Datum |
ŠSČR |
PDŠS |
Mládež |
Další akce |
2.9.2017 |
|
|
|
GP rapid -
Hostivice |
Mem. L.Krejčího - Mistrovice |
3.9.2017 |
|
|
|
|
9.9.2017 |
|
Školení rozhodčích 2.a 3.tříd - Choceň |
|
GP rapid -
Turnov |
10.9.2017 |
|
|
MČR 10-14 rapid - Most |
|
16.9.2017 |
|
|
MČR 10-14 rapid - Most |
|
17.9.2017 |
|
|
|
|
19.9.2017 |
|
Losování soutěží PDŠS - Choceň |
|
|
23.9.2017 |
MČR družstev rapid - Liberec |
|
|
|
24.9.2017 |
MČR družstev blesk - Liberec |
|
|
Mem.
Č.Honsy - Kunětice |
30.9.2017 |
|
|
|
|
1.10.2017 |
|
|
|
|
7.10.2017 |
|
|
ELD, 1.LDMD 1.-2.kolo |
|
8.10.2017 |
|
|
ELD, 1.LDMD 3.-4.kolo |
|
14.10.2017 |
|
Školení trenérů 4.tříd - Lanškroun |
|
Soustředění KCTM PDŠS |
15.10.2017 |
2.liga - 1.kolo |
KP II - 1.kolo |
|
|
21.10.2017 |
|
|
M Čech 12-16 - Harrachov |
|
22.10.2017 |
1.liga V - 1.kolo |
|
M Čech 12-16 - Harrachov |
|
28.10.2017 |
|
|
M Čech 12-16 - Harrachov |
|
29.10.2017 |
1.liga Z - 1.kolo |
KP I, KS - 1.kolo |
|
|
4.11.2017 |
|
|
1.turnaj KP 10 a 12 - Svitavy |
|
5.11.2017 |
2.liga - 2.kolo |
KP II - 2.kolo |
|
|
11.11.2017 |
|
|
KPDŽ 1. - 3.kolo |
Soustředění KTCM PDŠS |
Polofinale MČR juniorů |
12.11.2017 |
1.liga - 2.kolo |
KP I, KS - 2.kolo |
|
Polofinále MČR juniorů |
17.11.2017 |
|
|
M Čech 8-10, Harrachov |
Hlinecký dvojpěšec |
Polofinále MČR juniorů |
18.11.2017 |
Extraliga - 1.kolo |
|
1.turnaj KP 14 a 16 - Mistrovice |
Polofinále MČR juniorů |
19.11.2017 |
Extraliga - 2.kolo, 2.liga - 3.kolo |
KP II - 3.kolo |
M Čech 8-10, Harrachov |
|
25.11.2017 |
|
|
ELD 5. kolo, 1.LDMD 5.-6.kolo |
Turnaj Járy Masopusta - Mistrovice |
Listopádí Břehy |
Turnaj pro radost Kameničky |
26.11.2017 |
1.liga - 3.kolo |
KP I, KS - 3.kolo |
|
|
2.12.2017 |
Extraliga - 3.kolo |
|
KSDŽ 1.turnaj - Lanškroun |
Soustředění KCTM PDŠS |
3.12.2017 |
Extraliga - 4.kolo, 2.liga - 4.kolo |
KP II - 4.kolo |
|
|
9.12.2017 |
|
|
2.turnaj KP 10 a 12 - Ústí n/O. |
GP rapid - Kouty nad Desnou |
10.12.2017 |
1.liga - 4.kolo |
KP I, KS - 4.kolo |
|
|
16.12.2017 |
|
|
KPDŽ 4.-5.kolo |
|
17.12.2017 |
2.liga - 5.kolo |
KP II - 5.kolo |
|
|
23.12.2016 |
|
|
|
Vánoční turnaj mládeže - Svitavy |
24.12.2016 |
|
|
Vánoce |
|
25.12.2016 |
|
|
Vánoce |
|
26.12.2016 |
|
|
Vánoce |
Ústí nad Orlicí - blesk |
Chrudim - vánoční RABL |
30.12.2017 |
MČR v blesku |
|
|
Mem. J.Pavliše Oldříš |
31.12.2017 |
|
|
|
|
6.1.2018 |
|
|
2.turnaj KP 14 a 16 - Svitavy |
|
7.1.2018 |
1.liga - 5.kolo |
KP I, KS - 5.kolo |
|
|
13.1.2018 |
Extraliga - 5.kolo |
|
KSDŽ 2.turnaj - Polička |
|
14.1.2018 |
Extraliga - 6.kolo, 2.liga - 6.kolo |
KP II - 6.kolo |
|
|
20.1.2018 |
|
|
ELD 6.-7. kolo, 1.LDMD 7.kolo |
|
21.1.2018 |
1.liga - 6.kolo |
KP I, KS - 6.kolo |
|
|
27.1.2018 |
|
Konference PDŠS |
|
Chvaletická ŠO - 1.turnaj |
Soustředění KCTM PDŠS |
28.1.2018 |
2.liga - 7.kolo |
KP II - 7.kolo |
Olympiáda mládeže ČR |
|
2.2.2018 |
|
|
Pololetní prázdniny |
|
3.2.2018 |
|
|
Pololetní prázdniny |
|
4.2.2018 |
1.liga - 7.kolo |
KP I, KS - 7.kolo |
|
|
10.2.2018 |
Extraliga - 7.kolo |
|
3.turnaj KP 10 a 12 - Polabiny |
|
11.2.2018 |
Extraliga - 8.kolo, 2.liga - 8.kolo |
KP II - 8.kolo |
|
|
17.2.2018 |
|
|
3.turnaj KP 14 a 16 - Žel. hory |
|
18.2.2018 |
1.liga - 8.kolo |
KP I, KS - 8.kolo |
|
|
24.2.2018 |
Konference ŠSČR Havlíčkův Brod |
|
KPDMŽ - Polabiny |
|
25.2.2018 |
2.liga - 9.kolo |
KP II - 9.kolo |
|
|
3.3.2018 |
|
|
|
GP rapid - Dobrovice |
Chvaletická ŠO - 2.turnaj |
Soustředění KCTM PDŠS |
4.3.2018 |
1.liga - 9.kolo |
KP I, KS - 9.kolo |
|
|
10.3.2018 |
|
|
MČR 10-16, Jarní prázdniny |
|
11.3.2018 |
|
|
MČR 10-16, Jarní prázdniny |
|
17.3.2018 |
|
|
MČR 10-16, Jarní prázdniny |
|
18.3.2018 |
2.liga - 10.kolo |
KP II - 10.kolo |
|
|
24.3.2018 |
|
|
4.turnaj KP 10 a 12 - Chotěboř |
|
25.3.2018 |
1.liga - 10.kolo |
KP I, KS - 10.kolo |
|
|
29.3.2018 |
|
|
|
Velikonoční turnaj mládeže Polička |
31.3.2018 |
|
|
Velikonoce |
Bleskový turnaj Městečko Trnávka |
1.4.2018 |
|
|
Velikonoce |
|
7.4.2018 |
Extraliga - 10.kolo |
|
4. turnaj KP 14 a 16 - Lanškroun |
|
8.4.2018 |
Extraliga - 11.kolo, 2.liga - 11.kolo |
KP II - 11.kolo |
|
|
14.4.2018 |
|
|
KP 8 - Ústí n/O. |
Orlická šachovnice - Ústí nad Orlicí |
15.4.2018 |
1.liga - 11.kolo |
KP I, KS - 11.kolo |
|
|
20.4.2018 |
|
|
ELD finále |
|
21.4.2018 |
|
|
ELD finále, 1.LDMD 8.-9.kolo |
Mem. M.Kodytka + KP družstev v rapidu Kunvald |
GP rapid - Bohuslavice |
22.4.2018 |
|
|
ELD finále, 1.LDMD 10.-11.kolo |
|
28.4.2018 |
|
|
MČR do 8 let Vyškov |
O Pardubickou kotvu |
Soustředění KCTM PDŠS |
29.4.2018 |
|
|
MČR do 8 let Vyškov |
|
1.5.2018 |
|
|
|
|
5.5.2018 |
|
|
KPDŽ 6.-7.kolo |
|
6.5.2018 |
|
|
|
|
8.5.2018 |
|
|
|
O Pohár města Hlinska |
12.5.2018 |
|
|
KP Rapid 10-20 - Mistrovice |
|
13.5.2018 |
|
|
|
|
19.5.2018 |
|
|
Finále KP 10-16 - Polička |
GP rapid - Ústí nad Labem |
20.5.2018 |
|
|
Finále KP 10-16 - Polička |
|
26.5.2018 |
|
|
|
Chvaletická ŠO - 3.turnaj |
Soustředění KCTM PDŠS |
27.5.2018 |
|
|
|
|
2.6.2018 |
|
|
MČR DSŽ Chrudim |
|
3.6.2018 |
|
|
MČR DSŽ Chudim |
|
9.6.2018 |
|
|
|
GP rapid - Mosty u Jablunkova |
O Lanškrounskou věž |
O Putovní pohár Chotěboř |
Soustředění KCTM PDŠS |
10.6.2018 |
|
|
|
|
16.6.2018 |
|
|
MČR DMŽ Vansdorf |
|
17.6.2018 |
|
|
MČR DMŽ Vansdorf |
|
23.6.2018 |
|
|
|
|
24.6.2018 |
|
|
|
|
30.6.2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|