27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve druhém kole 1.ligy družstev skupiny východ se značně prořídlé Polabiny C vrátily z Frýdku-Místku s porážkou 5,5:2,5 od B družstva místní BŠŠ. Další výsledky: Jezdci Jundrov - Staré Město 2,5:5,5, Hošťálková - TJ Ostrava 3,5:4,5, Gordic Jihlava - Litovel 4,5:3,5, Rychnov n/Kn. - Kroměříž 1:7, Třinec - Orlová 4:4
Pořadí po
2.kole
Poř.
Družstvo
Part.
+
=
-
Body
Score
1
Slavia Kroměříž
2
2
0
0
6
11,5
2
ŠK Staré Město
2
2
0
0
6
11
3
TŽ Třinec
2
1
1
0
4
10
4
SK Slavia Orlová
2
1
1
0
4
9
5
BŠŠ
Frýdek-Místek "B"
2
1
0
1
3
8,5
6
Šachy Hošťálková
2
1
0
1
3
8
7
ŠK Gordic
2
1
0
1
3
8
8
TJ Ostrava
2
1
0
1
3
7
9
2222 ŠK Polabiny
"C"
2
0
1
1
1
6,5
10
Panda Rychnov n.
K.
2
0
1
1
1
5
11
TJ Tatran
Litovel
2
0
0
2
0
7
12
Jezdci Jundrov
2
0
0
2
0
4,5
Výsledky jednotlivců
Jezdci Jundrov
-
ŠK Staré
Město
1
Novosadová, Kristýna (w)
2234
-
Kaňovský, David (b)
2413
2
Musil, Jiří (b)
2185
-
Sosna, Jan (w)
2352
3
Hošek, Martin (w)
2141
-
Bažant ml., Petr
(b)
2299
4
Skácelík, Petr
(b)
2183
-
Zpěváková, Jana
(w)
2052
5
Továrek, Antonín
(w)
1979
-
Mrkus, František
(b)
2162
6
Kučera, Petr (b)
1947
-
Bažant st., Petr
(w)
2231
7
Růžička, Martin
(w)
1954
-
Horsák, Jan (b)
2025
8
Chmelíček,
Bronislav (b)
1949
-
Babula, Vlastimil
(w)
1951
Šachy Hošťálková
-
TJ
Ostrava
1
Roubalík, Jakub (w)
2410
-
Caletka, Radomír (b)
2301
2
Pala, Vladimír
(b)
2232
-
Klíma, Lukáš (w)
2320
3
Karlík, Ondřej
(w)
2176
-
Malík, Jan (b)
2316
4
Krejča, Jakub (b)
2155
-
Michenka, Jozef
(w)
2281
5
Malčánek, Jan (w)
2120
-
Mrva, Marek (b)
2138
6
Mitura, Karel (b)
2162
-
Šplíchal,
Stanislav (w)
2175
7
Krmela, Aleš (w)
2080
-
Hladík, Oto (b)
2147
8
Vraj, Ondřej (b)
1994
-
Veselý, Martin
(w)
2073
ŠK Gordic
-
TJ Tatran
Litovel
1
Zwardoň, Vojtěch (w)
2453
-
Bělunek, Vladimír (b)
2201
2
Karásek, Lukáš
(b)
2298
-
Vaněk, Ladislav
(w)
2239
3
Píza, Vlastimil
(w)
2236
-
Strašil, Pavel
(b)
2036
4
Seidl, Štěpán (b)
2191
-
Mohapl, Petr (w)
2047
5
Kulovaná, Eva (w)
2171
-
Krejčí st., Jan
(b)
2107
6
Sedláček, Oldřich
(b)
2219
-
Neoral, Antonín
(w)
2125
7
Žigo, Viktor (w)
2272
-
Švancara, Petr
(b)
2158
8
Brychta, David
(b)
2135
-
Gerych, Jan (w)
1991
Panda Rychnov n.
K.
-
Slavia
Kroměříž
1
Fiedorek, Michal (w)
2162
-
Malinovský, Karel (b)
2460
2
Marečková,
Martina (b)
2122
-
Cvek, Robert (w)
2515
3
Machlowski,
Slawomir (w)
2095
-
Dvořák, Martin
(b)
2177
4
Jonáš, Vlastimil
(b)
2106
-
Pastirčák, Milan
(w)
2287
5
Novotný, Josef
(w)
2016
-
Mudrák, Josef (b)
2261
6
Pavlíček,
Miroslav (b)
1960
-
Kapusta, Petr (w)
2238
7
Zikmund, Jaroslav
(w)
1828
-
Karlík, Vladimír
(b)
2153
8
Martyniuk,
Vladislav (b)
1677
-
Cagašík, Tomáš
(w)
2185
BŠŠ
Frýdek-Místek "B"
-
2222 ŠK
Polabiny "C"
1
Rojíček, Vojtěch (w)
2387
-
Vařejčko, Josef (b)
2242
2
Vesselovsky,
Serguei (b)
2328
-
Jirásek, Pavel
(w)
2236
3
Holeksa, Zdeněk
(w)
2238
-
Kourek, Josef (b)
2098
4
Štukner, Šimon
(b)
2164
-
Fiedler, Bedřich
(w)
2108
5
Weissmann, Lukáš
(w)
2145
-
Just, Pavel (b)
1949
6
Tauš, Martin (b)
2102
-
Jareš, Michal (w)
1931
7
Miča, Marek (w)
2087
-
Jiroušek, Jan (b)
1815
8
Gnojek, Petr (b)
2041
-
Brožka, Karel (w)
1753
TŽ Třinec
-
SK Slavia
Orlová
1
Langner, Ladislav (w)
2397
-
Kislinsky, Alexey (b)
2423
2
Szotkowski, Jakub
(b)
2353
-
Mrázek, Lumír (w)
2357
3
Chytilek, Roman
(w)
2334
-
Neděla, Vlastimil
(b)
2311
4
Walek, Milan (b)
2300
-
Olšarová,
Karolína (w)
2288
5
Sikorová, Olga
(w)
2283
-
Zabystrzan, Pavel
(b)
2215
6
Sikora, Jan (b)
2176
-
Lojek, Marek (w)
2223
7
Fargač, Martin
(w)
2244
-
Kuboš, Rostislav
(b)
2172
8
Pilch, Roman (b)
2138
-
Kostka, Vít (w)
2146
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .