27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve třetím kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky: Lanškroun - Ústí n/O. B 7:1, Polabiny D - Ústí n/O. A 5:3, Žamberk - Vysoké Mýto B 4,5:3,5, Hlinsko - Polabiny E 6,5:1,5, Bohemia Pardubice - Zaječice 4:4 Po třetím kole zůstala na čele tabulky pouze Chrudim s plným počtem devíti bodů.
KRAJSKÝ PŘEBOR I 2017/2018 – PDŠS
VÝSLEDKY 3.
KOLA HRANÉHO 26. 11. 2017
TJ Lanškroun –
ŠK Ústí nad Orlicí B
2222 ŠK Polabiny D – ŠK Ústí nad Orlicí A
Rozhodčí: Novák
Miroslav
Rozhodčí: Törvenyi Roman
1.
Bernášek J.
H
2494
1:0
Poslušný M.
1914
1.
Ludvík T.
2037
1:0
Šmajzr M.
H
2225
2.
Pokorný T.
2212
0:1
Kapoun V.
1800
2.
Sýkora J.
H
2068
1/2
Beil Z.
H
2210
3.
Krátký J.
2066
1:0
Holásek V.
1818
3.
Řezníček D.
2029
1/2
Holásek P.
2117
4.
Solil R.
1965
1:0
Šmajzrová K.
1573
4.
Půlpán M.
2143
1/2
Grundman V.
1981
5.
Grepl P.
H
1898
1:0
Holásek V.
1690
5.
Liduch F.
2049
1:0
Hrobař V.
2007
6.
Meleshko A.
H
1906
1:0
Píše J.
1711
6.
Just P.
1958
1/2
Netušil J.
2000
7.
Švub J.
1886
1:0
Kylar P.
1727
7.
Törvenyi R.
1981
1/2
Volf J.
2018
8.
Procházka P.
1982
1:0
Píše M.
1252
8.
Cach J.
2019
1/2
Šimek Z.
1967
7 : 1
5 : 3
SK+Sokol
Žamberk – ŠK Vysoké Mýto B
ŠK při DDM Litomyšl – TJ ŠO Chrudim
Rozhodčí:
Mikyska Kamil
Rozhodčí: Bartošová Lucie
1.
Buráň J.
H
2139
1:0
Sabol M.
V
2358
1.
Nešpor J.
H
1953
1/2
Němec P.
2221
2.
Mikyska K.
H
1937
1/2
Kosek M.
2090
2.
Škeřík K.
1993
1/2
Komárek D.
H
2154
3.
Dungl P.
1867
1/2
Kosek J.
V
2115
3.
Daniel M.
H
2045
1/2
Trhal T.
H
2076
4.
Kalous T.
1840
0:1
Ptáček L.
V
2070
4.
Doseděl J.
H
2064
1/2
Malivánek J.
2090
5.
Lorenc A.
H
1845
1/2
Lipavský D.
1934
5.
Zeman M.
1982
0:1
Hlaváček R.
2156
6.
Brdíček D.
1787
1/2
Kučera J.
1928
6.
Bartošová L.
1897
1/2
Krys J.
2015
7.
Kacálek K.
1781
1:0
Podgorný R.
1733
7.
Šváb J.
1918
0:1
Kokeš B.
1971
8.
Vohník M.
1649
1/2
Sabolová K.
1853
8.
Petrík P.
1000
1:0
Honek J.
H
1833
4.5 : 3.5
3.5 : 4.5
ŠO Hlinsko –
2222 ŠK Polabiny E
ŠK Bohemia Pardubice – Sokol Zaječice
Rozhodčí:
Adámek Milan
Rozhodčí: Třasák Ondřej
1.
Říha V.
2028
1:0
Vávra R.
H
2058
1.
Kastner O.
2025
1:0
Jirásek P.
H
2310
2.
Tůma J.
H
2264
1:0
Szücs M.
2002
2.
Nadrchal T.
H
2027
0:1
Vařejčko J.
2271
3.
Baudyš O.
2235
1:0
Jareš M.
1883
3.
Houška B.
H
2023
0:1
Fiedler B.
H
2096
4.
Roušar Z.
1952
1/2
Bělohlav J.
1924
4.
Vodička P.
2016
0:1
Hájek J.
2056
5.
Adámek M.
1874
1:0
Škroch M.
1888
5.
Kuzmin S.
1904
1:0
Hájek J.
1915
6.
Jun R.
H
1933
1:0
Ret A.
1729
6.
Třasák O.
1983
1/2
Konrád F.
1831
7.
Dvořák S.
1950
1/2
Jiroušek J.
1628
7.
Bartoš K.
H
1789
1/2
Kubeš I.
1608
8.
Novotný O.
1707
1/2
Kvapil P.
1445
8.
Šindler J.
1585
1:0
Cach T.
1571
6.5 : 1.5
4 : 4
TABULKA PO 3. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ ŠO Chrudim
3
3
0
0
9
14
:
10
7
2.
ŠO Hlinsko
3
2
0
1
6
15.5
:
8.5
12
3.
ŠK Ústí nad
Orlicí A
3
2
0
1
6
15
:
9
8
4.
2222 ŠK Polabiny
D
3
2
0
1
6
13
:
11
7
5.
Sokol Zaječice
3
1
2
0
5
13
:
11
10
6.
ŠK při DDM
Litomyšl
3
1
1
1
4
12.5
:
11.5
7
7.
ŠK Bohemia
Pardubice
3
1
1
1
4
11.5
:
12.5
7
8.
SK+Sokol Žamberk
3
1
1
1
4
11.5
:
12.5
4
9.
TJ Lanškroun
3
1
0
2
3
13
:
11
9
10.
ŠK Vysoké Mýto B
3
1
0
2
3
11.5
:
12.5
6
11.
2222 ŠK Polabiny
E
3
0
1
2
1
8.5
:
15.5
4
12.
ŠK Ústí nad
Orlicí B
3
0
0
3
0
5
:
19
2
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .