27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve druhém kole 2.ligy skupiny D byla na pořadu dvě krajská derby, v nichž Lanškroun podlehl doma Rapidu Pardubice 2:6 a Polabiny C remizovaly s Chrudimí 4:4. V dalších zápasech si Vysoké Mýto přivezlo ze Žďáru n/S. tři body za vysoké vítězství v poměru 7:1 a podobně spokojeně odjížděla Chotěboř z Hradce Králové s výhrou 5,5:2,5, zato Polička neuspěla v Zábřehu a vrátila se domů s prohrou 5,5:2,5. Další výsledky: Náchod - Lípa 2:6 V čele tabulky stejně jako na jejím chvostu jsou po dvou kolech tři družsta roztříděná jen podle skore.
Pořadí po
2.kole
Poř.
Družstvo
Utkání
+
=
-
Body
PH1
PH2
1
TJ CHS Chotebor
2
2
0
0
6
11
4,5
2
SK Lipa
2
2
0
0
6
11
4,5
3
SK 1921 Zabreh
2
2
0
0
6
10
3,5
4
2222 SK Polabiny
C
2
1
1
0
4
10
3,5
5
SK Vysoke Myto
2
1
0
1
3
10
3
6
Rapid Pardubice
2
1
0
1
3
8
3
7
TJ Slavia Hradec
Kralove
2
1
0
1
3
7
1,5
8
TJ SO Chrudim
2
0
2
0
2
8
1,5
9
TJ Stefanydes
Policka
2
0
1
1
1
6,5
1
10
Snezka TJ Nachod
2
0
0
2
0
5,5
1,5
11
TJ Lanskroun
2
0
0
2
0
5
1,5
12
TJ Zdar nad
Sazavou
2
0
0
2
0
4,5
1,5
Výsledky na šachovnicích
2222 SK Polabiny C
4
-
4
TJ SO Chrudim
Jedlička Aleš V Z ZK
2226
1
-
0
2081
Trhal
Tomáš Z
Vařejčko Josef Z
2255
½
-
½
2207
Němec Pavel Z ZK
Bujnoch Radek Z
2175
1
-
0
2132
Hlaváček Robert Z
Mojžíš Jaroslav Z
2095
0
-
1
2071
Malivánek Jiří Z
Hostinský Jiří Z
2127
½
-
½
2031
Hájek Jiří H Z
Řezníček Dominik Z
2111
½
-
½
1998
Trhal Michal Z
Kourek Josef
2055
½
-
½
1962
Kokeš Bohuslav K Z
Mojžíš Martin
2002
0
-
1
1900
Hájek Jaroslav H
SK 1921 Zabreh
5½
-
2½
TJ Stefanydes Policka
Zapletal Jiří Z
2018
0
-
1
2326
Červený Petr Z ZK
Krmela Aleš H Z
2086
1
-
0
2134
Komárek David Z
Strašil Pavel H Z
2011
½
-
½
1965
Pavlíček Lukáš Z
Sohr Vladimír Z
2068
1
-
0
2008
Kastner Oldřich H Z
Růžička Milan Z
2067
½
-
½
2117
Lorenc Oldřich Z
Doležel Jaromír Z
2007
1
-
0
1992
Houška Bronislav Z
Blaha Marek H
1794
1
-
0
2000
Komárková Magdaléna Z
Ptáček Tomáš
1833
½
-
½
1973
Stodola Marek
Snezka TJ Nachod
2
-
6
SK Lipa
Čech Pavel H Z
2332
0
-
1
2318
Jirásek Pavel Z ZK
Čechura Petr K Z
2202
½
-
½
1972
Gloser David H Z
Mojžíš Jan Z ZK
2150
½
-
½
2154
Šedivý Martin Z
Černý David H Z
2156
0
-
1
2052
Sucharda David Z
Horák Jan H Z
2050
0
-
1
2107
Fiedler Bedřich Z
Cerha Michal Z
2041
0
-
1
2169
Šafařík Jakub K Z
Nývlt Otto Z
1857
0
-
1
2117
Jedlička Luboš Z
Šobotník Petr
1903
1
-
0
2060
Flašar Jaroslav H Z
TJ Lanskroun
2
-
6
Rapid Pardubice
Krátký Josef K Z
2058
0
-
1
2225
Prandstetter Eduard Z
Pokorný Tomáš Z ZK
2177
½
-
½
2207
Smutný Jan H Z
Kupsa Matěj Z
1987
1
-
0
2115
Holásek Pavel H Z
Procházka Petr Z
1976
0
-
1
2039
Veselý Tomáš K Z
Mikyska Kamil H Z
1940
0
-
1
2056
Sýkora Josef Z
Solil Roman
2037
½
-
½
2088
Hlavnička Jiří Z ZK
Švub Jan
1812
0
-
1
1954
Trojan Luboš H Z
Horák Vojtěch
1587
0
-
1
1919
Macek Ondřej
TJ Slavia Hradec Kralove
2
-
6
TJ CHS Chotebor
Nun Jiří Z ZK
2302
0
-
1
2211
Říha Vojtěch H Z
Pokorný Zdeněk Z
2231
½
-
½
1984
Jun Rudolf Z
Kracík Tomáš Z
2225
0
-
1
2121
Ondráček Ondřej Z
Novák Radomír K
2140
0
-
1
2264
Tůma Jiří Z ZK
Šolc Filip
2061
½
-
½
2070
Veselý Vítek H Z
Jezbera Jiří
2158
0
-
1
2194
Vala Filip Z
Štěpán Michal
2087
1
-
0
2003
Tůma Jan Z
Smolej Lukáš H
2001
0
-
1
1973
Petrus Luděk
TJ Zdar nad Sazavou
1
-
7
SK Vysoke Myto
Večeřa Pavel K Z
2145
0
-
1
2261
Sabol Marian K Z
Vašut Karel Z
2143
0
-
1
2150
Šmajzr Martin H Z
Bukáček Lubomír H Z
2135
0
-
1
2147
Kosek Marek Z
Fišar Josef Z
2076
½
-
½
2073
Kosek Jiří Z ZK
Celý Jaroslav Z
2012
0
-
1
2011
Doseděl Jiří Z
Siebenbürger Vlastimil Z ZK
1939
0
-
1
2091
Ptáček Luboš
Sýkora Milan Z
1911
0
-
1
1940
Lipavský Dušan
Pavliš Jaromír
1874
½
-
½
1882
Daněk Pavel H
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .