27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve dnech 15.-17.června 2018 se ve Varnsdorfu konalo Mistrovství ČR družstev ml. žáků, kterého se zúčastnila i tři družstva z našeho kraje. K favoritům mezi 28 družstvy patřila zejména jediná tři A družstva, která i přes drobná zaváhání předstartovní předpoklady potvrdila a od ostatních se výrazně odpoutala. K naší radosti zlaté medaile vybojovalo družstvo 2222 ŠK Polabiny A - Blahopřejeme !!! , i když to bylo jen na lepší pomocné hodnocení před Lokomotivou Brno A a o jediný bod před třetí BŠŠ Frýdek-Místek A. Na výborném 8.místě skončilo družstvo Chotěboře, které tak získalo pro kraj třetí postupové místo do příštího ročníku, pro B družstvo Polabin bylo Mistrovství ČR příliš tvrdým oříškem.
Mistrovství České republiky družstev
mladších žáků 2018 Varnsdorf 2018
Organizátor :
ŠK Spartak Ústí nad Labem
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Michal Mach
Hlavní
rozhodčí : Josef Lácha
Rozhodčí :
Roman Burda, Michal Mach, Michal Sliva
Čas na
rozmyšlenou : 25 min + 10 s na tah
Místo :
Varnsdorf
Datum od :
2018/06/15 Datum do 2018/06/17
Ø ELO
turnaje : 1318
Konečné pořadí po 9 kolech
Poř.
St.č.
Družstvo
Partie
+
=
-
PH 1
PH 2
PH 3
PH 4
1
1
2222 ŠK Polabiny
"A"
9
7
1
1
22
147
37
210,5
2
4
Lokomotiva Brno
"A"
9
7
1
1
22
142
34,5
209,5
3
2
BŠŠ Frýdek-Místek
"A"
9
7
0
2
21
149
38
211,5
4
8
ŠK Kuřim
9
5
2
2
17
139
32,5
207,5
5
6
Unichess
9
5
2
2
17
133
29,5
212,5
6
7
Klub Šachistů
Říčany 1925
9
5
1
3
16
133
27
202,5
7
5
VŠTE Č. Budějovice
9
5
0
4
15
133
30,5
201
8
12
TJ CHS Chotěboř
9
4
3
2
15
119
29,5
189
9
16
ŠK Spartak Ústí
nad Labem
9
5
0
4
15
118
25,5
195
10
10
BŠŠ Frýdek-Místek
"B"
9
4
2
3
14
125
29,5
193
11
15
ŠŠPM Lipky HK
9
4
2
3
14
119
29
190,5
12
11
Sokol Nebušice
9
4
2
3
14
119
28
198,5
13
13
ŠK
Zlín-Malenovice
9
4
1
4
13
132
28,5
198
14
3
Desko Liberec
9
4
1
4
13
123
27
198,5
15
9
ŠK Staré Město
9
3
3
3
12
131
27
200,5
16
19
ŠK 64 Plzeň
9
4
0
5
12
114
25,5
190,5
17
20
ŠK Libštát
9
3
3
3
12
95
28
178
18
14
BŠŠ Frýdek-Místek
"C"
9
3
2
4
11
123
24,5
201
19
27
QCC České
Budějovice
9
3
2
4
11
112
27,5
195,5
20
22
Region Panda
Rychnov
9
3
2
4
11
102
26
178
21
23
ŠK Teplice
9
3
2
4
11
80
28,5
163
22
17
OAZA Praha
9
2
4
3
10
87
27,5
174,5
23
18
Šachová škola
STAMAT
9
3
0
6
9
103
25
185
24
21
Sokol Brandýs nad
Labem
9
2
3
4
9
82
21,5
162
25
24
Lokomotiva Brno
"B"
9
2
2
5
8
80
19,5
166
26
26
2222 ŠK Polabiny
"B"
9
1
2
6
5
82
13
169
27
28
SK Řetězárna
Česká Ves
9
0
3
6
3
84
18,5
165
28
25
Gambit Jihlava
9
0
2
7
2
80
18
166
Sestava
družstev s výsledky jednotlivců
1. 2222 ŠK Polabiny "A" (Rtg prům.:1593, PH 1: 22 /
PH 2: 147)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Body
Partie
Rtg prům.
1
Hrbek Štěpán
1785
1
0
1
½
1
½
1
½
1
6,5
9
1695
2
Brožka Karel
1735
1
0
1
1
1
0
1
1
1
7
9
1510
3
Juchelka Marek
1657
1
½
0
½
0
0
1
0
1
4
9
1476
4
Stoček Martin
1481
1
1
1
½
½
0
1
0
1
6
9
1450
5
Třasáková Adéla
1611
0
1
1
1
1
1
1
1
1
8
9
1355
6
Starý Vojtěch
1290
1
½
½
1
0
0
1
1
½
5,5
9
1170
8. TJ CHS
Chotěboř (Rtg prům.:1372, PH 1: 15 / PH 2: 119)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Body
Partie
Rtg prům.
1
Pejřimovská Viola Ruby
1491
1
0
½
0
0
0
½
0
1
3
9
1598
2
Nejedlý Radek
1403
1
1
0
0
1
1
1
0
0
5
9
1405
3
Pejřimovský Tadeáš Rubel
1388
1
0
1
0
½
1
1
0
1
5,5
9
1387
4
Nejedlý Lukáš
1444
1
½
1
1
½
0
0
0
0
4
9
1293
5
Jun Robert
1397
1
1
0
1
1
0
1
0
1
6
9
1242
6
Jun Rostislav
1109
1
0
1
1
0
1
1
0
1
6
9
1105
26. 2222 ŠK
Polabiny "B" (Rtg prům.:1183, PH 1: 5 / PH 2: 82)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Body
Partie
Rtg prům.
1
Váňa Jakub
1349
0
0
0
0
0
1
0
1
7
1568
2
Šlosar Jan
1181
0
0
0
0
1
0
1
2
7
1262
3
Voborník Jiří
1158
0
0
0
1
0
½
0
1,5
7
1309
4
Paar David
1161
0
0
0
1
0
0
1
6
1290
5
Katzer Vít
1184
0
0
½
0
1
0
1,5
6
1279
6
Horák Prokop
1052
0
0
0
1
1
0
2
6
1178
7
Půlpán Jan
1065
0
0
1
1
0
0
0
2
7
1125
8
Boughen Jessika
1000
0
0
0
1
0
0
+
0
2
8
1033
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .