27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V pondělí 9.prosince 2019 se v Třemošnici uskutečnilo okresní kolo čtyřčlenných družstev žáků škol okresu Chrudim v kategoriích 1.-5.tříd a 6.-9.tříd ZŠ, které se pro malou účast hrálo společně v jedné skupině. V kategorii 1.-5.tříd ZŠ s přehledem zvítězila ZŠ Resslova Hlinsko A se ziskem 25/28 bodů před ZŠ Třemošnice A, v kategorii 6.-9.tříd byla nejlepší ZŠ Třemošnice se ziskem 24/28 bodů.
Přebor škol okres Chrudim 1.-5. a 6.-9. třída
Organizátor :
Šachový spolek Železné hory
Federace :
Česká republika ( CZE )
Ředitel
turnaje : Lubomír Šilar
Hlavní
rozhodčí : Lubomír Šilar
Čas na
rozmyšlenou : 09.12.2019
Místo :
Třemošnice
Ø ELO
turnaje : 1051
Tabulka podle startovní listiny
Poř.
St.č.
Družstvo
Partie
+
=
-
PH 1
PH 2
PH 3
1
2
ZŠ Hlinsko,
Resslova 603, "A"
7
7
0
0
25
21
0
2
5
ZŠ Třemošnice,
Internátní 217 (kat. 6.-9.)
7
6
0
1
24
18
0
3
1
ZŠ Třemošnice,
Internátní 217, "A"
7
4
0
3
17
12
0
4
7
ZŠ Hlinsko,
Resslova 603, "B"
7
3
2
2
15
11
0
5
3
ZŠ Chrast, U
pošty 5 (kategorie 6.-9.)
7
3
1
3
12
10
0
6
6
ZŠ Chrast, U
pošty 5
7
2
1
4
11
7
0
7
8
ZŠ Třemošnice,
Internátní 217, "B"
7
1
0
6
5,5
3
0
8
4
ZŠ Miřetice,
č.p. 4
7
0
0
7
2,5
0
0
Sestava
družstev s výsledky jednotlivců
1. ZŠ
Hlinsko, Resslova 603, "A" (Rtg prům.:1183, PH 1: 25 / PH 2: 21)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Bouška Jiří
1653
1
1
1
1
1
1
1
7
7
1082
2
Bouška Jonáš
1079
1
1
1
1
1
1
1
7
7
1015
3
Machovec Vojtěch
0
1
0
1
1
1
0
0
4
7
1011
4
Picek Josef
0
1
1
1
1
1
1
1
7
7
1015
2. ZŠ
Třemošnice, Internátní 217 (kat. 6.-. (Rtg prům.:1154, PH 1: 24 / PH 2: 18)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Rožek Jan
1327
1
1
1
1
0
1
5
6
1150
2
Hlína Adam
1104
1
1
1
1
0
0
4
6
1013
3
Tlustý Jakub
1081
1
1
1
1
1
5
5
1000
4
Tlustý Tomáš
1080
1
1
1
1
1
1
6
6
1000
5
Tlapák Marek
1105
1
1
1
0
1
4
5
1000
3. ZŠ
Třemošnice, Internátní 217, "A" (Rtg prům.:1000, PH 1: 17 / PH 2:
12)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Charvát Patrik
0
1
0
1
1
1
1
0
5
7
1143
2
Káninský Daniel
0
1
0
0
1
0
0
0
2
7
1023
3
Kutílek Vojtěch
0
1
1
1
1
0
1
0
5
7
1011
4
Kápička Zdeněk
0
1
0
1
1
0
1
1
5
7
1015
4. ZŠ
Hlinsko, Resslova 603, "B" (Rtg prům.:1025, PH 1: 15 / PH 2: 11)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Černý David
1100
0
0
1
0
0
1
1
3
7
1161
2
Teplá Ema
0
0
1
1
0
0
1
1
4
7
1026
3
Žák Jakub
0
0
0
1
0
1
1
1
4
7
1012
4
Smělý Tomáš
0
0
1
1
0
1
1
0
4
7
1011
5. ZŠ Chrast,
U pošty 5 (kategorie 6.-9.) (Rtg prům.:1012, PH 1: 12 / PH 2: 10)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Svoboda Matěj
1047
0
1
0
0
1
1
0
3
7
1169
2
Kodeš Jakub
0
1
0
1
0
1
1
0
4
7
1023
3
Bína Dominik
0
1
1
0
0
1
1
0
4
7
1011
4
Grepl Tomáš
0
1
0
0
0
0
0
0
1
7
1015
6. ZŠ Chrast,
U pošty 5 (Rtg prům.:1025, PH 1: 11 / PH 2: 7)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Křivský Jan
1100
1
1
0
1
1
0
0
4
7
1161
2
Křivský Matěj
0
0
1
0
1
1
1
0
4
7
1026
3
Chour Petr
0
0
1
0
1
0
0
1
3
7
1012
4
Dienelt Erik
0
0
0
0
0
0
0
0
0
7
1015
7. ZŠ
Třemošnice, Internátní 217, "B" (Rtg prům.:1000, PH 1: 5,5 / PH 2:
3)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Handlíř David
0
0
0
0
0
0
0
½
0,5
7
1175
2
Pádivý Jan
0
0
0
0
0
0
0
1
1
7
1026
3
Cimburek Stanislav
0
0
0
0
0
0
0
1
1
7
1012
4
Svoboda Miloš
0
0
0
0
1
1
0
1
3
7
1011
8. ZŠ
Miřetice, č.p. 4 (Rtg prům.:1000, PH 1: 2,5 / PH 2: 0)
Šach.
Jméno
Rtg
1
2
3
4
5
6
7
Body
Partie
Rtg prům.
1
Vrběcký Daniel
0
0
0
0
0
0
0
½
0,5
7
1175
2
Kurfurst Vojtěch
0
0
0
0
0
0
0
0
0
7
1026
3
Hrdý Adam
0
0
0
0
0
0
0
0
0
7
1011
4
Jíra Daniel
0
0
1
0
0
0
1
0
2
7
1015
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .