27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve druhém kole Krajské soutěže sever byly dosaženy tyto výsledky: Kunvald D - Kunvald B 3:2, Jablonné n/O. - Horní Čermná B 4,5:0,5, Mistrovice B - Žamberk B 3,5:1,5, Lanškroun C - Červená Voda 2:3, Nekoř - Ústí n/O. D 0,5:4,5, Kunvald C volno Po dvou kolech jsou v čele tabulky tři družstva s plným počtem 6 bodů - Ústí n/O. D, Jablonné n/O. a Červená Voda.
KRAJSKÁ SOUTĚŽ SEVER 2019/2020 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
3
VÝSLEDKY 2.
KOLA HRANÉHO 10. 11. 2019
volný los – ŠO
K a.s. Kunvald C
ŠO K a.s. Kunvald D – ŠO Kunvaldská a.s.
Kunvald B
Rozhodčí: Dvořák Eduard
1.
Dvořák E.
V
1654
0:1
Krčmář S.
1528
2.
Řehák J.
1421
0:1
Štěpán S.
1583
3.
Řehák J.
1363
1:0
Bém T.
1452
4.
Vymetálek T.
1524
1:0
Tobiška J.
1523
5.
Haas M.
1123
1:0
Hejkrlík P.
1304
3 : 2
TJ Jablonné nad
Orlicí – ŠO Horní Čermná B
TJ Sokol Mistrovice B – SK+Sokol Žamberk B
Rozhodčí:
Halmazňa Jiří
Rozhodčí: Bouchal Tomáš
1.
Trampota L.
1643
1:0
Balcar V.
1224
1.
Bouchal T.
V
1556
1:0
Kopal V.
1544
2.
Černohous J.
1687
1:0
Balcar M.
1143
2.
Kristl V.
1586
1:0
Šulc J.
1609
3.
Kubíček V.
1627
1:0
Marek J.
H
1408
3.
Řehák M.
1272
0:1
Mazura J.
1502
4.
Halmazňa J.
1655
1/2
Padrtka J.
H
1000
4.
Zikán V.
1000
1:0
Janeček M.
1474
5.
Unčovský J.
1250
1:0
Cimprich L.
1100
5.
Lorencová J.
H
1339
1/2
Charvát V.
1368
4.5 : 0.5
3.5 : 1.5
TJ Lanškroun C
– ŠS Červená Voda
TJ Sokol Nekoř – ŠK Ústí nad Orlicí D
Rozhodčí: Novák
Miroslav
Rozhodčí: Langr Petr
1.
Kolomý A.
1705
0:1
Brychta A.
1591
1.
Vohník M.
1653
1/2
Volf J.
V
1947
2.
Křivohlávek J.
1385
0:1
Matoulek V.
1522
2.
Marek L.
1255
0:1
Smola J.
V
1808
3.
Pilný J.
1480
1:0
Hošpes J.
1483
3.
Langr P.
1529
0:1
Švec J.
1514
4.
Chmelík O.
1410
0:1
Ludvik F.
1618
4.
Špinler B.
H
1455
0:1
Leksová S.
1420
5.
Lapáček L.
1409
1:0
Pauk J.
1000
5.
Knízner M.
1042
0:1
Macan T.
1131
2 : 3
0.5 : 4.5
TABULKA PO 2. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠK Ústí nad
Orlicí D
2
2
0
0
6
9
:
1
8
2.
TJ Jablonné nad
Orlicí
2
2
0
0
6
7.5
:
2.5
6
3.
ŠS Červená Voda
2
2
0
0
6
6
:
4
6
4.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald C
1
1
0
0
3
3.5
:
1.5
3
5.
TJ Sokol
Mistrovice B
2
1
0
1
3
5.5
:
4.5
5
6.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald D
2
1
0
1
3
5
:
5
5
7.
ŠO Horní Čermná
B
2
1
0
1
3
3.5
:
6.5
3
8.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald B
2
0
0
2
0
3.5
:
6.5
3
9.
SK+Sokol Žamberk
B
2
0
0
2
0
3.5
:
6.5
2
10.
TJ Sokol Nekoř
1
0
0
1
0
0.5
:
4.5
0
11.
TJ Lanškroun C
2
0
0
2
0
2.5
:
7.5
2
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .