achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

27.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
2.liga skupina D - páté kolo 15.12.2019

V pátém kole 2.ligy skupiny D se opět hrálo jediné krajské derby, v němž Polabiny B porazily doma Lanškroun vysoko 6,5:1,5, ostatní naše týmy hrály doma a včechny bodovaly. Vysoké Mýto porazilo Zábřeh 5,5:2,5, Chotěboř zvítězila nad Lípou 5:3, Chrudim zdolala Žďár n/S. těsně 4,5:3,5 a zbývající dva týmy hrály nerozhodně 4:4 - Rapid Pardubice s Náchodem a Polička s Hradcem Králové.
V čele tabulky pokračuje spanilá jízda Chotěboře, která jako jediná má plný počet bodů, na posledních místech zůstávají Lanškroun, Náchod a Žďár n/S..



Pořadí po  5.kole
Poř. Družstvo Utkání   +   =   - Body PH1 PH2
1 TJ CHS Chotěboř 5 5 0 0 15 26 9,5
2 2222 ŠK Polabiny C 5 4 1 0 13 26 9
3 ŠK Lípa 5 4 0 1 12 24 9
4 ŠK Vysoké Mýto 5 3 0 2 9 23 6
5 TJ ŠO Chrudim 5 2 3 0 9 21 5
6 TJ Slavia Hradec Králové 5 2 2 1 8 22 7
7 ŠK 1921 Zábřeh 5 2 0 3 6 19 5
8 TJ Štefanydes Polička 5 1 2 2 5 19 4
9 Rapid Pardubice 5 1 1 3 4 17 4,5
10 TJ Žďár nad Sázavou 5 1 0 4 3 15 3
11 Sněžka TJ Náchod 5 0 1 4 1 16 3
12 TJ Lanškroun 5 0 0 5 0 13 2,5
Výsledky na šachovnicích
2222 ŠK Polabiny C  - TJ Lanškroun 
Jedlička Aleš V Z ZK  2248 1 - 0 2053 Krátký Josef K Z 
Vařejčko Josef Z  2231 ½ - ½ 2201 Pokorný Tomáš Z ZK 
Macháň Jan Z  2263 ½ - ½ 2027 Solil Roman 
Mojžíš Jaroslav Z  2084 1 - 0 1811 Švub Jan 
Řezníček Dominik Z  2109 1 - 0 1684 Doleček Matěj 
Kourek Josef  2051 ½ - ½ 1599 Horák Vojtěch 
Půlpán Matěj  2074 1 - 0 1604 Kalousová Julie 
Just Pavel 1977 1* - 0*    
Rapid Pardubice  4 - 4 Sněžka TJ Náchod 
Prandstetter Eduard Z  2226 ½ - ½ 2328 Čech Pavel H Z 
Smutný Jan H Z  2199 1 - 0 2198 Čechura Petr K Z 
Holásek Pavel H Z  2092 ½ - ½ 2149 Mojžíš Jan Z ZK 
Veselý Tomáš K Z  2052 0 - 1 2163 Černý David H Z 
Sýkora Josef Z  2055 ½ - ½ 2011 Horák Jan H Z 
Hlavnička Jiří Z ZK  2087 ½ - ½ 2024 Cerha Michal Z 
Vávra Radim Z  2029 ½ - ½ 1856 Nývlt Otto Z 
Trojan Luboš H Z  1953 ½ - ½ 1882 Šobotník Petr 
ŠK Vysoké Mýto  - ŠK 1921 Zábřeh 
Sabol Marian K Z  2278 1 - 0 2010 Zapletal Jiří Z 
Šmajzr Martin H Z  2165 1 - 0 2094 Krmela Aleš H Z 
Horáček Michal H Z  2103 1 - 0 2059 Opravil Karel Z ZK 
Kosek Marek Z  2149 ½ - ½ 2028 Strašil Pavel H Z 
Kosek Jiří Z ZK  2072 ½ - ½ 2076 Sohr Vladimír Z 
Doseděl Jiří Z  2018 ½ - ½ 2009 Doležel Jaromír Z 
Ptáček Luboš  2094 ½ - ½ 1856 Ptáček Tomáš 
Daněk Pavel H  1878 ½ - ½ 1947 Vicenec Roman K 
TJ CHS Chotěboř  5 - 3 ŠK Lípa 
Říha Vojtěch H Z  2239 ½ - ½ 2290 Jirásek Pavel Z ZK 
Jun Rudolf Z  2120 0 - 1 2106 Gloser David H Z 
Ondráček Ondřej Z  2133 ½ - ½ 2148 Šedivý Martin Z 
Tůma Jiří Z ZK  2274 1 - 0 2054 Sucharda David Z 
Veselý Vítek H Z  2078 1 - 0 2115 Fiedler Bedřich Z 
Vala Filip Z  2206 0 - 1 2173 Šafařík Jakub K Z 
Tůma Jan Z  1991 1 - 0 1927 Šmíd Jaroslav 
Novotný Ondřej Z  1823 1 - 0 1984 Sucharda Tomáš 
TJ ŠO Chrudim  - TJ Žďár nad Sázavou 
Trhal Tomáš Z  2065 0 - 1 2140 Večeřa Pavel K Z 
Němec Pavel Z ZK  2198 1 - 0 2129 Vašut Karel Z 
Hlaváček Robert Z  2124 ½ - ½ 2117 Bukáček Lubomír H Z 
Malivánek Jiří Z  2099 ½ - ½ 2077 Fišar Josef Z 
Hájek Jiří H Z  2022 1 - 0 1980 Celý Jaroslav Z 
Krys Jaromír Z  1992 ½ - ½ 1937 Siebenbürger Vlastimil Z ZK 
Trhal Michal Z  1996 ½ - ½ 1952 Svoboda Ivo Z 
Kokeš Bohuslav K Z  1977 ½ - ½ 1899 Sýkora Milan Z 
TJ Štefanydes Polička  4 - 4 TJ Slavia Hradec Králové 
Červený Petr Z ZK  2327 ½ - ½ 2479 Hába Petr H Z 
Komárek David Z  2126 0 - 1 2207 Pokorný Zdeněk Z 
Pavlíček Lukáš Z  1857 1 - 0 2172 Němec Zbyněk Z 
Kastner Oldřich H Z  1989 0 - 1 2118 Novák Radomír K 
Lorenc Oldřich Z  2114 ½ - ½ 2051 Šolc Filip 
Houška Bronislav Z  1989 ½ - ½ 2147 Jezbera Jiří 
Komárková Magdaléna Z  1985 1 - 0 2101 Štěpán Michal 
Stodola Marek  1969 ½ - ½ 1867 Marek Petr 

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.