27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V devátém kole Krajského přeboru 2.třídy východ byly dosaženy následující výsledky: Mistrovice - Ústí n/O. D 2:6, Polička B - Svitavy 0,5:7,5, Moravská Třebová - Kunvald 6:2, Lanškroun B - Letohrad 5:3, Horní Čermná - Ústí n/O. C 1:7, Česká Třebová - Dolní Čermná 6:2Na čele došlo ke změně, když Lanškroun B porazil do té doby vedoucí Letohrad a zaujal první příčku, ale o pouhý bod ho má spolu s Ústím n/O. C stále v patách. O sestupu Mistrovic je už rozhodnuto, do Krajské soutěže je může doprovodit ještě Polička B, ale šance že by toto místo zaujala Dolní Čermná ještě nezemřela.
KRAJSKÝ PŘEBOR II VÝCHOD 2017/2018 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
10
VÝSLEDKY 9.
KOLA HRANÉHO 25. 02. 2018
Sokol
Mistrovice – ŠK Ústí nad Orlicí D
TJ Štefanydes Polička B – ŠK Svitavy
Rozhodčí:
Halbrštát Karel
Rozhodčí: Schaffer David
1.
Ježek J.
1728
0:1
Holásek V.
1684
1.
Simon J.
1589
1/2
Ambrožová L.
H
1859
2.
Bouchal L.
1749
0:1
Holásek V.
V
1841
2.
Simon M.
1584
0:1
Bartoš K.
1806
3.
Halbrštát K.
1659
1/2
Píše J.
1663
3.
Brokl D.
1526
0:1
Vodička M.
1700
4.
Špinler B.
1435
0:1
Šmajzrová V.
H
1693
4.
Ryšavá M.
1356
0:1
Maděra S.
1662
5.
Glöckner J.
1876
0:1
Kylar P.
1726
5.
Stodola J.
1433
0:1
Havel F.
1711
6.
Langr P.
1551
0:1
Mareš P.
1700
6.
Martínek M.
1470
0:1
Křeček J.
1658
7.
Janota J.
1479
1/2
Mastný T.
1691
7.
Langrová I.
1410
0:1
Ďuriančík M.
1518
8.
Bouchal T.
1535
1:0
Píše M.
1241
8.
Houška F.
1136
0:1
Bulva F.
1404
2 : 6
0.5 : 7.5
TJ Slovan
Moravská Třebová – ŠO K a.s. Kunvald
TJ Lanškroun B – TJ Spartak Letohrad
Rozhodčí: Sojma
Zdeněk
Rozhodčí: Novák Miroslav
1.
Grepl P.
1913
1:0
Vymetálek P.
1782
1.
Solil R.
V
1958
1:0
Kameník D.
H
1829
2.
Meleško A.
1908
1/2
Vaníček J.
1712
2.
Kupsa M.
1807
0:1
Lorenc A.
1846
3.
Pavlíček L.
H
1772
1:0
Dvořák E.
1647
3.
Šebrle J.
1705
0:1
Lorenc J.
1849
4.
Sojma Z.
1874
1:0
Štěpán S.
1607
4.
Palla S.
1725
0:1
Janeček V.
1839
5.
Chvojka A.
1752
1/2
Rusz G.
1550
5.
Paukert I.
1727
1:0
Řehák J.
H
1791
6.
Endl V.
1584
1/2
Krčmář S.
1543
6.
Pokorný T.
V
2190
1:0
Maceška B.
1763
7.
Šmíd F.
H
1750
1:0
Bém T.
1487
7.
Hrubeš P.
V
2159
1:0
Pulkrábek A.
1654
8.
Dvořák J.
1526
1/2
Řehák J.
1439
8.
Boháč L.
1564
1:0
Sysr P.
1554
6 : 2
5 : 3
TJ Sokol Horní
Čermná – ŠK Ústí nad Orlicí C
Proplast Česká Třebová – ŠK Dolní Čermná
Rozhodčí: Dušek
Josef
Rozhodčí: Nikolinko Alexandr
1.
Kalousek M.
1773
0:1
Volf J.
1978
1.
Čižinský P.
H
2196
1:0
Merta M.
1769
2.
Dušek J.
1715
1/2
Šimek Z.
1985
2.
Hurt L.
2090
1:0
Merta J.
1831
3.
Cimprich M.
1712
1/2
Smola J.
1804
3.
Vencl J.
1716
1/2
Motl L.
1624
4.
Motl J.
1661
0:1
Glembek B.
1790
4.
Jasanský K.
1711
1/2
Slavíček M.
1715
5.
Šilar J.
1568
0:1
Mareš J.
V
1970
5.
Kovář V.
1618
0:1
Nikl J.
1699
6.
Šilar J.
1551
0:1
Pokorný J.
V
1926
6.
Klatka M.
1523
1:0
Marek J.
1399
7.
Dušek A.
1249
0:1
Kapoun V.
V
1830
7.
Pail M.
H
1831
1:0
Seidl P.
1616
8.
Balcar V.
1216
0:1
Taslar K.
1649
8.
Petrželka K.
1856
1:0
Málková B.
H
1240
1 : 7
6 : 2
TABULKA PO 9. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ Lanškroun B
9
7
1
1
22
45.5
:
26.5
30
2.
ŠK Ústí nad
Orlicí C
9
7
0
2
21
51
:
21
40
3.
TJ Spartak
Letohrad
9
7
0
2
21
47.5
:
24.5
38
4.
TJ Slovan
Moravská Třebová
9
6
0
3
18
43
:
29
29
5.
ŠK Svitavy
9
5
1
3
16
46.5
:
25.5
38
6.
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
9
4
2
3
14
37.5
:
34.5
24
7.
Proplast Česká
Třebová
9
4
1
4
13
34.5
:
37.5
20
8.
TJ Sokol Horní
Čermná
9
4
0
5
12
31
:
41
18
9.
ŠK Ústí nad
Orlicí D
9
3
2
4
11
34
:
38
22
10.
ŠK Dolní Čermná
9
2
1
6
7
25.5
:
46.5
15
11.
TJ Štefanydes
Polička B
9
1
0
8
3
20
:
52
11
12.
Sokol Mistrovice
9
0
0
9
0
16
:
56
5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .