27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve dnech 12.-13.ledna 2019 se hrálo třetí dvoukolo Extraligy ŠSČR. V sobotu pokračovalo GASCO Pardubice ve vítězné serii, když v Praze zvítězilo nad Unichessem B vysoko 6,5:1,5 a zůstalo na první příčce tabulky. V nedělním šlágru kola se utkalo v Lysé n/L. s místním Výstavištěm a po prohře 4,5:3,5 kleslo na třetí příčku tabulky. Další výsledky: sobota: Výstaviště Lysá n/L. - Turnov 5,5:2,5, Labortech Ostrava - Český Těšín 6:2, Slavoj Poruba - BŠŠ Frýdek-Místek 4:4, 1.Novoborský ŠK - Moravská Slavia Brno 5:3, Unichess Praha A - Buras Brno 6:2. neděle: Turnov - Unichess Praha B 5,5:2,5, BŠŠ Frýdek-Místek - Labortech Ostrava 5:3, Český Těšín - Slavoj Poruba 3:5, Duras Brno - 1.Novoborský ŠK 1,5:6,5, Moravská Slavia Brno - Unichess Praha A 4,5:3,5. Na čelo tabulky se dostalo Výstaviště Lysá n/L. s bodovým náskokem před Novým Borem a Pardubicemi, na konci tabulky zůstávají Český Těšín a Unichess Praha B.
EXTRALIGA 2018/2019
VÝSLEDKY 5.
KOLA HRANÉHO 12. 01. 2019
Siesta Solution
Unichess B – GASCO Pardubice
Výstaviště Lysá nad Labem – ŠK ZIKUDA Turnov
Rozhodčí:
Krejnický Jiří
Rozhodčí: Kopta Jiří
1.
Konopka M.
2363
1/2
Matlakov M.
C
2700
1.
Nabaty T.
C
2669
0:1
Rodshtein M.
C
2668
2.
Vávra P.
2343
1/2
Movsesian S.
C
2629
2.
Najer E.
C
2658
1:0
Ftáčník L.
C
2506
3.
Jurčík M.
C
2346
0:1
Alekseenko K.
C
2637
3.
Plát V.
2552
1:0
Šimáček P.
2481
4.
Slovák K.
H
2264
0:1
Hráček Z.
2563
4.
Oral T.
2510
1/2
Vykouk J.
2441
5.
Pařízek V.
H
2327
0:1
Štoček J.
2587
5.
Kislinsky A.
2417
1:0
Kraus T.
2454
6.
Kuba J.
2320
1/2
Votava J.
2525
6.
Rogozenco D.
C
2500
1/2
Vlasák L.
2409
7.
Řehořek M.
2282
0:1
Jirovský M.
2448
7.
Jansa V.
2454
1:0
Studnička T.
2312
8.
Pokorný P.
2219
0:1
Půlpán J.
2419
8.
Priehoda V.
2367
1/2
Sodoma J.
2324
1.5 : 6.5
5.5 : 2.5
Labortech
Ostrava – Slavoj Český Těšín
ŠK Slavoj Poruba – Beskydská šachová škola
Rozhodčí: Šimon
David
Rozhodčí: Kudla Richard
1.
Dziuba M.
C
2563
1/2
Molenda M.
C
2388
1.
Kempinski R.
C
2576
1:0
Zhigalko A.
C
2546
2.
Biolek R.
2447
1/2
Straka V.
2371
2.
Markowski T.
C
2547
1/2
Azarov S.
C
2575
3.
Jakubiec A.
C
2496
1/2
Mroziak M.
C
2378
3.
Jakubowski K.
C
2516
1/2
Antoniewski R.
C
2513
4.
Velička P.
2421
1:0
Mrázek L.
2379
4.
Cvek R.
2514
1/2
Zwardoň V.
2455
5.
Rašík V.
2457
1/2
Wiewiora E.
C
2354
5.
Kaňovský D.
2427
0:1
Rausis I.
2653
6.
Talla V.
2399
1:0
Hollan M.
2368
6.
Bureš J.
2393
1/2
Szotkowski J.
2347
7.
Biolek R.
2405
1:0
Kawulok M.
2204
7.
Caletka R.
2279
1/2
Jasný S.
2365
8.
Koziol K.
C
2285
1:0
Mitura V.
2155
8.
Sharashenidze A.
2375
1/2
Vesselovsky S.
0
2337
6 : 2
4 : 4
1. Novoborský ŠK
– Moravská Slavia Brno
Siesta Solution Unichess A – DURAS BVK Královo
Pole
Rozhodčí: Háse
Pavel
Rozhodčí: Jakuš Lubomír
1.
Pentala H.
C
2730
1/2
Balogh C.
C
2632
1.
Nguyen T.
H
2535
1:0
Huschenbeth N.
C
2585
2.
Navara D.
2738
1/2
Heberla B.
C
2550
2.
Michalík P.
2567
1:0
Sadzikowski D.
C
2534
3.
Láznička V.
2674
1/2
Tazbir M.
C
2529
3.
Petrík T.
C
2468
1:0
Ponížil C.
2499
4.
Shirov A.
C
2658
1/2
Polák T.
2507
4.
Černoušek L.
2427
1/2
Blahynka M.
2428
5.
Bartel M.
C
2608
1:0
Blatný P.
2335
5.
Bernášek J.
2471
1:0
Roubalík J.
2412
6.
Babula V.
2546
1:0
Sluka R.
2312
6.
Svoboda S.
2418
1/2
Paszewski M.
C
2333
7.
Žilka Š.
2532
1/2
Vymazal B.
2375
7.
Jurčík M.
C
2468
1/2
Červený M.
2346
8.
Kriebel T.
2519
1/2
Holemář D.
2302
8.
Šmíd M.
2261
1/2
Chytilek R.
2331
5 : 3
6 : 2
TABULKA PO 5. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
GASCO Pardubice
5
5
0
0
15
28.5
:
11.5
19
2.
Výstaviště Lysá
nad Labem
5
4
1
0
13
25
:
15
15
3.
1. Novoborský ŠK
5
4
0
1
12
27.5
:
12.5
16
4.
Siesta Solution
Unichess A
5
3
0
2
9
24
:
16
14
5.
ŠK ZIKUDA Turnov
5
2
2
1
8
20.5
:
19.5
11
6.
Labortech Ostrava
5
2
1
2
7
19.5
:
20.5
9
7.
ŠK DURAS BVK
Královo Pole
5
2
0
3
6
17.5
:
22.5
7
8.
Beskydská šachová
škola
5
1
2
2
5
22.5
:
17.5
16
9.
Moravská Slavia
Brno
5
0
3
2
3
17.5
:
22.5
4
10.
Siesta Solution
Unichess B
5
1
0
4
3
9
:
31
3
11.
ŠK Slavoj Poruba
5
0
2
3
2
16.5
:
23.5
5
12.
Slavoj Český
Těšín
5
0
1
4
1
12
:
28
3
Tabulka po
6.kole
Poř.
St.č.
Družstvo
Partie
+
=
-
PH 1
PH 2
PH 3
1
12
Vystaviste Lysa
nad Labem
6
5
1
0
16
29,5
8,5
2
3
1. Novoborsky SK
6
5
0
1
15
34
10,5
3
9
GASCO Pardubice
6
5
0
1
15
32
10
4
10
SK ZIKUDA Turnov
6
3
2
1
11
26
7
5
4
Siesta Solution
Unichess A
6
3
0
3
9
27,5
7,5
6
8
Beskydska
sachova skola
6
2
2
2
8
27,5
9,5
7
1
Labortech
Ostrava
6
2
1
3
7
22,5
5
8
5
Moravska Slavia
Brno
6
1
3
2
6
22
3
9
6
SK DURAS BVK
Kralovo Pole
6
2
0
4
6
19
3,5
10
2
SK Slavoj Poruba
6
1
2
3
5
21,5
3,5
11
11
Siesta Solution
Unichess B
6
1
0
5
3
11,5
1,5
12
7
Slavoj Cesky
Tesin
6
0
1
5
1
15
1,5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .