achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

27.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
1.liga západ - 4.kolo 8.12.2019

Ve čtvrtém kole 1.ligy západ hrály Polabiny B venku a v zápase proti Turnovu B zvítězily přesvědčivě 5,5:2,5, což jim vyneslo první místo v tabulce se ziskem 10/12 bodů !
Další výsledky: Lysá n/L. - Pankrác Praha 3,5:4,5, Neratovice - DP Praha B 4:4, OAZA Praha - Unichess Praha 2:6, Líně - Vyšehrad Praha 5,5:2,5, Vlašim - České Budějovice 5,5:2,5
Samostatné 1.místo v tabulce po čtvrtém kole obsadily Polabiny B, závěr tabulky patří Českým Budějovicím, Vyšehradu Praha a Městu Lysá n/L.



1. LIGA 2019/2020 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 08. 12. 2019
ŠK Města Lysá nad Labem – TJ Pankrác TJ Neratovice – ŠK DP Praha B – EA Hotels
Rozhodčí: Krejnický Jiří Rozhodčí: Babička Michal
1. Špaček P. 2338 1/2 Jirovský M. H 2457 1. Velička P. H 2423 1/2 Plischki S. C 2386
2. Baláček T. 2331 1/2 Sokolov A. 2366 2. Rašík V. H 2476 0:1 Sahidi S. C 2383
3. Jüptner J. 2278 1/2 Doležal R. 2369 3. Rubeš J. H 2357 1/2 Kulhánek T. 2351
4. Husárik B. 2122 0:1 Soural J. 2202 4. Hinks-Edwards T. 2344 1:0 Přibyl M. 2295
5. Čermák M. 2101 1:0 Matras O. 2195 5. Schula M. 2273 0:1 Rous D. 2227
6. Košnář M. 2135 0:1 Gregor J. H 2203 6. Fajman P. 2197 1:0 Adámek Z. 2227
7. Kožený P. 2031 0:1 Postupa P. 2199 7. Forman Š. 2231 0:1 Přibylová S. 2124
8. Postupa P. 1932 1:0 Postupa M. 2050 8. Purnoch J. 2170 1:0 Přibyl V. 2097
3.5 : 4.5 4 : 4
SK OAZA Praha – Bartoš Unichess ŠK Zikuda Turnov B – 2222 ŠK Polabiny B
Rozhodčí: Soukup Václav Rozhodčí: Šimeček Alexej
1. Hollan M. H 2362 0:1 Černoušek L. V 2454 1. Kraus T. V 2463 1/2 Hrabuša M. C 2368
2. Straka V. 2381 0:1 Bernášek J. V 2485 2. Vykouk J. V 2435 1:0 Vrána J. 2383
3. Havelka J. 2381 1/2 Jurčík M. C 2370 3. Vlasák L. V 2433 1/2 Červený P. H 2327
4. Hollan P. H 2309 0:1 Šimek P. 2297 4. Studnička T. 2358 1/2 Ludvík T. 2268
5. Výprachtický D. 2260 0:1 Kuba J. 2283 5. Liška J. 2299 0:1 Jedlička A. 2248
6. Cuhra M. 2236 1:0 Řehořek M. 2312 6. Rodshtein T. 2182 0:1 Říha V. 2239
7. Jelínek M. 2115 0:1 Šlampa J. 2260 7. Kučera P. 2221 0:1 Vařejčko J. 2231
8. Vedral O. 2258 1/2 Bartoš J. 2129 8. Ďúran T. 2139 0:1 Gloser D. 2106
2 : 6 2.5 : 5.5
ŠK Líně – ŠK Sokol Vyšehrad TJ Spartak Vlašim – QCC České Budějovice
Rozhodčí: Sunek Bohumír Rozhodčí: Háse Pavel
1. Štoček J. H 2575 1:0 Vávra P. H 2338 1. Rýdl J. H 2429 1/2 Vokáč M. 2333
2. Petr M. H 2459 0:1 Vichnar D. 2368 2. Horák M. 2324 1/2 Lechtýnský J. 2332
3. Sharashenidze  H 2357 1:0 Dočekal J. 2274 3. Mejzlík O. 2311 1/2 Zeman M. H 2255
4. Michálek J. 2256 1/2 Juřek J. 2235 4. Hrdina R. 2237 1:0 Vybíral Z. 2211
5. Turner J. 2310 1:0 Netušil M. 2161 5. Vojta T. 2342 1/2 Novotný M. H 2266
6. Petrová K. 2230 1:0 Pilař M. 2040 6. Pýchová N. H 2138 1/2 Stinka J. 2199
7. Folk P. 2145 1:0 Rut V. 2119 7. Voříšek J. 2144 1:0 Richtrová E. 2192
8. Turner R. 2061 0:1 Lacina F. 1987 8. Vojta J. 2159 1:0 Tupý M. 2248
5.5 : 2.5 5.5 : 2.5
TABULKA PO 4. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 2222 ŠK Polabiny B 4 3 1 0 10 19 : 13 14
2. Bartoš Unichess 4 3 0 1 9 19 : 13 12
3. ŠK Líni 4 3 0 1 9 17 : 15 10
4. TJ Pankrác 4 3 0 1 9 17 : 15 8
5. ŠK Zikuda Turnov B 4 2 1 1 7 19 : 13 13
6. SK OAZA Praha 4 2 0 2 6 17.5 : 14.5 14
7. TJ Spartak Vlašim 4 2 0 2 6 15.5 : 16.5 9
8. ŠK DP Praha B – EA Hotels 4 1 1 2 4 17.5 : 14.5 9
9. TJ Neratovice 4 0 3 1 3 15 : 17 10
10. ŠK Mista Lysá nad Labem 4 1 0 3 3 14 : 18 8
11. ŠK Sokol Vyšehrad 4 0 2 2 2 13 : 19 7
12. QCC Eeské Budijovice 4 0 0 4 0 8.5 : 23.5 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.