27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve druhém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Polička C - Bohdaneč 3:5, Chrudim B - Chotěboř B 2,5:5,5, Bohemia B - Polabiny F 4:4, Polabiny G - Heřmanův Městec 5:3, Hlinsko B - Železné hory 4:4 Po dvou kolech je s plným počtem bodů a lepším skore v čele Chotěboř B.
KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
3
VÝSLEDKY 2.
KOLA HRANÉHO 05. 11. 2017
TJ Štefanydes
Polička C – Sokol Lázně Bohdaneč
TJ ŠO Chrudim B – TJ CHS Chotěboř B
Rozhodčí:
Houška František
Rozhodčí: Němec Bohumil
1.
Sodomka A.
1926
1/2
Rež M.
1804
1.
Linhart Z.
V
1977
0:1
Linhart J.
2029
2.
Schaffer O.
1879
1:0
Kouba P.
1768
2.
Hájek J.
H
1896
1:0
Krejčík T.
1922
3.
Smejkal J.
1834
0:1
Veselý E.
1763
3.
Němec B.
1850
0:1
Sukdolák R.
1967
4.
Navrátil L.
1719
0:1
Sekyrka J.
1728
4.
Bartoš M.
1734
0:1
Fiala M.
1842
5.
Zeman L.
H
1773
0:1
Jouza P.
1640
5.
Česenek V.
1714
1/2
Novotný T.
1920
6.
Charouz M.
1705
1/2
Zmek J.
1659
6.
Krys J.
1635
0:1
Tomek K.
1764
7.
Stodola J.
1752
1:0
Mácha M.
1444
7.
Chvojka J.
1527
1:0
Jun R.
1240
8.
Buchta M.
1664
0:1
Rež M.
1488
8.
Sokol P.
1531
0:1
Michal M.
1711
3 : 5
2.5 : 5.5
ŠK Bohemia
Pardubice B – 2222 ŠK Polabiny F
ŠK Rapid Pardubice C – ŠK Rapid Pardubice B
Rozhodčí:
Mazura Tomáš
Rozhodčí: Kalhous Miroslav
1.
Horáček M.
V
2155
1/2
Just P.
V
1969
1.
Pavlovec V.
1818
1/2
Ret A.
H
1741
2.
Třasák O.
1984
1/2
Škorpík J.
1870
2.
Hon J.
1798
1/2
Seidl Z.
1857
3.
Mudruňka P.
1891
1/2
Nešpůrek P.
1799
3.
Janko J.
1710
1/2
Prokop M.
1940
4.
Mazura T.
1884
1/2
Gregor J.
1732
4.
Mikulenka T.
1586
0:1
Joukl J.
1666
5.
Kvapil P.
1654
0:1
Škorpík F.
1617
5.
Janoušek P.
H
1579
1:0
Macek O.
1538
6.
Šindler J.
1584
1:0
Krejčí J.
1529
6.
Cach T.
H
1582
0:1
Joukl M.
1631
7.
Třasáková A.
H
1125
1:0
Kvapil P.
1444
7.
Kalhous M.
1545
1/2
Nešpůrek J.
H
1629
8.
Šindler V.
1000
0:1
Kvapil J.
C
1453
8.
Kolomý R.
1442
0:1
Svítil R.
1713
4 : 4
3 : 5
2222 ŠK
Polabiny G – Jiskra Heřmanův Městec
ŠO Hlinsko B – Železné hory
Rozhodčí: Pelcl
Luděk
Rozhodčí: Stránský Luboš
1.
Cach J.
1980
1:0
Müller P.
1904
1.
Baudyš O.
V
2238
1/2
Švanda P.
H
2086
2.
Pelcl L.
1640
0:1
Starý L.
1846
2.
Roušar Z.
V
1951
1/2
Jareš M.
H
1965
3.
Jiroušek J.
1675
1/2
Přibyl J.
1868
3.
Dvořák S.
1950
1/2
Šilar L.
2064
4.
Stoček P.
1548
1:0
Honek J.
1829
4.
Adámek M.
V
1876
1/2
Vančura M.
H
1594
5.
Brožka K.
1539
1:0
Konrád F.
H
1827
5.
Janda L.
1790
1/2
Tyč M.
1704
6.
Stoček M.
1495
0:1
Štolfa J.
1751
6.
Vojanec H.
1646
0:1
Jura J.
1503
7.
Pilná J.
1303
1/2
Sedlák P.
1462
7.
Stránský L.
1535
1/2
Jareš O.
1419
8.
Šulcová T.
1153
1:0
Starý V.
1096
8.
Štěrba B.
1513
1:0
Roub R.
1289
5 : 3
4 : 4
TABULKA PO 2. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ CHS Chotěboř
B
2
2
0
0
6
10.5
:
5.5
10
2.
2222 ŠK Polabiny
G
2
2
0
0
6
9.5
:
6.5
8
3.
ŠK Rapid
Pardubice B
2
1
1
0
4
9
:
7
6
4.
2222 ŠK Polabiny
F
2
1
1
0
4
8.5
:
7.5
5
5.
Jiskra Heřmanův
Městec
2
1
0
1
3
9.5
:
6.5
8
6.
Sokol Lázně
Bohdaneč
2
1
0
1
3
8
:
8
7
7.
TJ Štefanydes
Polička C
2
1
0
1
3
7.5
:
8.5
6
8.
ŠK Bohemia
Pardubice B
2
0
2
0
2
8
:
8
5
9.
Železné hory
2
0
1
1
1
7.5
:
8.5
4
9.
ŠO Hlinsko B
2
0
1
1
1
7.5
:
8.5
4
11.
TJ ŠO Chrudim B
2
0
0
2
0
6
:
10
4
12.
ŠK Rapid
Pardubice C
2
0
0
2
0
4.5
:
11.5
2
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .