n/O. - Kolín 2,5:5,5 Na čele tabulky se Moravská Slavia Brno vzdálila dvěma nejbližším pronásledovatelům už 'o dva parníky' (!), na konci tabulky je situace kritická jak pro Chrudim tak pro Náměšť n/O., do hry o třetího 'Černého Petra' se pak kromě Dalešic zapojila i Lokomotiva Brno.
2.
LIGA 2018/2019 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 7.
KOLA HRANÉHO 27. 01. 2019
ŠK Rapid
Pardubice – Caissa Pivovar Dalešice
TJ Náměšť n/Oslavou – Sokol Kolín
Rozhodčí:
Veselý Tomáš
Rozhodčí: Mičulka Petr
1.
Prandstetter E.
2217
1:0
Sedláček O.
H
2207
1.
Kratochvíl V.
2220
1/2
Jirovský P.
2336
2.
Smutný J.
H
2207
1/2
Růžička J.
H
2196
2.
Dittrich P.
2228
1/2
Hora M.
H
2154
3.
Ludvík T.
H
2089
1:0
Mouryc T.
H
1973
3.
Zezula R.
2014
0:1
Brezmen P.
2091
4.
Holásek P.
H
2168
1/2
Svíženský L.
1951
4.
Mičulka P.
2056
0:1
Beneš P.
2084
5.
Hlavnička J.
2126
1/2
Bradáč R.
1968
5.
Mičulka D.
2052
1/2
Tesař P.
H
2059
6.
Sýkora J.
2071
1/2
Košut T.
1864
6.
Mrazík T.
H
1952
1:0
Hála V.
2033
7.
Prokop M.
1845
0:1
Zelený T.
1868
7.
Richterová J.
1799
0:1
Kronowetter B.
H
2046
8.
Joukl J.
1660
0:1
Mezlík S.
1938
8.
Richter R.
H
1480
0:1
Stehlík J.
1972
4 : 4
2,5 : 5,5
TJ ŠO Chrudim –
TJ Sparta Kutná Hora
Lokomotiva Brno – Moravská Slavia Brno B
Rozhodčí: Krys
Jaromír
Rozhodčí: Fryda Dominik
1.
Jedlička A.
H
2218
1/2
Seidl Š.
H
2157
1.
Šklíba M.
2304
0:1
Polák T.
V
2507
2.
Bujnoch R.
H
2210
1/2
Polák B.
2159
2.
Ramík Z.
2151
0:1
Kočiščák J.
H
2500
3.
Němec P.
2232
1/2
Daneš J.
2226
3.
Dvořák A.
2127
1/2
Holemář D.
2302
4.
Trhal T.
2083
1/2
Keller D.
2126
4.
Kratochvíl M.
2207
1/2
Skácelík P.
2162
5.
Hlaváček R.
2105
1/2
Černovský J.
2096
5.
Kulovaná E.
H
2200
1/2
Tikovský A.
2184
6.
Malivánek J.
2053
0:1
Vinklárek O.
2079
6.
Kratochvíl K.
2162
0:1
Věchet S.
2114
7.
Kokeš B.
1987
1/2
Duda A.
H
2055
7.
Veselý J.
1983
0:1
Kredl K.
2101
8.
Krys J.
2043
1/2
Vrkota M.
2055
8.
Straka V.
1989
1/2
Vávra M.
1980
3,5 : 4,5
2 : 6
TJ CHS Chotěboř
– ŠK Vysoké Mýto
OREL Ořechov – TJ Štefanydes Polička
Rozhodčí:
Petrus Luděk
Rozhodčí: Kubát Pavel
1.
Říha V.
H
2145
0:1
Sabol M.
2320
1.
Kantorík M.
C
2216
0:1
Červený P.
2318
2.
Tůma J.
2287
0:1
Šmajzr M.
H
2155
2.
Lakatoš T.
2131
1/2
Švanda O.
2215
3.
Veselý V.
H
2075
1/2
Grundman V.
H
2013
3.
Nový M.
2166
1/2
Krátký J.
H
2050
4.
Vala F.
H
2174
1/2
Kosek M.
2140
4.
Páral S.
1994
1:0
Kastner O.
H
2027
5.
Jun R.
1967
1/2
Kosek J.
2070
5.
Kubíček P.
1966
0:1
Lorenc O.
2087
6.
Tůma J.
2036
1/2
Doseděl J.
2055
6.
Messerschmidt S
2009
1:0
Houška B.
2034
7.
Petrus L.
1964
1:0
Daněk P.
H
1891
7.
Kubát P.
1991
1/2
Švanda A.
1925
8.
Hospodka J.
1956
1/2
Lipavský D.
1964
8.
Borovský A.
C
1953
1/2
Pavlíček L.
2004
3,5 : 4,5
4 : 4
TABULKA PO 7. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
Moravská Slavia
Brno B
7
7
0
0
21
42
:
14
33
2.
ŠK Rapid
Pardubice
7
4
1
2
13
32
:
24
19
3.
TJ CHS Chotěboř
7
4
1
2
13
30
:
26
17
4.
ŠK Vysoké Mýto
7
3
3
1
12
29,5
:
26,5
17
5.
TJ Štefanydes
Polička
7
3
2
2
11
28,5
:
27,5
14
6.
OREL Ořechov
7
3
1
3
10
29
:
27
19
7.
Sokol Kolín
7
3
1
3
10
28
:
28
15
8.
TJ Sparta Kutná
Hora
7
3
1
3
10
28
:
28
11
9.
Lokomotiva Brno
7
2
1
4
7
26
:
30
13
10.
Caissa Pivovar
Dalešice
7
2
1
4
7
25
:
31
14
11.
TJ Náměšť
n/Oslavou
7
1
0
6
3
16,5
:
39,5
9
12.
TJ ŠO Chrudim
7
0
2
5
2
21,5
:
34,5
7
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .