achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

27.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - třetí kolo 17.11.2019

Ve třetím kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky:
Polabiny E - Hlinsko B 5:3, Heřmanův Městec - Rapid Pardubice C 5:3, Rapid Pardubice B - Polabiny F 5:3, Chrudim B - Choceň 3:5, Polička B - Lázně Bohdaneč 3,5:4,5, Železné hory volno
Po třetím kole je v čele tabulky samostatně družstvo Lázní Bohdaneč s plným počtem bodů, na konci tabulky se nacházejí dvě družstva bez jediného bodu.



KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2019/2020 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 4 
VÝSLEDKY 3. KOLA HRANÉHO 17. 11. 2019
ŠS Železné hory – volný los 2222 ŠK Polabiny E – ŠO Hlinsko B
Rozhodčí: Kvapil Pavel
1. Černý J. 2010 1:0 Adámek M. V 1855
2. Bělohlav J. 1874 1/2 Janda L. 1768
3. Škroch M. 1859 1:0 Hanus L. 1770
4. Šindler J. H 1612 1/2 Stránský L. 1542
5. Vorel B. 1526 1/2 Londin M. 1675
6. Kvapil P. 1493 1/2 Vojanec H. 1597
7. Krejčí J. 1520 1:0 Vašek P. 1474
8. 0 0 -:+ Vacek J. 1473
5 : 3
Jiskra Heřmanův Městec – ŠK Rapid Pardubice C ŠK Rapid Pardubice B – 2222 ŠK Polabiny F
Rozhodčí: Honek Jan Rozhodčí: Svítil Radek
1. Müller P. 1898 1:0 Pavlovec V. 1825 1. Hennig T. 1998 1:0 Nešpůrek P. 1789
2. Přibyl J. 1894 0:1 Joukl M. 1523 2. Kraus O. 1918 1:0 Juchelka M. 1693
3. Honek J. 1789 1:0 Hon J. 1731 3. Seidl Z. 1872 1/2 Králová G. 1576
4. Konrád F. H 1784 0:1 Janko J. 1693 4. Nešpůrek J. 1594 1/2 Půlpán O. 1594
5. Janoušek P. 1665 1:0 Kurka P. 1247 5. Svítil R. 1656 1/2 Stoček P. 1555
6. Cach T. H 1597 1/2 Blažek M. 1000 6. Fiala J. 1601 1/2 Brázda V. 1638
7. Janoušek L. H 1522 1/2 Kalhous M. 1519 7. Joukl J. 1718 1/2 Liška K. 1560
8. Urválek M. 1465 1:0 Laurin J. 1330 8. Macek J. 1398 1/2 Bouška J. 1496
5 : 3 5 : 3
TJ ŠO Chrudim B – Spartak Choceň TJ Štefanydes Polička B – Sokol Lázně Bohdaneč
Rozhodčí: Němec Bohumil Rozhodčí: Schaffer David
1. Linhart Z. 1934 1:0 Kučera J. H 1910 1. Sodomka A. 1876 0:1 Veselý E. 1748
2. Hájek J. H 1900 0:1 Marinov P. H 1868 2. Schaffer O. 1828 1/2 Rež M. 1776
3. Chvojka J. 1613 0:1 Stojanov D. 1000 3. Stodola J. 1781 0:1 Sekyrka J. 1716
4. Bartoš M. 1728 0:1 Podgorný R. H 1672 4. Smejkal J. 1777 1/2 Kouba P. 1735
5. Němec B. 1793 1/2 Janeček F. 1681 5. Pospíšil P. 1777 1/2 Jouza P. 1613
6. Krys J. 1622 1/2 Vavroušek P. 1641 6. Buchta M. 1710 1/2 Zmek J. 1602
7. Sokol P. 1444 1:0 Flos P. 1565 7. Schaffer D. 1671 1:0 Svoboda J. 1511
8. Zelený F. 1469 0:1 Šmejdíř W. 1541 8. Stodola Z. 1505 1/2 Mácha M. 1465
3 : 5 3.5 : 4.5
TABULKA PO 3. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Sokol Lázně Bohdaneč 3 3 0 0 9 15.5 : 8.5 11
2. Jiskra Heřmanův Městec 3 2 0 1 6 14.5 : 9.5 11
3. ŠS Železné hory 2 2 0 0 6 10.5 : 5.5 8
4. 2222 ŠK Polabiny F 3 2 0 1 6 13 : 11 5
5. ŠK Rapid Pardubice B 3 2 0 1 6 12 : 12 6
6. 2222 ŠK Polabiny E 3 1 1 1 4 12 : 12 5
7. TJ Štefanydes Polička B 2 1 0 1 3 8.5 : 7.5 6
8. Spartak Choceň 3 1 0 2 3 9.5 : 14.5 6
9. ŠK Rapid Pardubice C 3 0 1 2 1 9.5 : 14.5 6
10. ŠO Hlinsko B 2 0 0 2 0 6 : 10 2
11. TJ ŠO Chrudim B 3 0 0 3 0 9 : 15 7

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.