27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Ve dnech 2.-3.prosince 2017 pokračovala Extraliga družstev zápasy třetího a čtvrtého kola, které přineslo řadu vysokých i neočekávaných výsledků. Náš zástupce GASCO Pardubice si po prvním dvoukole 'spravil chuť', když v sobotu po boji zvítězil nejtěsnějším poměrem 4,5:3,5 nad loňským 'vícemistrem' Výstavištěm Lysá n/L. a v neděli pak rozdrtil ŠK města Lysá n/L. 7,5:0,5 !! Další výsledky: sobota: Unichess Praha - Slavoj Poruba 5,5:2,5, 1.Novoborský ŠK - Labortech Ostrava 6,5:1,5, Duras Brno - Tatran Litovel 7:1, Moravská Slavia Brno - BŠŠ Frýdek-Místek 4:4, Zikuda Turnov - ŠK města Lysá n/L. 6:2neděle: Labortech Ostrava - Unichess Praha 6,5:1,5, Slavoj Poruba - 1.Novoborský ŠK 2,5:5,5, BŠŠ Frýdek-Místek - Duras Brno 5:3, Tatran Litovel - Moravská Slavia Brno 1:7, Výstaviště Lysá n/L. - Zikuda Turnov 4:4V tabulce po čtyřech kolech nezůstal (až na první a tři poslední místa) 'kámen na kameni' !! V čele Extraligy stále je vysoce favorizovaný 1.Novoborský ŠK s plným počtem 12-ti bodů, přitom na záda mu už se ztrátou tří bodů dýchá jen dvojice týmů GASCO Pardubice a Labortech Ostrava, na konci tabulky zůstává s nulou na kontě trojice Slavoj Poruba, ŠK města Lysá n/L. a (na skore beznadějně poslední) Tatran Litovel.
EXTRALIGA 2017/2018
VÝSLEDKY 3.
KOLA HRANÉHO 02. 12. 2017
Unichess – ŠK
Slavoj Poruba
1. Novoborský ŠK – Labortech Ostrava
Rozhodčí:
Koreček Michail
Rozhodčí: Háse Pavel
1.
Michalík P.
2557
1/2
Mišta A.
C
2587
1.
Pentala H.
C
2744
1:0
Miton K.
C
2584
2.
Černoušek L.
2456
1/2
Bobras P.
C
2513
2.
Navara D.
2740
1:0
Dziuba M.
C
2584
3.
Bernášek J.
2492
1/2
Cvek R.
2498
3.
Ragger M.
C
2657
1/2
Jakubiec A.
C
2500
4.
Jurčík M.
C
2462
1:0
Murdzia P.
C
2426
4.
Láznička V.
2647
1:0
Velička P.
2431
5.
Svoboda V.
2424
1/2
Kaňovský D.
2405
5.
Shirov A.
C
2631
1:0
Kočiščák J.
2475
6.
Rýdl J.
2416
1:0
Caletka R.
2290
6.
Babula V.
2550
1/2
Biolek R.
2452
7.
Šimek P.
2368
1/2
Klíma L.
2311
7.
Žilka Š.
2514
1:0
Rašík V.
2464
8.
Kovář V.
2265
+:-
0
0
8.
Kriebel T.
2515
1/2
Talla V.
2399
5.5 : 2.5
6.5 : 1.5
ŠK DURAS BVK
Královo Pole – Tatran Litovel
Moravská Slavia Brno – BŠŠ Frýdek-Místek
Rozhodčí:
Šmajzrová Kateřina
Rozhodčí: Hurta Miroslav
1.
Huschenbeth N.
C
2594
1:0
Roško L.
H
2307
1.
Balogh C.
C
2636
1/2
Azarov S.
C
2555
2.
Shengelia D.
C
2547
1:0
Šmajzr M.
2205
2.
Tazbir M.
C
2518
1/2
Fedorov A.
C
2573
3.
Dragnev V.
C
2458
1:0
Kuchynka L.
H
2288
3.
Heberla B.
C
2555
1/2
Antoniewski R.
C
2530
4.
Ponížil C.
2477
1/2
Straka V.
2365
4.
Kalod R.
2474
1/2
Rausis I.
2632
5.
Polák T.
2512
1:0
Hollan M.
H
2193
5.
Blatný P.
2324
1:0
Rojíček V.
2398
6.
Blahynka M.
2420
1:0
Bělunek V.
2217
6.
Obšivač J.
2320
1:0
Szotkowski J.
2371
7.
Roubalík J.
2396
1/2
Krejčí J.
2132
7.
Sluka R.
2332
0:1
Bureš J.
2395
8.
Chytilek R.
2335
1:0
Strašil P.
2053
8.
Holemář D.
2299
0:1
Jasný S.
2366
7 : 1
4 : 4
ŠK Zikuda
Turnov – ŠK města Lysá nad Labem
GASCO Pardubice – Výstaviště Lysá nad Labem
Rozhodčí:
Prokopová Jiřina
Rozhodčí: Bielavský Jiří
1.
Rodshtein M.
C
2699
1/2
Petényi T.
C
2464
1.
Duda J.
C
2717
1:0
Najer E.
C
2696
2.
Ftáčník L.
C
2543
1/2
Červený M.
2386
2.
Movsesian S.
C
2647
1/2
Štoček J.
2566
3.
Cyborowski L.
C
2514
1/2
Špaček P.
2365
3.
Smirin I.
C
2615
1:0
Yemelin V.
C
2554
4.
Šimáček P.
2490
1/2
Priehoda V.
2360
4.
Hráček Z.
2592
1/2
Plát V.
2567
5.
Vykouk J.
2435
1:0
Worek J.
2292
5.
Votava J.
2519
1/2
Krejčí J.
2570
6.
Kraus T.
2420
1:0
Jurásek M.
H
2304
6.
Petr M.
2485
0:1
Oral T.
2512
7.
Vlasák L.
2370
1:0
Munk P.
2119
7.
Půlpán J.
2400
1/2
Jansa V.
2435
8.
Studnička T.
2302
1:0
Musil M.
1991
8.
Jirovský M.
2455
1/2
Meduna E.
2404
6 : 2
4.5 : 3.5
TABULKA PO 3. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
1. Novoborský ŠK
3
3
0
0
9
20
:
4
17
2.
Unichess
3
2
1
0
7
16
:
8
9
3.
Výstaviště Lysá
nad Labem
3
2
0
1
6
15.5
:
8.5
9
4.
ŠK DURAS BVK
Královo Pole
3
2
0
1
6
14
:
10
8
5.
ŠK Zikuda Turnov
3
2
0
1
6
14
:
10
6
6.
GASCO Pardubice
3
2
0
1
6
13
:
11
6
7.
Labortech
Ostrava
3
2
0
1
6
10.5
:
13.5
4
8.
Moravská Slavia
Brno
3
1
1
1
4
10.5
:
13.5
5
9.
BŠŠ
Frýdek-Místek
3
0
2
1
2
9.5
:
14.5
4
10.
ŠK Slavoj Poruba
3
0
0
3
0
9
:
15
1
11.
ŠK města Lysá
nad Labem
3
0
0
3
0
8.5
:
15.5
2
12.
Tatran Litovel
3
0
0
3
0
3.5
:
20.5
0
Výsledky na šachovnicích - 4.kolo
Labortech
Ostrava
-
Unichess
Tatran Litovel
-
Moravská Slavia Brno
Miton Kamil (C,Z)
2584F
1
-
0
2557F
Michalík Peter (Z)
Šorm Daniel (Z)
2311F
0
-
1
2636F
Balogh Csaba (C,Z)
Dziuba Martin (C,Z)
2584F
½
-
½
2456F
Černoušek Lukáš (Z)
Roško Luboš (H,Z)
2307F
0
-
1
2518F
Tazbir Marcin (C,Z)
Jakubiec Artur (C,Z)
2500F
1
-
0
2492F
Bernášek Jan (Z)
Šmajzr Martin (Z)
2205F
0
-
1
2555F
Heberla Bartolomiej (C,Z)
Velička Petr (Z)
2431F
1
-
0
2462F
Jurčík Marián (C,Z)
Straka Vojtěch (Z)
2365F
½
-
½
2474F
Kalod Radek (Z)
Kočiščák Jiří (Z)
2475F
1
-
0
2424F
Svoboda Václav (Z)
Hollan Martin (H,Z)
2193F
0
-
1
2324F
Blatný Pavel (Z)
Biolek Richard (Z)
2452F
½
-
½
2416F
Rýdl Jiří
Bělunek Vladimír (Z)
2217F
0
-
1
2320F
Obšivač Josef (Z)
Rašík Vítězslav (Z)
2464F
1
-
0
2368F
Šimek Petr
Krejčí Jan
2132F
½
-
½
2337F
Pisk Petr (Z)
Talla Vladimír (Z)
2399F
½
-
½
2265F
Kovář Vojtěch
Strašil Pavel
2053F
0
-
1
2332F
Sluka Radek
6½
:
1½
1
:
7
ŠK Slavoj
Poruba
-
1. Novoborský ŠK
Výstaviště Lysá nad Labem
-
ŠK Zikuda Turnov
Mišta Alexander (C,Z)
2587F
½
-
½
2744F
Pentala Harikrishna (C,Z)
Najer Evgeniy (C,Z)
2696F
½
-
½
2699F
Rodshtein Maxim (C,Z)
Bobras Piotr (C,Z)
2513F
0
-
1
2740F
Navara David (Z)
Štoček Jiří (Z)
2566F
½
-
½
2543F
Ftáčník Lubomír (C,Z)
Cvek Robert (Z)
2498F
½
-
½
2657F
Ragger Markus (C)
Yemelin Vasily Vladimirov (C)
2554F
½
-
½
2514F
Cyborowski Lukasz (C,Z)
Murdzia Piotr (C)
2426F
0
-
1
2647F
Láznička Viktor (Z)
Plát Vojtěch (Z)
2567F
½
-
½
2490F
Šimáček Pavel (Z)
Kaňovský David (Z)
2405F
½
-
½
2631F
Shirov Alexej (C)
Krejčí Jan (Z)
2570F
½
-
½
2435F
Vykouk Jan (Z)
Caletka Radomír (Z)
2290F
½
-
½
2550F
Babula Vlastimil (Z)
Oral Tomáš (Z)
2512F
½
-
½
2420F
Kraus Tomáš (Z)
Klíma Lukáš
2311F
½
-
½
2514F
Žilka Štěpán (Z)
Jansa Vlastimil (Z)
2435F
½
-
½
2370F
Vlasák Lukáš (Z)
0
0
0
k
1
2515F
Kriebel Tadeáš (Z)
Meduna Eduard
2404F
½
-
½
2302F
Studnička Tomáš
2½
:
5½
4
:
4
BŠŠ
Frýdek-Místek
-
ŠK DURAS BVK Královo Pole
ŠK města Lysá nad Labem
-
GASCO Pardubice
Azarov Sergei (C,Z)
2555F
1
-
0
2594F
Huschenbeth Niclas (C,Z)
Petényi Tamás (C,Z)
2464F
0
-
1
2717F
Duda Jan-Krzysztof (C,Z)
Fedorov Aleksei (C,Z)
2573F
½
-
½
2547F
Shengelia David (C,Z)
Červený Martin (Z)
2386F
0
-
1
2647F
Movsesian Sergei (C,Z)
Antoniewski Rafal (C)
2530F
½
-
½
2458F
Dragnev Valentin (C)
Špaček Petr (Z)
2365F
0
-
1
2615F
Smirin Ilia (C)
Rausis Igors (Z)
2632F
1
-
0
2477F
Ponížil Cyril (Z)
Priehoda Vítězslav (Z)
2360F
0
-
1
2592F
Hráček Zbyněk (Z)
Szotkowski Jakub (Z)
2371F
0
-
1
2512F
Polák Tomáš (Z)
Worek Joanna (Z)
2292F
0
-
1
2519F
Votava Jan (Z)
Zwardoň Vojtěch (Z)
2408F
½
-
½
2420F
Blahynka Martin (Z)
Jurásek Miroslav (H)
2304F
0
-
1
2485F
Petr Martin (Z)
Bureš Jaroslav (Z)
2395F
½
-
½
2396F
Roubalík Jakub (Z)
Kolář Pavel
2183F
0
-
1
2400F
Půlpán Jakub (Z)
Jasný Stanislav
2366F
1
-
0
2312F
Vyskočil Neklan
Musil Martin
1991F
½
-
½
2455F
Jirovský Miloš
5
:
3
½
:
7½
Tabulka po 4. kole
Poř.
Družstvo
V
R
P
Body
Skóre
Partie
1.
1. Novoborský ŠK
4
0
0
12
25,5
20
2.
GASCO Pardubice
3
0
1
9
20,5
13
3.
Labortech
Ostrava
3
0
1
9
17
9
4.
Výstaviště Lysá
nad Labem
2
1
1
7
19,5
9
5.
ŠK Zikuda Turnov
2
1
1
7
18
6
6.
Moravská Slavia
Brno
2
1
1
7
17,5
11
7.
Unichess
2
1
1
7
17,5
9
8.
ŠK DURAS BVK
Královo Pole
2
0
2
6
17
9
9.
BŠŠ
Frýdek-Místek
1
2
1
5
14,5
7
10.
ŠK Slavoj Poruba
0
0
4
0
11,5
1
11.
ŠK města Lysá
nad Labem
0
0
4
0
9
2
12.
Tatran Litovel
0
0
4
0
4,5
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .