27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V osmém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Česká Třebová - Ústí n/O. D 3:5, Svitavy - Polička B 6:2, Horní Čermná - Choceň 2,5:5,5, Mistrovice - Ústí n/O. C 1,5:6,5, Lanškroun B - Dolní Čermná 6:2, Moravská Třebová - Kunvald 5:3 V čele je nadále Lanškroun B, do boje o prvenství mohou i nadále zasáhnout ještě Ústí n/O. C a Svitavy. Na posledních místech zůstávají Horní Čermná a Dolní Čermná, těsně nad pásmem sestupu je i Kunvald a vyhráno ještě nemají ani Česká Třebová nebo Mistrovice.
KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
9
VÝSLEDKY 8.
KOLA HRANÉHO 10. 02. 2019
ŠK Svitavy – TJ
Štefanydes Polička B
TJ Lanškroun B – ŠK Dolní Čermná
Rozhodčí:
Křeček Jiří
Rozhodčí: Novák Miroslav
1.
Kotva M.
1967
1:0
Sodomka A.
1914
1.
Solil R.
V
2038
1:0
Merta M.
1739
2.
Krušina P.
1845
1:0
Schaffer O.
1850
2.
Kupsa M.
H
1947
1:0
Merta J.
1808
3.
Bartoš K.
H
1877
1:0
Švanda R.
1762
3.
Vaculík J.
1678
1/2
Motl L.
1619
4.
Vodička M.
1706
1/2
Schaffer D.
1668
4.
Šebrle J.
1693
1/2
Marek M.
H
1659
5.
Křeček J.
1685
0:1
Kopecký V.
1567
5.
Palla S.
1694
1/2
Nikl J.
1709
6.
Rosenkranz J.
1628
1/2
Simon J.
1633
6.
Boháč L.
1593
1:0
Marek J.
1418
7.
Velešík M.
1601
1:0
Simon M.
1640
7.
Kalousová J.
1555
1/2
Padrtka J.
1000
8.
Bulva F.
H
1615
1:0
Šafář V.
1071
8.
Horák V.
1545
1:0
Málek O.
1306
6 : 2
6 : 2
TJ Slovan
Moravská Třebová – ŠO K a.s. Kunvald
Proplast Česká Třebová – ŠK Ústí nad Orlicí D
Rozhodčí: Sojma
Zdeněk
Rozhodčí: Nikolinko Alexandr
1.
Pavlíček L.
H
1980
1:0
Havrlík P.
H
1836
1.
Prax I.
1987
1/2
Holásek V.
V
1773
2.
Grepl P.
1901
1:0
Vymetálek P.
1767
2.
Pail M.
H
1837
1/2
Mareš P.
1696
3.
Meleško A.
1814
1/2
Vaníček J.
1696
3.
Vencl J.
1701
1/2
Holásek V.
1784
4.
Sojma Z.
1831
1:0
Hodek R.
1641
4.
Kovář V.
1594
0:1
Píše J.
1744
5.
Liebl P.
1738
0:1
Dvořák E.
1645
5.
Bureš M.
1540
0:1
Kylar P.
1758
6.
Chvojka A.
1725
1/2
Rusz G.
1542
6.
Pelcl K.
1808
1/2
Čech M.
1676
7.
Šmíd F.
H
1724
1:0
Krčmář S.
1530
7.
Jasanský K.
1683
1:0
Dudla M.
1661
8.
Navrátil M.
H
1695
0:1
Řehák J.
1447
8.
Petrželka K.
1861
0:1
Píše M.
1298
5 : 3
3 : 5
Sokol
Mistrovice – ŠK Ústí nad Orlicí C
ŠO Horní Čermná – Šachový klub Choceň
Rozhodčí:
Halbrštát Karel
Rozhodčí: Dušek Josef
1.
Filip L.
H
1819
0:1
Hrobař V.
V
2050
1.
Dušek J.
1739
1/2
Marinov P.
H
1820
2.
Ježek J.
1794
0:1
Netušil J.
1932
2.
Kalousek M.
1757
0:1
Podgorný R.
H
1697
3.
Bouchal L.
1763
0:1
Jániš P.
V
1919
3.
Cimprich M.
1714
1/2
Vavroušek P.
1680
4.
Bouchal T.
1557
0:1
Mareš P.
V
1891
4.
Betlach J.
1655
0:1
Janeček F.
1697
5.
Špinler B.
1444
1/2
Volf J.
1958
5.
Pecháček T.
1826
1:0
Šmejdíř W.
1526
6.
Malý E.
1617
0:1
Smola J.
1819
6.
Vacek M.
1500
0:1
Flos P.
1430
7.
Mlynář M.
H
1433
0:1
Leksová S.
1396
7.
Šilar J.
1549
1/2
Starý S.
1408
8.
Langr P.
1520
1:0
Šmajzrová D.
1386
8.
Šilar J.
1547
0:1
Doseděl Z.
1537
1.5 : 6.5
2.5 : 5.5
TABULKA PO 8. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ Lanškroun B
8
7
0
1
21
41.5
:
22.5
31
2.
ŠK Ústí nad
Orlicí C
8
6
2
0
20
48
:
16
40
3.
ŠK Svitavy
8
6
1
1
19
40.5
:
23.5
32
4.
ŠK Ústí nad
Orlicí D
8
4
1
3
13
32.5
:
31.5
19
5.
Šachový klub
Choceň
8
4
1
3
13
31
:
33
20
6.
TJ Slovan
Moravská Třebová
8
3
2
3
11
33
:
31
23
7.
TJ Štefanydes
Polička B
8
3
2
3
11
31.5
:
32.5
20
8.
Sokol Mistrovice
8
2
1
5
7
27.5
:
36.5
18
9.
Proplast Česká
Třebová
8
2
1
5
7
26
:
38
16
10.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
8
2
0
6
6
26.5
:
37.5
17
11.
ŠK Dolní Čermná
8
1
2
5
5
26.5
:
37.5
13
12.
ŠO Horní Čermná
8
1
1
6
4
19.5
:
44.5
10
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .