27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Polička C - Rapid Pardubice C 1,5:6,5, Polabiny G - Bohemia Pardubice B 5:3, Hlinsko B - Chrudim B 4,5:3,5, Železné hory - Bohdaneč 3,5:4,5, Heřmanův Městec - Chotěboř B 5,5:2,5, Rapid Pardubice B - Polabiny F 4,5:3,5I přes prohru v Heřmanově Městci si Chotěboř udržela vedení v soutěži, ale její náskok se snížil na pouhé tři body. Na konci tabulky se vzchopili Bohdaneč i Rapid Pardubice C, k opuštění sestupových pozic to ale ani jednomu stále nestačí.
KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
9
VÝSLEDKY 8.
KOLA HRANÉHO 11. 02. 2018
TJ Štefanydes
Polička C – ŠK Rapid Pardubice C
2222 ŠK Polabiny G – ŠK Bohemia Pardubice B
Rozhodčí:
Kalhous Miroslav
Rozhodčí: Třasák Ondřej
1.
Smejkal J.
1751
0:1
Pavlovec V.
1809
1.
Cach J.
2042
1:0
Třasák O.
1983
2.
Zeman L.
H
1763
1:0
Hon J.
1769
2.
Cach O.
1755
0:1
Mazura T.
1850
3.
Stodola Z.
1534
0:1
Janko J.
1723
3.
Jiroušek J.
1727
1/2
Mazuch J.
1966
4.
Stodola J.
1748
0:1
Janoušek P.
H
1636
4.
Stoček P.
1578
1/2
Kvapil P.
1648
5.
Buchta M.
1691
1/2
Cach T.
H
1586
5.
Stoček M.
1572
1:0
Šindler J.
1605
6.
Stodola J.
1433
0:1
Stehlík P.
1412
6.
Brázda V.
1493
0:1
Juchelka M.
H
1550
7.
Martínek M.
1470
0:1
Kalhous M.
1544
7.
Pilná J.
1434
1:0
Horáčková I.
1116
8.
0
0
-:+
Dědek P.
1328
8.
Šulcová T.
1143
+:-
0
0
1.5 : 6.5
5 : 3
ŠO Hlinsko B –
TJ ŠO Chrudim B
Železné hory – Sokol Lázně Bohdaneč
Rozhodčí: Němec
Bohumil
Rozhodčí: Jareš Ondřej
1.
Roušar Z.
V
1936
0:1
Linhart Z.
V
1945
1.
Jareš M.
H
1774
1/2
Kouba P.
1745
2.
Dvořák S.
1940
1/2
Hájek J.
H
1911
2.
Šilar L.
2080
1/2
Veselý E.
1753
3.
Novotný O.
1750
1/2
Němec B.
1828
3.
Vančura M.
H
1626
1/2
Sekyrka J.
1738
4.
Janda L.
1777
1:0
Česenek V.
1700
4.
Jura J.
1546
0:1
Jouza P.
1646
5.
Šťulík J.
1778
1:0
Krys J.
1645
5.
Jareš O.
1413
1:0
Zmek J.
1602
6.
Zámečník J.
1839
1/2
Němec V.
1668
6.
Roub R.
1399
1/2
Binas J.
1566
7.
Severýn J.
1414
0:1
Chvojka J.
1605
7.
Roub R.
1303
1/2
Svoboda J.
1582
8.
Štěrba B.
1521
1:0
Sokol P.
1515
8.
Rožek J.
1281
0:1
Mácha M.
1434
4.5 : 3.5
3.5 : 4.5
Jiskra Heřmanův
Městec – TJ CHS Chotěboř B
ŠK Rapid Pardubice B – 2222 ŠK Polabiny F
Rozhodčí: Honek
Jan
Rozhodčí: Svítil Radek
1.
Müller P.
1906
1:0
Sukdolák R.
1947
1.
Ret A.
H
1729
1/2
Černý J.
2026
2.
Starý L.
1862
1:0
Fiala M.
1846
2.
Seidl Z.
1853
0:1
Just P.
V
1979
3.
Přibyl J.
1901
1/2
Novotný T.
1908
3.
Prokop M.
1913
1/2
Nešpůrek P.
1805
4.
Honek J.
1814
0:1
Tomek K.
1773
4.
Joukl J.
1751
1:0
Dudek V.
1700
5.
Konrád F.
H
1822
1:0
Pejřimovská V.
1426
5.
Macek O.
1535
1:0
Krejčí J.
1539
6.
Štolfa J.
1740
1:0
Pejřimovský T.
1230
6.
Joukl M.
1610
1/2
Vorel B.
1531
7.
Klouček J.
1671
1:0
Jun R.
1221
7.
Svítil R.
1735
1:0
Kvapil P.
1432
8.
Sedlák P.
1458
0:1
Michal M.
1656
8.
Macek J.
1537
0:1
Kvapil J.
C
1474
5.5 : 2.5
4.5 : 3.5
TABULKA PO 8. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ CHS Chotěboř
B
8
6
1
1
19
39.5
:
24.5
36
2.
ŠO Hlinsko B
8
5
2
1
17
40
:
24
29
3.
ŠK Rapid
Pardubice B
8
5
1
2
16
35.5
:
28.5
26
4.
Jiskra Heřmanův
Městec
8
5
0
3
15
39
:
25
31
5.
2222 ŠK Polabiny
G
8
5
0
3
15
31.5
:
32.5
24
6.
Železné hory
8
3
1
4
10
30.5
:
33.5
18
7.
2222 ŠK Polabiny
F
8
3
1
4
10
29.5
:
34.5
16
8.
TJ ŠO Chrudim B
8
3
0
5
9
31
:
33
22
9.
TJ Štefanydes
Polička C
8
3
0
5
9
27.5
:
36.5
21
10.
ŠK Bohemia
Pardubice B
8
2
2
4
8
30
:
34
19
11.
Sokol Lázně
Bohdaneč
8
2
0
6
6
25
:
39
18
12.
ŠK Rapid
Pardubice C
8
2
0
6
6
25
:
39
16
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .