27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V šestém kole 2.ligy skupiny D se hrálo krajské derby dvou našich družstev z popředí tabulky - Vysoké Mýto hostilo Polabiny C a i přes domácí prostředí prohrálo s kompletními Polabinami C 3,5:4,5 Chotěboř potvrdila svou letošní vysokou úroveň a zvítězila doma nad Lípou 5:3, zato Eurobit Pardubice podlehl doma Dalešicím 2,5:5,5 a Náměšť n/O. zdolala doma Poličku 4,5:3,5Další výsledky: Velké Losiny - Hradec Králové B 2,5:5,5, Žďár n/S. - Náchod 5,5:2,5 Po šestém kole jsou stále v čele soutěže Polabiny C se stoprocentní ziskem a šestibodovým (!) náskokem na trojici pronásledovatelů, na sestupových pozicích zůstávají Náchod, Polička a překvapivě i Velké Losiny.
2. LIGA 2017/2018 – SKUPINA D
VÝSLEDKY 6.
KOLA HRANÉHO 14. 01. 2018
TJ CHS Chotěboř
– ŠK Lípa
ŠK Velké Losiny – TJ Slavia Hradec Králové B
Rozhodčí: Fiala
Zdeněk
Rozhodčí: Vaculík Jakub
1.
Říha V.
H
2110
1/2
Jirásek P.
2299
1.
Holtman T.
C
2261
1/2
Nun J.
V
2295
2.
Tůma J.
2272
1:0
Vařejčko J.
H
2262
2.
Žůrek M.
2348
1/2
Tázlar P.
2251
3.
Vala F.
H
2228
1:0
Fiedler B.
2109
3.
Stratil L.
2350
1/2
Pokorný Z.
V
2256
4.
Ondráček O.
2113
1/2
Šmíd J.
1935
4.
Vaculík J.
2231
1/2
Kracík T.
H
2230
5.
Tůma J.
2040
0:1
Kourek J.
H
2066
5.
Valenta V.
2091
0:1
Němec Z.
2186
6.
Jun R.
2006
1:0
Szücs M.
H
2064
6.
Sohr V.
2080
1/2
Novák R.
2119
7.
Hospodka J.
1942
1/2
Novák L.
1946
7.
Kubíček A.
2153
0:1
Šolc F.
2022
8.
Suchomelová S.
H
1945
1/2
Ruda O.
2039
8.
Gawlas R.
H
1922
0:1
Jezbera J.
2106
5 : 3
2,5 : 5,5
TJ Žďár nad
Sázavou – TJ Sněžka Náchod
TJ Náměšť n/Oslavou – TJ Štefanydes Polička
Rozhodčí:
Pavliš Jaromír
Rozhodčí: Wehrenberg Petr
1.
Večeřa P.
2142
1:0
Černý D.
H
2037
1.
Kratochvíl V.
2217
1/2
Červený P.
2319
2.
Hámorník J.
C
2104
1:0
Mojžíš J.
2174
2.
Mejzlík V.
2180
0:1
Komárek D.
2157
3.
Bukáček L.
H
2112
1:0
Čechura P.
2192
3.
Walek P.
H
2181
1:0
Švanda O.
2047
4.
Fišar J.
2076
0:1
Velecký V.
H
2051
4.
Mičulka D.
2078
1/2
Lorenc O.
2088
5.
Siebenbürger V.
2057
1:0
Semerák P.
1986
5.
Dittrich P.
2228
1:0
Houška B.
2023
6.
Vašut K.
2114
1/2
Cerha M.
2019
6.
Čížek A.
2201
1/2
Komárková M.
2004
7.
Celý J.
2011
0:1
Šobotník P.
H
1872
7.
Mičulka P.
2033
0:1
Stodola M.
1973
8.
Svoboda I.
1922
1:0
Pinkava J.
1856
8.
Mrazík T.
H
1954
1:0
Schaffer O.
1891
5,5 : 2,5
4,5 : 3,5
ŠK Vysoké Mýto
– 2222 ŠK Polabiny C
Eurobit – Caissa Pivovar Dalešice
Rozhodčí: Kosek
Jiří
Rozhodčí: Sýkora Josef
1.
Němec P.
H
2212
1/2
Hrabuša M.
C
2375
1.
Smutný J.
H
2170
0:1
Buchníček P.
2317
2.
Sabol M.
2323
0:1
Jedlička A.
2227
2.
Malivánek J.
H
2059
0:1
Karásek L.
H
2292
3.
Grundman V.
H
1999
0:1
Macháň J.
2293
3.
Vávra R.
2039
0:1
Růžička J.
H
2106
4.
Trhal T.
2082
0:1
Buločkin M.
2118
4.
Holásek P.
H
2118
0:1
Veselý V.
H
2080
5.
Kosek J.
2122
1/2
Bujnoch R.
2215
5.
Hlavnička J.
2144
1/2
Tesař J.
2034
6.
Ptáček L.
2090
1/2
Hošek M.
2207
6.
Sýkora J.
2078
1/2
Svíženský L.
1940
7.
Kosek M.
2077
1:0
Mojžíš J.
2109
7.
Veselý T.
2070
1:0
Košut T.
1819
8.
Lipavský D.
1927
1:0
Hostinský J.
2152
8.
Novotný A.
1976
1/2
Zelený T.
1765
3,5 : 4,5
2,5 : 5,5
TABULKA PO 6. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
2222 ŠK Polabiny
C
6
6
0
0
18
30,5
:
17,5
24
2.
TJ CHS Chotěboř
6
4
0
2
12
29,5
:
18,5
21
3.
TJ Slavia Hradec
Králové B
6
4
0
2
12
27
:
21
17
4.
Eurobit
6
4
0
2
12
24,5
:
23,5
13
5.
ŠK Lípa
6
3
0
3
9
26,5
:
21,5
16
6.
ŠK Vysoké Mýto
6
3
0
3
9
24
:
24
12
7.
TJ Žďár nad
Sázavou
6
2
1
3
7
22,5
:
25,5
12
8.
Caissa Pivovar
Dalešice
6
2
1
3
7
21,5
:
26,5
10
9.
TJ Náměšť
n/Oslavou
6
2
1
3
7
21
:
27
10
10.
ŠK Velké Losiny
6
2
0
4
6
23
:
25
13
11.
TJ Štefanydes
Polička
6
1
2
3
5
23
:
25
11
12.
TJ Sněžka Náchod
6
0
1
5
1
15
:
33
7
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .