27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 23.listopadu 2109 uspořádaly ŠO Svitavy a SVČ Svitavy ve spolupráci s Pardubickým krajem druhý turnaj Krajského přeboru mládeže kategorií H/D 10-12, kterého se v obou kategoriích zúčastnilo celkem 83 hráčů z 15 oddílů našeho kraje.V kategorii H/D 10 zvítězil Ondřej Čáp z Litomyšle před Vojtěchem Šmehlíkem z Moravské Třebové (oba 6/7 bodů), třetí skončil Rostislav Brunclík ze Železných hor a nejlepší dívkou byla Leontýna Dospíšilová z Poličky.V kategorii H/D 12 suverénně zvítězil Jiří Bouška z Polabin s plným počtem 7/7 bodů, druhý byl Jan Hrdlička ze Železných hor a třetí Prokop Horák z Polabin (oba 6/7 bodů), nejlepší dívkou byla Kristýna Pařízková ze Železných hor.
Krajský přebor PDŠS, 2. turnaj 19_20
Organizátor :
ŠK Svitavy z.s.
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel turnaje
: Adolf Krušina
Hlavní rozhodčí
: Adolf Krušina
Deputy Arbiter
: Mgr. Jiří Krištof
Rozhodčí :
Tereza Bohuňovská
Čas na
rozmyšlenou : 20 minut + 5 sekund
Místo :
Svitavy, Multikulturní centrum Fabrika Svitavy
Datum :
2019/11/23
Kategorie H/D 12
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
Bouška Jiří
1653
2222 ŠK Polabiny,
z.s.
7
0
29
33
2
2
Hrdlička Jan
1369
Šachový spolek
Železné hory
6
0
26
28
3
4
Horák Prokop
1146
2222 ŠK Polabiny,
z.s.
6
0
24
26
4
3
Knízner Michal
1167
TJ Sokol Nekoř
5
0
30
33
5
6
Žďárský Vojtěch
1100
Šachový spolek
Železné hory
5
0
28
31
6
48
Zahradník Viktor
0
ŠO Hlinsko
5
0
27,5
30,5
7
25
Křivský Jan
0
TJ Sokol Zaječice
5
0
25
28
8
39
Pusztai Radim
0
Šachový oddíl
Horní Čermná z.s.
5
0
24
26
9
36
Ozank Tobias
0
Šachový spolek
Železné hory
5
0
22
24
10
17
Černý David
0
ŠO Hlinsko
5
0
22
23,5
11
38
Peňáz Jakub
0
Šachový klub při
DDM Litomyšl
4
0
30,5
33,5
12
5
Cimprich Lukáš
1129
Šachový oddíl
Horní Čermná z.s.
4
0
30
34
13
44
Tichý Pavel
0
ŠO Hlinsko
4
0
29
32
14
28
Kubíček Ondřej
0
TJ Sokol Nekoř
4
0
26
29
15
11
Pařízková Kristýna
1011
Šachový spolek
Železné hory
4
0
25
25,5
16
18
Dymák Jonáš
0
Šachový spolek
Železné hory
4
0
24,5
25
17
8
Zucha Ilja
1055
SK Žamberk
4
0
24
26
18
10
Mrštík Šimon
1013
Šachový spolek
Železné hory
4
0
24
26
19
7
Čáp
Radim
1076
Šachový klub při
DDM Litomyšl
4
0
22,5
24
20
9
Večeřová Hana
1044
TJ Lanškroun
4
0
22
24
21
16
Čáp Štěpán
0
TJ Sokol Nekoř
4
0
21,5
23,5
22
32
Machovec Vojtěch
0
ŠO Hlinsko
4
0
20
22,5
23
30
Kutílek Vojtěch
0
Šachový spolek
Železné hory
4
0
20
21,5
24
29
Kubíček Šimon
0
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
4
0
18
19,5
25
43
Šváchová Kristýna
0
TJ Sokol Zaječice
4
0
14,5
15
26
31
Lédlová Kristýna
0
2222 ŠK Polabiny,
z.s.
3,5
1
22
23,5
27
24
Kössler Michal
0
TJ Štefanydes
Polička
3,5
0
19,5
20
28
23
Kopecký Lukáš
0
ŠK Svitavy
3
0
26
28
29
13
Bednařík Martin
0
TJ Sokol Nekoř
3
0
25
28
30
14
Beran
Jan
0
Šachový oddíl
Horní Čermná z.s.
3
0
24,5
27,5
31
40
Staněk Tomáš
0
Šachový spolek
Železné hory
3
0
23,5
25,5
32
26
Křivský Matěj
0
TJ Sokol Zaječice
3
0
23,5
25,5
33
41
Stehlíková Vanessa
0
2222 ŠK Polabiny,
z.s.
3
0
22
24
34
27
Křížek Matěj
0
Šachový klub Ústí
nad Orlicí, z.s.
3
0
21
21,5
35
21
Káninský Daniel
0
Šachový spolek
Železné hory
3
0
20
20,5
36
45
Tomik Vojtěch
0
Šachový klub Ústí
nad Orlicí, z.s.
3
0
19
21
37
37
Pelz Dominik
0
ŠK Svitavy
3
0
19
21
38
20
Kalous Kryštof
0
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3
0
17
17,5
39
47
Výborný Filip
0
Šachový spolek
Železné hory
2,5
0,5
17
17,5
40
22
Keřt Marcel
0
Šachový spolek
Železné hory
2,5
0,5
15
15,5
41
49
Žák
Jakub
0
ŠO Hlinsko
2
0
24
27
42
34
Motyčka Matěj
0
TJ Sokol Nekoř
2
0
24
26,5
43
19
Hanák David
0
Šachový klub Ústí
nad Orlicí, z.s.
2
0
23,5
24
44
12
Adámek Antonín
0
ŠO Hlinsko
2
0
21,5
22
45
33
Motejzlík Karel
0
ŠK Svitavy
2
0
20,5
22,5
46
15
Burešová Beáta
0
Šachový spolek
Železné hory
2
0
20,5
21
47
46
Volný Vítek
0
Šachový spolek
Železné hory
2
0
19
20
48
35
Nahodil Daniel
0
ŠK Svitavy
1
0
17,5
18,5
49
42
Štandera Dalibor
0
Šachový klub Ústí
nad Orlicí, z.s.
1
0
17,5
18
Kategorie H/D 10
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
6
Čáp Ondřej
0
Šachový klub při
DDM Litomyšl
6
0
27
30
2
26
Šmehlík Vojtěch
0
TJ Slovan
Moravská Třebová
6
0
26
28,5
3
5
Brunclík Rostislav
0
Šachový spolek
Železné hory
5,5
0
26,5
29,5
4
9
Hrdlička Tomáš
0
Šachový spolek
Železné hory
5
0
30,5
33,5
5
2
Adámek Vít
0
ŠO Hlinsko
5
0
29
30,5
6
8
Hlaváček Jiří
0
Šachový spolek
Železné hory
5
0
27,5
29,5
7
15
Koupil Štěpán
0
2222 ŠK Polabiny,
z.s.
5
0
27
30
8
4
Boháč
Jan
0
Šachový spolek
Železné hory
5
0
24
25,5
9
24
Šimek
Jan
0
2222 ŠK Polabiny,
z.s.
4
0
28,5
31,5
10
12
Knízner Tomáš
0
TJ Sokol Nekoř
4
0
26,5
29,5
11
13
Komárek Lukáš
0
TJ ŠO Chrudim
4
0
24
25,5
12
25
Šlezingr Miroslav
0
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
4
0
24
25
13
32
Vrba
Vít
0
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
4
0
23,5
26
14
3
Beneš František
0
TJ Lanškroun
4
0
23,5
25,5
15
7
Dospíšilová Leontýna
0
TJ Štefanydes
Polička
4
0
22,5
24,5
16
23
Šafář Adam
0
TJ Štefanydes
Polička
4
0
22,5
24
17
11
Keřt Daniel
0
Šachový spolek
Železné hory
4
0
20
21,5
18
1
Adámek Alexander
0
ŠO Hlinsko
3,5
0
22,5
23,5
19
14
Koukol Sebastián
0
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3
0
25
27
20
22
Smělý Tomáš
0
ŠO Hlinsko
3
0
24
26
21
28
Teplá
Ema
0
ŠO Hlinsko
3
0
24
25
22
10
Kápička Zdeněk
0
Šachový spolek
Železné hory
3
0
23
25
23
16
Koutná Simona
0
TJ Sokol Zaječice
3
0
21
22
24
34
Zdražil Jiří
0
ŠK Svitavy
3
0
20,5
21,5
25
29
Vávrová Gabriela
0
Šachový spolek
Železné hory
3
0
18,5
19,5
26
17
Krátká Tereza
0
Šachový spolek
Železné hory
2,5
0,5
19,5
21
27
21
Ozank Samuel
0
Šachový spolek
Železné hory
2,5
0,5
18
19
28
27
Šmíd Zdeněk
0
Šachový klub Ústí
nad Orlicí, z.s.
2
0
19,5
20,5
29
20
Neudert Tomáš
0
TJ Štefanydes
Polička
2
0
19,5
20,5
30
31
Vomáčka Jakub
0
ŠK Svitavy
2
0
19
21
31
19
Motl Tomáš
0
TJ Sokol Nekoř
1,5
0,5
20
21
32
30
Vítek Jakub
0
Šachový klub Ústí
nad Orlicí, z.s.
1,5
0,5
17
18
33
18
Kyšperková Anežka
0
TJ Lanškroun
1
1
16
17
34
33
Wilson Mílan
0
TJ Štefanydes
Polička
1
0
14,5
15,5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .