Zpráva TMK PdŠS
Školení trenérů 4. třídy
Trenérsko – metodická komise
PDŠS ve spolupráci s TJ Lanškroun uspořádala v sobotu 14. října 2017
školení trenérů 4. třídy a učitelů – vedoucích šachových kroužků. Jako
lektoři působili Antonín Ambrož a Jiří Krištof. Vedle osmi vyučovacích hodin
čekaly na 19 účastníků z deseti oddílů nejen našeho kraje testy ze
znalosti pravidel šachu, vedení šachového kroužku a ze základních šachových dovedností.
Zkušební komise musela konstatovat, že se všichni s náročným celodenním
kurzem i s nástrahami testů a zkoušky zdárně vypořádali a v kraji máme
zase o několik trenérů mládeže více.
P.č.
|
Jméno
|
|
ELO
|
FIDE
|
Klub
|
ID č.
|
1.
|
Bartošová
Lucie
|
F
|
1910
|
1897
|
TJ
Jiskra Litomyšl
|
19078
|
2.
|
Borýsek
Martin
|
|
1630
|
0
|
Jevíčko
|
39901
|
3.
|
Halbrštát
Karel
|
|
1684
|
1687
|
Sokol
Mistrovice
|
15929
|
4.
|
Janota
Jiří
|
|
1560
|
1524
|
Sokol
Mistrovice
|
27196
|
5.
|
Ježek
Jakub
|
|
1735
|
1725
|
Sokol
Mistrovice
|
40836
|
6.
|
Kalousová
Julie
|
F
|
1333
|
1324
|
TJ
Lanškroun
|
37350
|
7.
|
Kokeš
Bohuslav
|
|
1929
|
1971
|
TJ
ŠO Chrudim
|
2701
|
8.
|
Krušina
Adolf
|
|
1583
|
1581
|
ŠK
Svitavy
|
31133
|
9.
|
Křivohlávek
Josef
|
|
1470
|
1447
|
TJ
Lanškroun
|
11664
|
10.
|
Kupsa
Matěj
|
|
1669
|
1718
|
TJ
Lanškroun
|
33426
|
11.
|
Lorenc
Adam
|
|
1805
|
1838
|
TJ
Spartak OEZ Letohrad
|
28327
|
12.
|
Lorenc
Josef
|
|
1825
|
1827
|
TJ
Spartak OEZ Letohrad
|
26945
|
13.
|
Lorencová
Jitka
|
F
|
1450
|
1391
|
TJ
Spartak OEZ Letohrad
|
16600
|
14.
|
Nešpor
Jakub
|
|
1916
|
1953
|
TJ
Štefanydes Polička
|
32447
|
15.
|
Nikolinko
Alexandr
|
|
1000
|
0
|
TJ
Lokomotiva Česká Třebová
|
44947
|
16.
|
Novák
Miroslav
|
|
1686
|
0
|
TJ
Lanškroun
|
9186
|
17.
|
Pokorný
Tomáš
|
|
2231
|
2217
|
TJ
Lanškroun
|
568
|
18.
|
Tyč
Miroslav
|
|
1716
|
1704
|
ŠS
Železné hory
|
10673
|
19.
|
Vaculík
Jakub
|
|
1715
|
1725
|
TJ
Lanškroun
|
28684
|
V současné době má PdŠS 54
kmenových trenérů, dále někteří působí v oddílech kraje, ale jsou
registrováni mimo kraj ( 1. – 2x, 2. – 4x, 3. – 8x, 4. – 39x)
Přehled trenérů:
Jméno hráče
|
Ročník
|
Rozhodčí
|
Trenér
|
Oddíl
|
Konopka Michal
|
1966
|
-
|
1
|
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
|
Mojžíš Jaroslav
|
1943
|
-
|
1
|
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
|
Borek Pavel
|
1963
|
I.20
|
II.24
|
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
|
Hráček Zbyněk
|
1970
|
-
|
II.23
|
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
|
Němec Pavel
|
1956
|
II.19
|
II.22
|
TJ ŠO Chrudim
|
Petr Martin
|
1988
|
-
|
II.22
|
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
|
Tůma Jiří
|
1986
|
-
|
II.18
|
TJ CHS Chotěboř
|
Bureš Martin
|
1998
|
III.21
|
III.20
|
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
|
Holásek Pavel
|
1972
|
-
|
III.20
|
Šachový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
|
Hošek Milan
|
1971
|
-
|
III.20
|
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
|
Kastner Vojtěch
|
1989
|
-
|
III.19
|
Šachový klub
Rapid Pardubice, z.s.
|
Krátký Josef
|
1993
|
-
|
III.22
|
TJ Lanškroun
|
Krištof Jiří
|
1957
|
I.18
|
III.20
|
TJ Lanškroun
|
Liduch Filip
|
1997
|
-
|
III.20
|
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
|
Malý Evžen
|
1950
|
-
|
III.21
|
ŠS Červená Voda
|
Bartošová Lucie
|
1989
|
III.21
|
IV.22
|
Šachový klub
při DDM Litomyšl
|
Buločkin Martin
|
2002
|
-
|
IV.22
|
2222 ŠK
Polabiny, z.s.
|
Dvořák Eduard
|
1953
|
III.21
|
IV.19
|
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
|
Fiala Milan
|
1973
|
-
|
IV.18
|
TJ CHS Chotěboř
|
Halbrštát Karel
|
1955
|
III.19
|
IV.22
|
Sokol
Mistrovice
|
Indra Antonín
|
1975
|
III.20
|
IV.19
|
ŠO Hlinsko
|
Indrová Jana
|
1977
|
III.20
|
IV.19
|
ŠO Hlinsko
|
Janota Jiří
|
1958
|
III.19
|
IV.22
|
Sokol
Mistrovice
|
Ježek Jakub
|
2000
|
-
|
IV.22
|
Sokol
Mistrovice
|
Jun Rudolf
|
1972
|
-
|
IV.18
|
TJ CHS Chotěboř
|
Kalousová Julie
|
2002
|
-
|
IV.22
|
TJ Lanškroun
|
Kameník David
|
1977
|
I.19
|
IV.22
|
Šachový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
|
Kokeš Bohuslav
|
1968
|
-
|
IV.22
|
TJ ŠO Chrudim
|
Kolomý Štěpán
|
1996
|
-
|
IV.19
|
TJ Lanškroun
|
Křistek Karel
|
1950
|
-
|
IV.19
|
TJ Lanškroun
|
Křivohlávek
Josef
|
1951
|
-
|
IV.22
|
TJ Lanškroun
|
Krušina Adolf
|
1967
|
III.21
|
IV.22
|
ŠK Svitavy
|
Kupsa Matěj
|
2001
|
-
|
IV.22
|
TJ Lanškroun
|
Linhart Jan
|
1987
|
III.17
|
IV.18
|
TJ CHS Chotěboř
|
Lorenc Adam
|
1997
|
-
|
IV.22
|
TJ Spartak OEZ
Letohrad
|
Lorenc Josef
|
1993
|
-
|
IV.22
|
TJ Spartak OEZ
Letohrad
|
Lorencová Jitka
|
1966
|
-
|
IV.22
|
TJ Spartak OEZ
Letohrad
|
Nešpor Jakub
|
2000
|
-
|
IV.22
|
TJ Štefanydes
Polička
|
Nikolinko
Alexandr
|
1976
|
III.21
|
IV.22
|
TJ Lokomotiva
Česká Třebová
|
Novák Miroslav
|
1954
|
III.21
|
IV.22
|
TJ Lanškroun
|
Pečinka Martin
|
1990
|
-
|
IV.17
|
Šachový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
|
Pilný Jaroslav
|
1958
|
III.21
|
IV.19
|
TJ Lanškroun
|
Pokorný Jan
|
1987
|
-
|
IV.19
|
Šachový klub
Ústí nad Orlicí, z.s.
|
Pokorný Tomáš
|
1969
|
I.18
|
IV.22
|
TJ Lanškroun
|
Rusz Gustav
|
1949
|
III.18
|
IV.19
|
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
|
Schaffer David
|
1988
|
I.19
|
IV.21
|
TJ Štefanydes
Polička
|
Sodomka Adam
|
1989
|
II.20
|
IV.21
|
TJ Štefanydes
Polička
|
Sojma Zdeněk
|
1963
|
II.20
|
IV.21
|
TJ Slovan
Moravská Třebová
|
Šilar Lubomír
|
1954
|
III.18
|
IV.22
|
Šachový spolek
Železné hory
|
Tůma Jan
|
1997
|
-
|
IV.19
|
TJ CHS Chotěboř
|
Tyč Miroslav
|
1976
|
III.19
|
IV.22
|
Šachový spolek
Železné hory
|
Vaculík Jakub
|
1995
|
III.21
|
IV.22
|
TJ Lanškroun
|
Vaníček Jan
|
1978
|
III.18
|
IV.19
|
ŠO Kunvaldská
a.s. Kunvald
|
Veselý Emanuel
|
1947
|
III.18
|
IV.17
|
Sokol Lázně
Bohdaneč
|
Krištof
Jiří
|