27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V desátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Česká Třebová - Dolní Čermná 4,5:3,5, Choceň - Ústí n/O. C 2:6, Svitavy - Lanškroun B 3:5, Horní Čermná - Ústí n/O. D 3,5:4,5, Mistrovice - Kunvald 5,5:2,5, Moravská Třebová - Polička B 5,5:2,5 V čele je stále Lanškroun B a v posledním kole mu k postupu stačí jakákoliv výhra, na jeho zaváhání čeká už jen Ústí n/O. C. O sestupu se rovněž rozhodne až v posledním kole ze tří družstev - Horní Čermné, Dolní Čermné a Kunvaldu.
KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
11
VÝSLEDKY 10.
KOLA HRANÉHO 17. 03. 2019
ŠK Svitavy – TJ
Lanškroun B
TJ Slovan Moravská Třebová – TJ Štefanydes
Polička B
Rozhodčí:
Bartoš Karel
Rozhodčí: Sojma Zdeněk
1.
Kotva M.
1965
0:1
Pokorný T.
V
2180
1.
Grepl P.
1917
1/2
Sodomka A.
1902
2.
Krušina P.
1855
0:1
Solil R.
V
2027
2.
Meleško A.
1807
1/2
Švanda R.
1755
3.
Ambrožová L.
H
1773
1/2
Kupsa M.
H
1987
3.
Sojma Z.
1841
1:0
Kopecký V.
1574
4.
Bartoš K.
H
1884
1:0
Vaculík J.
1676
4.
Liebl P.
1711
1/2
Simon J.
1633
5.
Křeček J.
1666
0:1
Šebrle J.
1692
5.
Chvojka A.
1718
1/2
Simon M.
1618
6.
Maděra S.
1661
1/2
Palla S.
1705
6.
Endl V.
1586
1/2
Šafář V.
1068
7.
Velešík M.
1617
0:1
Boháč L.
1602
7.
Šmíd F.
H
1734
1:0
Langrová I.
1417
8.
Ďuriančík M.
1537
1:0
Paukert I.
1745
8.
Novák A.
1236
+:-
0
0
3 : 5
5.5 : 2.5
Proplast Česká
Třebová – ŠK Dolní Čermná
Sokol Mistrovice – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
Rozhodčí:
Nikolinko Alexandr
Rozhodčí: Bouchal Tomáš
1.
Prax I.
1982
1:0
Merta M.
1730
1.
Mikyska K.
H
1947
1/2
Wiesinger W.
H
2002
2.
Pail M.
H
1839
1/2
Merta J.
1802
2.
Filip L.
H
1814
1/2
Havrlík P.
H
1822
3.
Borek P.
1805
1:0
Motl L.
1616
3.
Ježek J.
1774
1/2
Vymetálek P.
1756
4.
Kovář V.
1593
0:1
Slavíček M.
1701
4.
Bouchal L.
1757
1/2
Vaníček J.
1704
5.
Klatka M.
1437
0:1
Marek M.
H
1665
5.
Bouchal T.
1549
1:0
Hodek R.
1638
6.
Bureš M.
1517
0:1
Nikl J.
1695
6.
Janota J.
1548
1:0
Dvořák E.
1658
7.
Pelcl K.
1810
1:0
Marek J.
1415
7.
Sysr P.
H
1539
1/2
Štěpán S.
1591
8.
Petrželka K.
1846
1:0
Padrtka J.
1000
8.
Hanák V.
1521
1:0
Krčmář S.
1530
4.5 : 3.5
5.5 : 2.5
ŠO Horní Čermná
– ŠK Ústí nad Orlicí D
Šachový klub Choceň – ŠK Ústí nad Orlicí C
Rozhodčí: Dušek
Josef
Rozhodčí: Janeček František
1.
Dušek J.
1734
0:1
Holásek V.
V
1795
1.
Kučera J.
H
1909
1/2
Hrobař V.
V
2057
2.
Motl J.
1650
0:1
Píše J.
1758
2.
Podgorný R.
H
1708
0:1
Netušil J.
1956
3.
Betlach J.
1643
0:1
Kylar P.
1765
3.
Vavroušek P.
1691
1/2
Jániš P.
V
1936
4.
Pecháček T.
1831
1:0
Dudla M.
1652
4.
Janeček F.
1704
0:1
Mareš P.
V
1896
5.
Vacek M.
1486
0:1
Píše M.
1325
5.
Nedelčev R.
1535
0:1
Šimek Z.
1950
6.
Šilar J.
1546
1/2
Švec J.
1486
6.
Šmejdíř W.
1515
0:1
Volf J.
1952
7.
Šilar J.
1517
1:0
Holásková M.
1184
7.
Flos P.
1466
1:0
Smola J.
1836
8.
Soural T.
1576
1:0
Holásek T.
1130
8.
Doseděl Z.
1557
0:1
Glembek B.
1764
3.5 : 4.5
2 : 6
TABULKA PO 10. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ Lanškroun B
10
9
0
1
27
52.5
:
27.5
40
2.
ŠK Ústí nad
Orlicí C
10
8
2
0
26
61
:
19
51
3.
ŠK Svitavy
10
6
2
2
20
47.5
:
32.5
37
4.
ŠK Ústí nad
Orlicí D
10
6
1
3
19
41.5
:
38.5
26
5.
TJ Slovan
Moravská Třebová
10
5
2
3
17
44.5
:
35.5
30
6.
Šachový klub
Choceň
10
4
2
4
14
37
:
43
24
7.
Proplast Česká
Třebová
10
4
1
5
13
35.5
:
44.5
23
8.
TJ Štefanydes
Polička B
10
3
2
5
11
36
:
44
21
9.
Sokol Mistrovice
10
3
1
6
10
36.5
:
43.5
23
10.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
10
2
0
8
6
32
:
48
18
11.
ŠK Dolní Čermná
10
1
2
7
5
32
:
48
16
12.
ŠO Horní Čermná
10
1
1
8
4
24
:
56
13
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .