27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve druhém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Svitavy - Ústí n/O. D 4,5:3,5, Kunvald - Ústí n/O. C 1,5:6,5, Dolní Čermná - Choceň 6,5:1,5, Polička B - Horní Čermná 5,5:2,5, Lanškroun - Mistrovice 5,5:2,5, Moravská Třebová - Česká Třebová 6:2 Po druhém kole jsou s plným počtem 6-ti bodů v čele Lanškroun B, Polička B a Moravská Třebová.
KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
3
VÝSLEDKY 2.
KOLA HRANÉHO 04. 11. 2018
ŠK Svitavy – ŠK
Ústí nad Orlicí D
ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald – ŠK Ústí nad Orlicí
C
Rozhodčí:
Bartoš Karel
Rozhodčí: Dvořák Eduard
1.
Kotva M.
1937
1:0
Holásek V.
V
1791
1.
Vaníček J.
1695
0:1
Hrobař V.
V
2030
2.
Krušina P.
1856
0:1
Šmajzrová V.
H
1694
2.
Hodek R.
1652
1/2
Netušil J.
1948
3.
Bartoš K.
H
1848
1:0
Mareš P.
1686
3.
Dvořák E.
1673
1/2
Jániš P.
V
1945
4.
Riedl V.
1772
1/2
Holásek V.
1763
4.
Štěpán S.
1575
0:1
Šimek Z.
1935
5.
Vodička M.
1698
1/2
Píše J.
1730
5.
Rusz G.
1532
1/2
Volf J.
1967
6.
Ďuriančík M.
1534
1/2
Kylar P.
1734
6.
Tobiška J.
1504
0:1
Smola J.
1799
7.
Bulva F.
H
1489
1:0
Čech M.
1702
7.
Bém T.
1469
0:1
Glembek B.
1769
8.
Moravec J.
H
1340
0:1
Mastný T.
1697
8.
Rusz R.
1505
0:1
Kapoun V.
V
1847
4.5 : 3.5
1.5 : 6.5
ŠK Dolní Čermná
– Šachový klub Choceň
TJ Štefanydes Polička B – ŠO Horní Čermná
Rozhodčí: Motl
Ladislav
Rozhodčí: Houška František
1.
Merta M.
1743
1:0
Janeček V.
H
1868
1.
Stodola M.
1974
1:0
Dušek J.
1734
2.
Merta J.
1803
1/2
Marinov P.
H
1804
2.
Sodomka A.
1919
1/2
Kalousek M.
1765
3.
Motl L.
1622
1/2
Podgorný R.
H
1710
3.
Švanda A.
1918
1:0
Cimprich M.
1722
4.
Slavíček M.
1698
1:0
Vavroušek P.
1681
4.
Schaffer O.
1848
1/2
Motl J.
1676
5.
Židek P.
1674
1:0
Janeček F.
1700
5.
Švanda R.
1767
1/2
Betlach J.
1662
6.
Marek M.
H
1700
1:0
Nedelčev R.
1558
6.
Kopecký V.
1579
0:1
Pecháček T.
1824
7.
Nikl J.
1710
1:0
Šmejdíř W.
1487
7.
Simon J.
1631
1:0
Vacek M.
1514
8.
Seidl P.
1571
1/2
Flos P.
1412
8.
Simon M.
1632
1:0
Šilar J.
1551
6.5 : 1.5
5.5 : 2.5
TJ Lanškroun B
– Sokol Mistrovice
TJ Slovan Moravská Třebová – Proplast Česká
Třebová
Rozhodčí:
Vaculík Jakub
Rozhodčí: Sojma Zdeněk
1.
Solil R.
V
2012
1:0
Filip L.
H
1835
1.
Grepl P.
1907
1:0
Vencl J.
1697
2.
Kupsa M.
H
1874
1/2
Ježek J.
1760
2.
Meleško A.
1881
1/2
Kovář V.
1608
3.
Vaculík J.
1690
1/2
Janota J.
1523
3.
Sojma Z.
1860
1:0
Klatka M.
1507
4.
Šebrle J.
1691
1/2
Sysr P.
H
1512
4.
Liebl P.
1749
1:0
Drobný P.
1000
5.
Palla S.
1679
1:0
Valenta R.
1571
5.
Chvojka A.
1720
1:0
Vencl J.
1442
6.
Boháč L.
1587
1:0
Špinler B.
1458
6.
Endl V.
1579
1/2
Nikolinko A.
1000
7.
Křivohlávek J.
1382
0:1
Glöckner J.
1833
7.
Novák A.
1241
1/2
Nikolinko T.
1179
8.
Kolomý A.
1711
1:0
Řehák M.
1139
8.
Bártová L.
1083
1/2
Tapušík E.
1152
5.5 : 2.5
6 : 2
TABULKA PO 2. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ Lanškroun B
2
2
0
0
6
12
:
4
9
2.
TJ Štefanydes
Polička B
2
2
0
0
6
11.5
:
4.5
9
3.
TJ Slovan
Moravská Třebová
2
2
0
0
6
11
:
5
9
4.
ŠK Ústí nad
Orlicí C
2
1
1
0
4
10.5
:
5.5
8
5.
ŠK Dolní Čermná
2
1
0
1
3
10
:
6
6
6.
ŠK Svitavy
2
1
0
1
3
7.5
:
8.5
6
7.
Šachový klub
Choceň
2
1
0
1
3
7.5
:
8.5
5
8.
ŠO Horní Čermná
2
1
0
1
3
7
:
9
3
9.
ŠK Ústí nad
Orlicí D
2
0
1
1
1
7.5
:
8.5
5
10.
Sokol Mistrovice
2
0
0
2
0
4.5
:
11.5
2
11.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
2
0
0
2
0
3.5
:
12.5
1
12.
Proplast Česká
Třebová
2
0
0
2
0
3.5
:
12.5
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .