27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve třetím kole Krajské soutěže sever byly dosaženy tyto výsledky: Červená Voda - Nekoř 3,5:1,5, Žamberk B - Lanškroun C 4,5:0,5, Horní Čermná B - Mistrovice B 1,5:3,5, Kunvald B - Jablonné n/O. 2,5:2,5, Kunvald C - Kunvald D 3,5:1,5, Ústí n/O. D volno Po třech kolech se vedení ujala Červená Voda s plným počtem 9/9 bodů, závěr tabulky patří družstvům Nekoř a Lanškroun C (obě bez bodu).
KRAJSKÁ SOUTĚŽ SEVER 2019/2020 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
4
VÝSLEDKY 3.
KOLA HRANÉHO 24. 11. 2019
ŠK Ústí nad
Orlicí D – volný los
ŠS Červená Voda – TJ Sokol Nekoř
Rozhodčí: Matoulek Václav
1.
Brychta A.
1591
0:1
Vohník M.
1653
2.
Matoulek V.
1522
1/2
Langr P.
1529
3.
Bednarz R.
1585
1:0
Šípek V.
1097
4.
Hošpes J.
1483
1:0
Beneš D.
1000
5.
Ludvik F.
1618
1:0
Bednařík M.
1000
3.5 : 1.5
SK+Sokol Žamberk
B – TJ Lanškroun C
ŠO Horní Čermná B – TJ Sokol Mistrovice B
Rozhodčí: Kopal
Vladimír
Rozhodčí: Cimprich Miroslav
1.
Kopal V.
1544
1:0
Pilný J.
1480
1.
Cimprich M.
V
1718
1/2
Janota J.
V
1561
2.
Šulc J.
1609
1:0
Bureš M.
1100
2.
Dušek A.
1305
0:1
Kristl V.
1586
3.
Mazura J.
1502
1:0
Minář M.
1402
3.
Večeř M.
H
1175
1:0
Zikán V.
1000
4.
Janeček M.
1474
1:0
Pokorný J.
1110
4.
Padrtka J.
H
1000
0:1
Glöckner J.
1775
5.
Charvát V.
1368
1/2
Sedlák J.
1261
5.
Beran M.
1000
0:1
Prokopec F.
1096
4.5 : 0.5
1.5 : 3.5
ŠO K a.s.
Kunvald B – TJ Jablonné nad Orlicí
ŠO K a.s. Kunvald C – ŠO Kunvaldská a.s. Kunvald
D
Rozhodčí:
Tobiška Jaroslav
Rozhodčí: Rusz Gustav
1.
Hodek R.
V
1631
1/2
Vorlíček P.
1671
1.
Rusz G.
1547
1/2
Dvořák E.
V
1654
2.
Krčmář S.
1528
0:1
Černohous J.
1687
2.
Rusz R.
1531
1/2
Řehák J.
1421
3.
Štěpán S.
1583
1:0
Kubíček V.
1627
3.
Mlynář M.
1418
1:0
Vymetálek T.
1524
4.
Bém T.
1452
0:1
Unčovský J.
1250
4.
Šejnoha L.
1348
1:0
Biedla V.
1262
5.
Tobiška J.
1523
1:0
Filip D.
1249
5.
Křehký R.
1496
1/2
Hrdina F.
1117
2.5 : 2.5
3.5 : 1.5
TABULKA PO 3. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠS Červená Voda
3
3
0
0
9
9.5
:
5.5
9
2.
TJ Jablonné nad
Orlicí
3
2
1
0
7
10
:
5
8
3.
ŠK Ústí nad
Orlicí D
2
2
0
0
6
9
:
1
8
4.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald C
2
2
0
0
6
7
:
3
5
5.
TJ Sokol
Mistrovice B
3
2
0
1
6
9
:
6
8
6.
SK+Sokol Žamberk
B
3
1
0
2
3
8
:
7
6
7.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald D
3
1
0
2
3
6.5
:
8.5
5
8.
ŠO Horní Čermná
B
3
1
0
2
3
5
:
10
4
9.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald B
3
0
1
2
1
6
:
9
5
10.
TJ Sokol Nekoř
2
0
0
2
0
2
:
8
1
11.
TJ Lanškroun C
3
0
0
3
0
3
:
12
2
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .