27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 6. října 2018 zahájila novou sezonu v 1.liga mládeže, v jejíž skupině C má náš kraj letos pouze 4 zástupce včetně nováčka z Hlinska. Po prvních čtyřech kolech má plný počet 12 bodů pouze Lokomotiva Brno A, na druhém místě jsou Polabiny B s 10 body a na třetím místě je se 7 body Chotěboř, Lanškroun se 4 body je až na desátém místě a Hlinsko s 1 bodem tabulku uzavírá.
Pořadí po 4.kole
Poř.
Družstvo
Part.
+
=
-
Body
Score
1
ŠK Lokomotiva
Brno A
4
4
0
0
12
18,5
2
2222 ŠK Polabiny
B
4
3
1
0
10
16,0
3
TJ CHS Chotěboř
4
2
1
1
7
15,0
4
ŠK Ortex A
4
2
1
1
7
15,0
5
ŠK Lokomotiva
Brno B
4
1
2
1
5
13,0
6
ŠK Lípa - DDM HK
4
1
2
1
5
11,5
7
ŠŠPM Lipky HK
4
1
1
2
4
12,5
8
Šachový klub
Světlá n. S.
4
0
4
0
4
12,0
9
ŠK Ortex B
4
1
1
2
4
10,5
10
TJ Lanškroun
4
1
1
2
4
10,0
11
TJ Spartak
Vlašim B
4
0
1
3
1
5,0
12
ŠO Hlinsko
4
0
1
3
1
5,0
Sestava družstev s výsledky jednotlivců
2. 2222 ŠK
Polabiny B (Rtg prům.:1639, PH 1: 10 / PH 2: 16)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Body
Partie
Rtg prům.
1
Jiroušek Jan
1885
1
0
0
0
1
4
1834
2
Brožka Karel
1715
1
1
1
0
3
4
1666
3
Stoček Martin
1552
½
½
1
1
3
4
1521
4
Půlpán Ondřej
1543
1
0
1
2
1641
6
Králová Gabriela
1472
0
1
1
2
3
1498
7
Juchelka Marek
1443
1
1
1
1
4
4
1360
10
Šulcová Tereza Radmila
1347
1
1
0
2
3
1249
3. TJ CHS
Chotěboř (Rtg prům.:1532, PH 1: 7 / PH 2: 15)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Body
Partie
Rtg prům.
1
Jun Rudolf
1893
1
1
1
0
3
4
1834
2
Vokoun Tomáš
1664
1
½
1
½
3
4
1666
3
Klabeneš Petr
1648
1
1
0
½
2,5
4
1522
4
Pejřimovská Viola Ruby
1413
1
0
1
1
3
4
1561
6
Pejřimovský Tadeáš Rubel
1319
1
½
0
0
1,5
4
1383
7
Jun Robert
1156
1
0
1
0
2
4
1331
10. TJ
Lanškroun (Rtg prům.:1397, PH 1: 4 / PH 2: 10)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Body
Partie
Rtg prům.
1
Horák Vojtěch
1484
0
0
1
0
1
4
1780
2
Ďuriančík Michal
1426
0
½
0
1
1,5
4
1629
3
Bulva František
1444
0
1
0
1
2
4
1574
4
Chládek Josef
1249
0
0
0
2
1674
5
Kalousová Julie
1415
1
½
1
1
3,5
4
1437
6
Moravec Jakub
1340
0
0
½
1
1,5
4
1432
10
Málková Barbora
1273
½
0
0,5
2
1167
12. ŠO
Hlinsko (Rtg prům.:1612, PH 1: 1 / PH 2: 5)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Body
Partie
Rtg prům.
2
Novotný Ondřej
1888
0
½
1
1
2,5
4
1780
3
Vašková Marie
1429
0
0
1
0
1
4
1629
4
Bouška Jiří
1283
0
0
0
0
0
4
1574
5
Šulc Jiří
1247
½
0
1
0
1,5
4
1508
10
Bouška Jonáš
1100
0
0
0
0
0
4
1427
11
Schmidt Jakub
1044
0
0
0
0
0
4
1430
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .