27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Druhý kvalifikační turnaj mládeže PDŠS v kategoriích H/D 10-12 uspořádal v sobotu 9.prosince 2017 ŠK Ústí n/O. za celkové účasti 80 hráčů (vč. několika přespolních) z 15 oddílů. V kategorií H/D 10 si samostatné vítězství vybojoval Jiří Bouška z Hlinska před Vojtěchem Starým z Heřmanova Městce a 'přespolním' Michalem Dušánkem z Rychnova n/Kn., z dívek byla nejlepší Beata Burešová ze Železných hor. V kategorií H/D 12 ovládla trojice hráčů se steným počtem bodů, přičemž pomocné hodnocení určilo vítězem Matěje Kobra z Ústí n/O., druhý byl Radek Nejedlý z Chotěboře a třetí skončil Martin Jakub Pešek z Hlinska, mezi dívkami byla nejúspěšnější 'přespolní' Elen Hetfleischová z Rychnova n/Kn. před Leonou Bártovou z Moravské Třebové.
Krajský přebor PDŠS 2017/2018 - 2. turnaj
Organizátor :
Šachový klub Ústí nad Orlicí
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Ing. Martin Šmajzr
Hlavní
rozhodčí : David Kameník
Čas na
rozmyšlenou : 2 x 20 min na partii + 5 s / tah
Místo :
Jídelna Rieter Elitex, Ústí nad Orlicí
Datum :
2017/12/09
Kategorie H/D 10
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
8
Bouška Jiří
1000
ŠO Hlinsko
6,5
33,5
29
26
2
6
Starý Vojtěch
1053
Jiskra Heřmanův
Městec
6
34
31
26
3
1
Dušánek Michal
1116
Region Panda,
z.s.
5
34,5
32,5
20
4
3
Jun Rostislav
1086
TJ CHS Chotěboř
5
34
31
20,5
5
14
Knízner Michal
1000
TJ Sokol Nekoř
5
33
30,5
18,5
6
15
Kočí Lukáš
1000
ŠK Rapid
Pardubice, z.s.
5
30,5
29
18,5
7
5
Horák Prokop
1078
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4,5
34
33,5
18,5
8
32
Černý David
1000
ŠO Hlinsko
4,5
31
28
14,25
9
16
Kroulík Václav
1000
Region Panda,
z.s.
4,5
28,5
26,5
14,25
10
4
Martiník David
1079
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4
30
28
14
11
9
Burešová Beáta
1000
ŠS Železné hory
4
28,5
28
13
12
2
Krautschneider Daniel Jan
1097
Region Panda,
z.s.
4
28,5
27,5
13
13
22
Nováček Jakub
1000
TJ CHS Chotěboř
4
28
26
10,5
14
29
Sysr Vojtěch
1000
TJ Spartak OEZ
Letohrad
4
27,5
25
11
15
31
Zeman Šimon
1000
TJ Spartak OEZ
Letohrad
4
26,5
24
9,5
16
21
Nguyen David
1000
ŠS Železné hory
4
25,5
24
10,5
17
13
Kalous Kryštof
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
4
25,5
23
10
18
25
Pařízková Kristýna
1000
ŠS Železné hory
4
25
23,5
10
19
24
Pazderský Jakub
1000
ŠK Svitavy
3
28,5
28
7,5
20
26
Půlpán Jan
1000
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
3
28,5
27
7
21
17
Kubíček Ondřej
1000
TJ Sokol Nekoř
3
25,5
25
8
22
23
Ozank Tobias
1000
ŠS Železné hory
3
24,5
25
7
23
11
Halámková Štěpánka
1000
ŠK Rapid
Pardubice, z.s.
3
22,5
21,5
5,5
24
18
Kvapil Paul
1000
Rapid Pardubice
3
22,5
21,5
5
25
33
Šlezingr Miroslav
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3
18,5
18,5
6,5
26
7
Boughen Jessica
1000
DDM Chrudim
2,5
21
22,5
4,5
27
30
Venzara Jan
1000
ŠS Železné hory
2,5
20,5
22
5
28
19
Káninský Daniel
1000
ŠS Železné hory
2
23,5
24,5
4,5
29
28
Růžička Vít
1000
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s.
2
22,5
24,5
2
30
20
Mrštík Šimon
1000
ŠS Železné hory
2
18,5
19
3,5
31
27
Radouš Tobiáš Josef
1000
Rapid Pardubice
2
18,5
19
3
32
10
Daňová Klára
1000
ŠS Železné hory
1,5
21
23,5
1,5
33
12
Hanák David
1000
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s.
1,5
15,5
19
2
Kategorie H/D 12
Poř.
St.č.
Jméno
Rtg
Klub/Místo
Body
PH 1
PH 2
PH 3
1
1
Kobr Matěj
1457
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s.
6
36
34
29
2
3
Nejedlý Radek
1413
TJ CHS Chotěboř
6
35
30
23,5
3
5
Pešek Martin Jakub
1289
ŠO Hlinsko
6
32
29
24
4
2
Nejedlý Lukáš
1425
TJ CHS Chotěboř
5
34
33
23
5
6
Nešpůrek Jakub
1273
ŠS Železné hory
5
34
31,5
20,5
6
9
Málek Filip
1191
TJ Lanškroun
5
33,5
30,5
19
7
12
Katzer Vít
1138
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
5
33
31
19
8
8
Brázda Zdeněk
1225
ŠK Svitavy
5
33
30,5
18,5
9
4
Jun Robert
1298
TJ CHS Chotěboř
5
32
29
18
10
13
Hetfleischová Elen
1114
Region Panda,
z.s.
5
29,5
26,5
15
11
17
Večeř Martin
1100
TJ Lanškroun
5
28,5
25
14,5
12
7
Váňa Jakub
1263
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4
31,5
29,5
13
13
25
Bártová Leona
1008
TJ Slovan
Moravská Třebová
4
30
28
13
14
14
Klodner Filip
1100
ŠK Svitavy
4
29
27
10,5
15
11
Holásek Tomáš
1160
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s.
4
28,5
27,5
14,5
16
33
Kafka Ondřej
1000
ŠK Rapid
Pardubice, z.s.
4
28
27
14,25
17
15
Macan Tomáš
1100
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s.
4
28
26
13
18
24
Suchodol Lukáš
1028
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
4
27,5
26,5
12
19
45
Vystavěl Benjamín
1000
TJ Slovan
Moravská Třebová
4
27,5
26
13
20
35
Lána Vincent
1000
TJ Lanškroun
4
27
25
11,5
21
16
Poláček Luděk
1100
Region Panda,
z.s.
4
26,5
25,5
11,25
22
10
Paar David
1164
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
4
25,5
23,5
10
23
22
Bureš Daniel
1042
ŠS Železné hory
4
24,5
23
11
24
41
Pekárek Jakub
1000
ŠS Železné hory
3,5
27
26,5
11,5
25
18
Fajgl Patrik
1099
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3,5
22,5
21,5
7
26
42
Peterka Jáchym
1000
DDM Chrudim
3,5
20,5
18,5
5,25
27
44
Sysrová Eliška
1000
TJ Spartak OEZ
Letohrad
3
30
30
11
28
19
Hoferica Jindřich
1099
ŠK Svitavy
3
27,5
27
9
29
28
Bouška Jonáš
1000
ŠO Hlinsko
3
27,5
26
6,5
30
23
Tyč Karel
1032
ŠS Železné hory
3
26
25,5
6,5
31
21
Paďouk Jaroslav
1055
ŠS Železné hory
3
25,5
24,5
8,5
32
20
Mrkvička Jakub
1075
ŠS Železné hory
3
25
24,5
7
33
43
Spančok Aleš
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3
22,5
22
7
34
46
Vágnerová Eliška
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
3
22
22
7
35
34
Kalousová Eva
1000
TJ Lanškroun
3
20,5
19,5
6
36
29
Eliáš Vojtěch
1000
ŠK Ústí nad
Orlicí, z.s.
2,5
26
25,5
6,25
37
31
Holík Josef
1000
TJ Slovan
Moravská Třebová
2,5
22
21,5
4,75
38
39
Mrklovský David
1000
ŠS Železné hory
2,5
20,5
19,5
3,25
39
36
Lánová Apolena
1000
TJ Lanškroun
2,5
20
20
2,5
40
27
Beňadik Dino
1000
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
2
22
22
3
41
37
Maček Jan
1000
ŠS Železné hory
2
21
22
1,5
42
32
Hong Yana
1000
ŠK Rapid
Pardubice, z.s.
2
20
22
3
43
38
Mikuš Zdeněk
1000
ŠS Železné hory
2
19
19,5
3
44
47
Šetina Marek
1000
ŠK Rapid
Pardubice, z.s.
2
18,5
20,5
4
45
30
Hajzlerová Natálie
1000
TJ Lanškroun
2
18
19
1,5
46
40
Novotná Ludmila
1000
TJ Sokol Nekoř
1,5
19
21,5
3,25
47
26
Adamec Matěj
1000
TJ Sokol Nekoř
1
18,5
22
0,5
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .