27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V závěrečném devátém kole Krajské soutěže sever byly dosaženy tyto výsledky: Ústí n/O. E - Červená Voda 3:2, Žamberk B - Kunvald D 1:4, Mistrovice C - Kunvald C 3:2, Jablonné n/O. - Mistrovice B 4:1, Letohrad B - Kunvald B 2,5:2,5 Vítězství s právem postupu do Krajského přeboru 2.třídy udrželo družstvo Sokol Mistrovice C - Blahopřejeme !!!
KRAJSKÁ SOUTĚŽ SEVER 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
10
VÝSLEDKY 9.
KOLA HRANÉHO 03. 03. 2019
SK+Sokol Žamberk
B – ŠO K a.s. Kunvald D
ŠK Ústí nad Orlicí E – Šachový spolek Červená
Voda
Rozhodčí: Kopal
Vladimír
Rozhodčí: Švec Jiří
1.
Kopal V.
1549
0:1
Dvořák E.
1658
1.
Švec J.
1486
1:0
Brychta A.
1616
2.
Šulc J.
1623
0:1
Řehák J.
1456
2.
Leksová S.
1432
0:1
Ludvik F.
1613
3.
Mazura J.
1522
0:1
Řehák J.
1373
3.
Tran T.
1217
1:0
Matoulek V.
1530
4.
Charvát V.
1368
0:1
Dušek B.
1246
4.
Šmajzrová D.
1400
0:1
Hošpes J.
1000
5.
Zucha I.
1098
1:0
Haas M.
1128
5.
Macan T.
1112
1:0
Kašecký T.
1000
1 : 4
3 : 2
TJ Jablonné nad
Orlicí – Sokol Mistrovice B
Sokol Mistrovice C – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
C
Rozhodčí: Filip
Libor
Rozhodčí: Langr Petr
1.
Filip L.
1814
1:0
Špinler B.
1458
1.
Palla S.
H
1705
1:0
Rusz G.
1540
2.
Vorlíček P.
1695
1/2
Ježek J.
1561
2.
Glöckner J.
1792
0:1
Rusz R.
1471
3.
Bouchal T.
H
1549
1/2
Kristl V.
1588
3.
Valenta R.
1554
0:1
Bém T.
1503
4.
Kubíček V.
1619
1:0
Malý E.
1607
4.
Langr P.
1528
1:0
Šejnoha L.
1349
5.
Černohous J.
1684
1:0
Baláš V.
1088
5.
Hanák V.
1521
1:0
Šejnoha J.
1064
4 : 1
3 : 2
TJ Spartak
Letohrad B – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald B
Rozhodčí: Sysr
Pavel
1.
Maceška B.
V
1780
1/2
Štěpán S.
1591
2.
Sysr P.
1539
0:1
Krčmář S.
1530
3.
Petráček J.
1678
1:0
Tobiška J.
1501
4.
Sysr V.
1468
1:0
Hejkrlík P.
1316
5.
Sysrová E.
1082
0:1
Mlynář M.
1418
2.5 : 2.5
TABULKA PO 9. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
Sokol Mistrovice
C
9
6
2
1
20
26
:
19
20
2.
TJ Jablonné nad
Orlicí
9
6
1
2
19
28
:
17
21
3.
ŠK Ústí nad
Orlicí E
9
6
0
3
18
28.5
:
16.5
24
4.
Sokol Mistrovice
B
9
5
0
4
15
25.5
:
19.5
22
5.
Šachový spolek
Červená Voda
9
4
1
4
13
26
:
19
23
6.
TJ Spartak
Letohrad B
9
4
1
4
13
22
:
23
17
7.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald C
9
3
2
4
11
18.5
:
26.5
12
8.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald B
9
2
4
3
10
19.5
:
25.5
12
9.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald D
9
3
0
6
9
19
:
26
15
10.
SK+Sokol Žamberk
B
9
0
1
8
1
12
:
33
7
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .