achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

27.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 1.třídy - 4.kolo 8.12.2019

Ve čtvrtém kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky:
Zaječice - Hlinsko 5,5:2,5, Bohemia Pardubice B - Letohrad 2,5:5,5, Žamberk - Vysoké Mýto B 5,5:2,5, Lanškroun B - Polabiny D 4:4, Chotěboř B - Litomyšl 5,5:2,5, Ústí n/O. - Bohemia Pardubice A 4,5:3,5
Po čtvrtém kole se i přes ztrátu dvou bodu v čele udržely Polabiny D, ale jen na skore před Ústím n/O.. Závěr tabulky tvoří nadále Bohemia Pardubice B a společnost jí momentálně dělá Hlinsko.



KRAJSKÝ PŘEBOR I 2019/2020 – PDŠS
VÝSLEDKY 4. KOLA HRANÉHO 08. 12. 2019
Sokol Zaječice – ŠO Hlinsko ŠK Bohemia Pardubice B – TJ Spartak Letohrad
Rozhodčí: Hájek Jaroslav Rozhodčí: Horáčková Isabela
1. Brožka K. H 1918 1:0 Novotný O. H 1823 1. Kvapil P. 1673 0:1 Mikyska K. 1946
2. Kourek J. H 2051 1/2 Šlosar J. H 1938 2. Mudruňka P. 1954 1/2 Kraus O. H 1947
3. Hájek L. 2053 1:0 Adámek M. 1835 3. Bartoš K. 1897 1:0 Janeček V. 1916
4. Hájek J. 2022 1/2 Dvořák S. 1912 4. Juchelka M. H 1707 0:1 Lorenc J. 1856
5. Hájek J. 1919 1/2 Zámečník J. 1843 5. Králová G. H 1679 0:1 Kameník D. H 1793
6. Malivánek J. H 2099 1:0 Londin M. 1667 6. Stehlík P. 1488 0:1 Bouchal L. H 1792
7. Konrád F. 1753 1:0 Šťulík J. 1764 7. Horáčková I. 1145 0:1 Maceška B. 1724
8. Cach T. 1597 0:1 Bouška J. H 1491 8. Starý V. H 1562 1:0 Sysr P. 1602
5.5 : 2.5 2.5 : 5.5
SK + Sokol Žamberk – ŠK Vysoké Mýto B TJ Lanškroun B – 2222 ŠK Polabiny D
Rozhodčí: Janeček František Rozhodčí: Pokorný Tomáš
1. Buráň J. H 2110 1/2 Trhal T. H 2065 1. Kupsa M. V 1934 1:0 Jiroušek J. 2097
2. Groh J. H 2012 0:1 Ptáček L. 2094 2. Krátký J. V 2053 1/2 Jareš M. 1863
3. Wiesinger W. 1996 1:0 Kosek J. V 2072 3. Pokorný T. V 2201 1/2 Sýkora J. H 2055
4. Holásek V. 1923 1:0 Lipavský D. 1940 4. Solil R. 2027 0:1 Trojan L. 1953
5. Dungl P. 1906 1/2 Kučera J. 1901 5. Švub J. 1811 1/2 Just P. 1977
6. Kalous T. 1857 1/2 Podgorný R. 1676 6. Doleček M. 1684 1/2 Törvenyi R. 1975
7. Mazura M. 1879 1:0 Ptáček M. 1725 7. Horák V. 1599 1/2 Liduch F. 1994
8. Dvořák E. H 1630 1:0 Janeček F. H 1693 8. Kalousová J. 1604 1/2 Liška K. 1568
5.5 : 2.5 4 : 4
TJ CHS Chotěboř B – ŠK při DDM Litomyšl ŠK Ústí nad Orlicí – ŠK Bohemia Pardubice A
Rozhodčí: Sukdolák Radek Rozhodčí: Šmajzr Martin
1. Jun R. V 2120 1:0 Škeřík K. 1942 1. Sabol M. H 2278 1/2 Shilov S. C 2139
2. Ondráček O. V 2133 1:0 Daniel M. H 2064 2. Šmajzr M. 2165 1/2 Horáček M. 2103
3. Tůma J. V 2274 1:0 Zeman M. 1934 3. Holásek P. 2092 1/2 Kastner O. 1989
4. Petrus L. 1984 0:1 Bartošová L. 1897 4. Jániš P. 1915 1:0 Novák A. 2072
5. Hospodka J. 1927 1:0 Šváb J. 1846 5. Netušil J. 1930 1/2 Houška B. H 1989
6. Krejčík T. 1917 0:1 Zeman L. 1755 6. Poslušný M. 1955 0:1 Veselý T. H 2052
7. Sukdolák R. 1996 1:0 Odstrčil J. 1839 7. Hrobař V. 1971 1:0 Vodička P. 1970
8. Zvěřina J. 1879 1/2 Petrík P. 1829 8. Mareš P. 1894 1/2 Daněk P. 1878
5.5 : 2.5 4.5 : 3.5
TABULKA PO 4. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. 2222 ŠK Polabiny D 4 3 1 0 10 20 : 12 12
2. ŠK Ústí nad Orlicí 4 3 1 0 10 19 : 13 13
3. Sokol Zaječice 4 3 0 1 9 20.5 : 11.5 15
4. ŠK Bohemia Pardubice A 5 3 0 2 9 22.5 : 17.5 12
5. ŠK při DDM Litomyšl 4 2 1 1 7 19 : 13 15
6. SK + Sokol Žamberk 4 2 1 1 7 17 : 15 9
7. ŠK Vysoké Mýto B 4 2 1 1 7 16.5 : 15.5 10
8. TJ Spartak Letohrad 4 2 0 2 6 16.5 : 15.5 10
9. TJ CHS Chotěboř B 4 1 0 3 3 12 : 20 8
10. TJ Lanškroun B 4 0 2 2 2 13 : 19 5
11. ŠO Hlinsko 4 0 1 3 1 11 : 21 4
12. ŠK Bohemia Pardubice B 5 0 0 5 0 13 : 27 8

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.