27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve druhém kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky: Hlinsko B - Chrudim B 3:5, Bohemia Pardubice B - Eurobit Pardubice 4:4, Lázně Bohdaneč - Polička C 6,5:1,5, Rapid Pardubice C - Heřmanův Městec 2,5:5,5, Polabiny E - Polabiny F 5,5:2,5, Železné hory volno Po dvou kolech jsou v čele dvě družstva s plným počtem 6-ti bodů - Chrudim B a Heřmanův Městec.
KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2018/2019 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č.
3
VÝSLEDKY 2.
KOLA HRANÉHO 04. 11. 2018
volný los –
Železné hory
ŠO Hlinsko B – TJ ŠO Chrudim B
Rozhodčí: Stránský Luboš
1.
Roušar Z.
V
1909
1/2
Hájek J.
H
2036
2.
Adámek M.
V
1874
0:1
Trhal M.
1983
3.
Janda L.
1784
0:1
Linhart Z.
1961
4.
Londin M.
1685
1/2
Hájek J.
H
1925
5.
Vojanec H.
1660
0:1
Němec B.
1824
6.
Stránský L.
1540
1/2
Němec V.
1661
7.
Severýn J.
1428
1:0
Chvojka J.
1557
8.
Osička P.
1258
1/2
Bureš Z.
1567
3 : 5
ŠK Bohemia
Pardubice B – Eurobit
Sokol Lázně Bohdaneč – TJ Štefanydes Polička C
Rozhodčí:
Horáček Michal
Rozhodčí: Sekyrka Josef
1.
Horáček M.
V
2117
1/2
Ret A.
H
1819
1.
Rež M.
1801
1:0
Stodola J.
1730
2.
Mudruňka P.
1884
1:0
Kraus O.
1976
2.
Veselý E.
1752
1:0
Smejkal J.
1713
3.
Mazura T.
1850
1/2
Seidl Z.
1856
3.
Sekyrka J.
1723
1/2
Navrátil L.
1726
4.
Mazuch J.
1957
1/2
Macek O.
1805
4.
Kouba P.
1743
0:1
Buchta M.
1690
5.
Kvapil P.
1655
1/2
Svítil R.
1717
5.
Jouza P.
1675
1:0
Charouz M.
1645
6.
Šindler J.
1560
1:0
Prokop M.
1896
6.
Svoboda J.
1564
1:0
Bartoš K.
1669
7.
Stehlík P.
1394
0:1
Joukl J.
1692
7.
Zmek J.
1574
1:0
Stodola Z.
1556
8.
Horáčková I.
1125
0:1
Mikulenka T.
1642
8.
Mácha M.
1415
1:0
Stodola J.
1397
4 : 4
6.5 : 1.5
ŠK Rapid
Pardubice C – Jiskra Heřmanův Městec
2222 ŠK Polabiny E – 2222 ŠK Polabiny F
Rozhodčí:
Kalhous Miroslav
Rozhodčí: Kvapil Pavel
1.
Pavlovec V.
1805
1/2
Přibyl J.
1919
1.
Černý J.
2016
1:0
Cach J.
V
2033
2.
Joukl M.
1488
0:1
Müller P.
1863
2.
Bělohlav J.
1911
1/2
Melichar V.
1945
3.
Hon J.
1758
1:0
Starý L.
1837
3.
Škroch M.
1879
1/2
Nešpůrek P.
1786
4.
Janko J.
1680
0:1
Honek J.
1810
4.
Korol J.
2041
1/2
Cach O.
1701
5.
Fiala J.
1558
1/2
Štolfa J.
1742
5.
Kvapil P.
1493
0:1
Stoček P.
1560
6.
Nešpůrek J.
H
1512
0:1
Janoušek P.
H
1682
6.
Krejčí J.
1483
1:0
Bílek M.
1457
7.
Kalhous M.
1543
1/2
Klouček J.
1674
7.
Vorel B.
1471
1:0
Bílek J.
1393
8.
Kvapil P.
1000
0:1
Cach T.
H
1605
8.
Frgalová H.
1592
1:0
Plíva P.
1195
2.5 : 5.5
5.5 : 2.5
TABULKA PO 2. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
TJ ŠO Chrudim B
2
2
0
0
6
10.5
:
5.5
6
2.
Jiskra Heřmanův
Městec
2
2
0
0
6
10
:
6
7
3.
ŠK Bohemia
Pardubice B
2
1
1
0
4
9.5
:
6.5
7
4.
Eurobit
2
1
1
0
4
9.5
:
6.5
5
5.
Sokol Lázně
Bohdaneč
2
1
0
1
3
10
:
6
8
6.
2222 ŠK Polabiny
E
1
1
0
0
3
5.5
:
2.5
4
7.
2222 ŠK Polabiny
F
2
1
0
1
3
8
:
8
4
8.
Železné hory
1
0
0
1
0
2.5
:
5.5
0
9.
ŠO Hlinsko B
2
0
0
2
0
5.5
:
10.5
1
10.
ŠK Rapid
Pardubice C
2
0
0
2
0
5
:
11
1
11.
TJ Štefanydes
Polička C
2
0
0
2
0
4
:
12
3
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .