27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve druhém kole 1.ligy družstev skupiny západ hostily silně prořídlé Polabiny družstvo Města Lysá n/L. a rozešly se s ním s remizou 4:4. Další výsledky: České Budějovice - Dopravní podnik Praha 2:6, Turnov B - Vyšehrad Praha 4:4, Dukla Praha - Hradec Králové 3:5, Neratovice - Kozolupy 5,5:2,5, Pankrác Praha - OAZA Praha 5,5:2,5
1. LIGA 2018/2019 – ZÁPAD
VÝSLEDKY 2.
KOLA HRANÉHO 11. 11. 2018
QCC České
Budějovice – ŠK Dopravní podnik Praha
TJ Pankrác – SK OAZA Praha
Rozhodčí:
Durchan Milan
Rozhodčí: Doležal Radoslav
1.
Miesbauer J.
2374
1/2
Voloshin L.
2381
1.
Jirovský M.
H
2443
1/2
Straka V.
H
2386
2.
Vokáč M.
2379
1/2
Frolov A.
C
2419
2.
Polášek J.
2344
1:0
Výprachtický D.
2362
3.
Vybíral Z.
2259
0:1
Plischki S.
C
2419
3.
Doležal R.
2354
1:0
Havelka J.
2359
4.
Richtrová E.
2189
0:1
Burdalev K.
2359
4.
Sokolov A.
2393
1/2
Hollan P.
2197
5.
Tupý M.
2251
1/2
Kulhánek T.
2302
5.
Soural J.
2178
1:0
Jelínek M.
2073
6.
Nídl P.
2171
1/2
Sahidi S.
C
2309
6.
Gregor J.
H
2246
1/2
Cuhra M.
2235
7.
Bostl F.
2133
0:1
Tuma J.
2247
7.
Matras O.
2229
0:1
Vedral O.
2182
8.
Nejdl E.
2008
0:1
Haase P.
2152
8.
Postupa P.
2227
1:0
Pirklová H.
2105
2 : 6
5.5 : 2.5
2222 ŠK
Polabiny – ŠK Města Lysá nad Labem
ŠO TJ Dukla Praha – TJ Slavia Hradec Králové
Rozhodčí: Krys
Jaromír
Rozhodčí: Matyska Jiří
1.
Vrána J.
2354
0:1
Priehoda V.
2355
1.
Svatoš J.
H
2260
0:1
Nun J.
2306
2.
Worek J.
2314
0:1
Neckář L.
2287
2.
Novák P.
C
2233
1:0
Pokorný Z.
2246
3.
Jedlička A.
2214
1:0
Munk P.
2136
3.
Fajman P.
H
2234
1/2
Kracík T.
2218
4.
Červený P.
H
2319
1/2
Košnář M.
2147
4.
Bauma J.
2204
0:1
Šafařík J.
2167
5.
Buločkin M.
2176
0:1
Husárik B.
2113
5.
Muroň M.
2211
1/2
Němec P.
H
2217
6.
Hrdina R.
H
2245
1/2
Kožený P.
2009
6.
Orságová S.
2177
0:1
Novák R.
2135
7.
Macháň J.
2293
1:0
Fencl P.
2018
7.
Staszko M.
2046
1/2
Jezbera J.
2098
8.
Bujnoch R.
2218
1:0
Musil M.
1984
8.
Sedláček T.
2020
1/2
Šolc F.
2032
4 : 4
3 : 5
ŠK Zikuda
Turnov B – ŠK Sokol Vyšehrad
TJ Neratovice – TJ Šakal Kozolupy
Rozhodčí: John
Jiří
Rozhodčí: Drahotský Luboš
1.
Sodoma J.
2335
1/2
Vávra P.
H
2350
1.
Velička P.
H
2428
1:0
Sharashenidze
H
2379
2.
Studnička T.
2304
1/2
Šuráň J.
H
2420
2.
Rašík V.
H
2457
1/2
Neuman P.
H
2431
3.
Liška J.
H
2245
1/2
Londýn R.
H
2407
3.
Rubeš J.
H
2320
1:0
Gross D.
2388
4.
Kučera P.
2166
1/2
Dočekal J.
2263
4.
Schula M.
2296
0:1
Turner J.
2347
5.
Rodshtein T.
2244
1:0
Serrano S.
2241
5.
Šťastný J.
2239
1:0
Michálek J.
2253
6.
Kučera P.
2262
0:1
Netušil M.
2239
6.
Forman Š.
2276
1:0
Česal J.
2167
7.
Braun M.
H
2222
1:0
Vaněk P.
2077
7.
Jandourek L.
2230
0:1
Folk P.
2150
8.
Vltavský V.
2199
0:1
Lacina F.
1946
8.
Purnoch J.
2140
1:0
Turner R.
2010
4 : 4
5.5 : 2.5
TABULKA PO 2. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠK Dopravní
podnik Praha
2
2
0
0
6
10.5
:
5.5
6
2.
TJ Pankrác
2
2
0
0
6
10
:
6
7
3.
2222 ŠK Polabiny
2
1
1
0
4
11
:
5
9
4.
ŠK Sokol
Vyšehrad
2
1
1
0
4
9.5
:
6.5
7
5.
TJ Neratovice
2
1
0
1
3
8.5
:
7.5
6
6.
TJ Šakal
Kozolupy
2
1
0
1
3
7
:
9
5
7.
QCC České
Budějovice
2
1
0
1
3
7
:
9
3
8.
TJ Slavia Hradec
Králové
2
1
0
1
3
6
:
10
3
9.
ŠK Města Lysá
nad Labem
2
0
1
1
1
7.5
:
8.5
5
10.
ŠK Zikuda Turnov
B
2
0
1
1
1
7.5
:
8.5
4
11.
SK OAZA Praha
2
0
0
2
0
6
:
10
2
12.
ŠO TJ Dukla
Praha
2
0
0
2
0
5.5
:
10.5
3
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .