27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sedmém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky: Žamberk - Ústí n/O. B 3,5:4,5, Litomyšl - Polabiny D 4:4, Hlinsko - Lanškroun 4:4, Bohemia Pardubice - Ústí n/. A 4,5:3,5, Zaječice - Vysoké Mýto B 4:4, Polabiny E - Chrudim 3:5 V čele tabulky stále kraluje Chudim s plným počtem bodů a náskokem 2 bodů na Polabiny D (které však mají o jeden předehraný zápas více), poslední zůstávají Polabiny E prakticky již bez šance na záchranu a v pásmu sestupu vystřídala Litomyšl doposud předposlední Ústí n/O.B.
KRAJSKÝ PŘEBOR I 2017/2018 – PDŠS
VÝSLEDKY 7.
KOLA HRANÉHO 04. 02. 2018
SK+Sokol
Žamberk – ŠK Ústí nad Orlicí B
ŠK při DDM Litomyšl – 2222 ŠK Polabiny D
Rozhodčí:
Mikyska Kamil
Rozhodčí: Melichar Vojtěch
1.
Buráň J.
H
2182
1/2
Jániš P.
1902
1.
Nešpor J.
H
1992
1/2
Sýkora J.
H
2069
2.
Mikyska K.
H
1990
1/2
Mareš P.
1927
2.
Daniel M.
H
2033
0:1
Řezníček D.
2065
3.
Havrlík P.
1861
0:1
Poslušný M.
1943
3.
Doseděl J.
H
2080
1/2
Liduch F.
2027
4.
Wiesinger W.
1985
1:0
Borek P.
H
1842
4.
Zeman M.
1952
1/2
Trojan L.
2020
5.
Dungl P.
1872
0:1
Holásek V.
1841
5.
Jirsa L.
2020
1/2
Just P.
1979
6.
Kalous T.
1837
1/2
Šmajzrová K.
1571
6.
Zeman L.
1763
1:0
Melichar V.
1952
7.
Lorenc A.
H
1846
1:0
Holásek V.
1684
7.
Šváb J.
1916
1/2
Nešpůrek P.
1805
8.
Brdíček D.
1800
0:1
Šmajzrová V.
H
1693
8.
Petrík P.
1278
1/2
Gregor J.
1757
3.5 : 4.5
4 : 4
ŠO Hlinsko – TJ
Lanškroun
ŠK Bohemia Pardubice – ŠK Ústí nad Orlicí A
Rozhodčí:
Indrová Jana
Rozhodčí: Horáček Michal
1.
Říha V.
2065
0:1
Pokorný T.
2190
1.
Horáček M.
2121
1:0
Šmajzr M.
H
2156
2.
Baudyš O.
2165
1/2
Krátký J.
2062
2.
Kastner O.
2034
0:1
Holásek P.
2114
3.
Roušar Z.
1936
0:1
Solil R.
1958
3.
Nadrchal T.
H
2041
1:0
Grundman V.
2006
4.
Jun R.
H
2044
1:0
Švub J.
1897
4.
Vodička P.
1996
0:1
Mareš J.
1970
5.
Dvořák S.
1940
1/2
Palla S.
1725
5.
Kuzmin S.
1925
1:0
Netušil J.
2000
6.
Novotný O.
1750
1:0
Doleček M.
1667
6.
Třasák O.
1983
0:1
Kalousek V.
2039
7.
Šťulík J.
1778
1:0
Křivohlávek J.
1442
7.
Starý L.
H
1862
1/2
Volf J.
1978
8.
Londin M.
1737
0:1
Kolomý A.
1670
8.
Bartoš K.
H
1806
1:0
Šimek Z.
1985
4 : 4
4.5 : 3.5
Sokol Zaječice
– ŠK Vysoké Mýto B
2222 ŠK Polabiny E – TJ ŠO Chrudim
Rozhodčí: Hájek
Jaroslav
Rozhodčí: Kvapil Pavel
1.
Jirásek P.
H
2293
1:0
Kosek M.
2085
1.
Vávra R.
H
2032
1/2
Němec P.
2213
2.
Hájek J.
2086
1/2
Kosek J.
V
2115
2.
Kourek J.
2063
1/2
Trhal T.
H
2071
3.
Hájek J.
1911
1/2
Ptáček L.
V
2102
3.
Bělohlav J.
1902
1/2
Malivánek J.
2067
4.
Konrád F.
1822
1/2
Lipavský D.
1946
4.
Škroch M.
1869
1/2
Hlaváček R.
2149
5.
Kubeš I.
1653
1:0
Podgorný R.
1700
5.
Jiroušek J.
1727
0:1
Kokeš B.
2016
6.
Cach T.
1586
0:1
Marinov P.
1739
6.
Kvapil P.
1432
1:0
Linhart Z.
1945
7.
Janoušek P.
H
1636
1/2
Ptáček M.
1750
7.
Krejčí J.
1539
0:1
Honek J.
H
1814
8.
Brožka K.
1568
-:+
Marek J.
1661
8.
Brázda V.
1493
0:1
Chvojka J.
1605
4 : 4
3 : 5
TABULKA PO 7. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ ŠO Chrudim
7
7
0
0
21
35
:
21
20
2.
2222 ŠK Polabiny
D
8
6
1
1
19
42.5
:
21.5
29
3.
ŠK Ústí nad
Orlicí A
7
5
0
2
15
34
:
22
22
4.
Sokol Zaječice
7
3
3
1
12
31.5
:
24.5
22
5.
ŠK Vysoké Mýto B
7
3
2
2
11
29.5
:
26.5
19
6.
ŠK Bohemia
Pardubice
7
3
1
3
10
27.5
:
28.5
17
7.
ŠO Hlinsko
7
2
2
3
8
27.5
:
28.5
20
8.
TJ Lanškroun
7
2
1
4
7
28.5
:
27.5
19
9.
SK+Sokol Žamberk
7
2
1
4
7
25
:
31
11
10.
ŠK Ústí nad
Orlicí B
7
2
0
5
6
18
:
38
10
11.
ŠK při DDM
Litomyšl
7
1
2
4
5
24.5
:
31.5
12
12.
2222 ŠK Polabiny
E
8
0
1
7
1
20.5
:
43.5
8
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .