27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V prvním kole Krajského přeboru 1.třídy byly dosaženy tyto výsledky: Polabiny D - Hlinsko 5,5:2,5, Bohemia Pardubice A - Žamberk 2,5:5,5, Litomyšl - Bohemia Pardubice B 6,5:1,5, Ústí n/O. - Lanškroun B 4:4, Vysoké Mýto B - Letohrad 5:3, Chotěboř B - Zaječice 2:6
KRAJSKÝ PŘEBOR I 2019/2020 – PDŠS
VÝSLEDKY 1.
KOLA HRANÉHO 20. 10. 2019
TJ CHS Chotěboř
B – Sokol Zaječice
ŠK Ústí nad Orlicí – TJ Lanškroun B
Rozhodčí:
Novotný Tomáš
Rozhodčí: Šmajzr Martin
1.
Tůma J.
V
2256
1/2
Vařejčko J.
H
2248
1.
Sabol M.
H
2278
0:1
Pavlíček L.
H
1952
2.
Tůma J.
V
2025
0:1
Brožka K.
H
1940
2.
Šmajzr M.
2154
1/2
Kupsa M.
V
1988
3.
Krejčík T.
1932
0:1
Kourek J.
H
2047
3.
Holásek P.
2120
1/2
Pokorný T.
V
2187
4.
Novotný T.
1889
0:1
Hájek L.
2052
4.
Netušil J.
1934
1/2
Solil R.
2030
5.
Zvěřina J.
1875
0:1
Hájek J.
2033
5.
Poslušný M.
1964
1:0
Doleček M.
1687
6.
Fiala M.
1813
1/2
Hájek J.
1892
6.
Hrobař V.
1974
1:0
Vaculík J.
1672
7.
Tomek K.
1808
0:1
Konrád F.
1765
7.
Šimek Z.
1938
1/2
Horák V.
1591
8.
Klabeneš P.
1655
1:0
Cach T.
1606
8.
Volf J.
1970
0:1
Kalousová J.
1542
2 : 6
4 : 4
ŠK Bohemia
Pardubice A – SK + Sokol Žamberk
ŠK při DDM Litomyšl – ŠK Bohemia Pardubice B
Rozhodčí:
Horáček Michal
Rozhodčí: Bartoš Karel
1.
Horáček M.
2110
1/2
Buráň J.
H
2112
1.
Pekař V.
H
2165
1:0
Kvapil P.
1680
2.
Kastner O.
2017
0:1
Groh J.
H
1997
2.
Doseděl J.
H
2023
0:1
Mudruňka P.
1914
3.
Houška B.
H
1992
1/2
Wiesinger W.
1990
3.
Zeman M.
1935
1/2
Bartoš K.
1899
4.
Třasák O.
1984
1/2
Holásek V.
1905
4.
Jirsa L.
1975
1:0
Stoček M.
H
1726
5.
Vodička P.
1997
0:1
Dungl P.
1899
5.
Šváb J.
1843
1:0
Králová G.
H
1613
6.
Hennig T.
H
2004
0:1
Kalous T.
1845
6.
Zeman L.
1752
1:0
Stehlík P.
1476
7.
Daněk P.
1884
1/2
Havrlík P.
1813
7.
Odstrčil J.
1835
1:0
Kvapil P.
H
1492
8.
Třasáková A.
H
1569
1/2
Brdíček D.
1830
8.
Petrík P.
1828
1:0
Horáčková I.
1134
2.5 : 5.5
6.5 : 1.5
2222 ŠK
Polabiny D – ŠO Hlinsko
ŠK Vysoké Mýto B – TJ Spartak Letohrad
Rozhodčí:
Sýkora Josef
Rozhodčí: Kosek Jiří
1.
Jiroušek J.
2034
1:0
Baudyš O.
2105
1.
Trhal T.
H
2068
1:0
Lorenc A.
1953
2.
Sýkora J.
H
2069
1/2
Šlosar J.
H
1934
2.
Ptáček L.
2093
1/2
Mikyska K.
1947
3.
Řezníček D.
V
2096
1:0
Roušar Z.
1884
3.
Kosek M.
V
2142
1:0
Janeček V.
1903
4.
Trojan L.
1968
0:1
Zámečník J.
1830
4.
Kosek J.
V
2077
1/2
Lorenc J.
1848
5.
Just P.
1987
1:0
Osička P.
1544
5.
Lipavský D.
1944
1/2
Kameník D.
H
1791
6.
Rošková K.
1982
1/2
Šťulík J.
1762
6.
Kučera J.
1911
1:0
Řehák J.
1769
7.
Melichar V.
1927
1/2
Vacek J.
1456
7.
Marinov P.
1859
1/2
Ježek J.
H
1758
8.
Nešpůrek P.
1784
1:0
Bouška J.
H
1457
8.
Podgorný R.
1688
0:1
Maceška B.
1740
5.5 : 2.5
5 : 3
TABULKA PO 1. KOLE
Poř.
Družstvo
Záp
V
R
P
Body
Skóre
Výhry
1.
ŠK při DDM
Litomyšl
1
1
0
0
3
6.5
:
1.5
6
2.
Sokol Zaječice
1
1
0
0
3
6
:
2
5
3.
2222 ŠK Polabiny
D
1
1
0
0
3
5.5
:
2.5
4
4.
SK + Sokol
Žamberk
1
1
0
0
3
5.5
:
2.5
3
5.
ŠK Vysoké Mýto B
1
1
0
0
3
5
:
3
3
6.
ŠK Ústí nad
Orlicí
1
0
1
0
1
4
:
4
2
6.
TJ Lanškroun B
1
0
1
0
1
4
:
4
2
8.
TJ Spartak
Letohrad
1
0
0
1
0
3
:
5
1
9.
ŠO Hlinsko
1
0
0
1
0
2.5
:
5.5
1
10.
ŠK Bohemia
Pardubice A
1
0
0
1
0
2.5
:
5.5
0
11.
TJ CHS Chotěboř
B
1
0
0
1
0
2
:
6
1
12.
ŠK Bohemia
Pardubice B
1
0
0
1
0
1.5
:
6.5
1
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .