achov svaz esk republiky   Zpt na hlavn strnku   Pardubick kraj  

Svaz

Dospělí

Mládež

Různé

Kalendář akcí

Legislativa

Odkazy

Archiv

27.12.2019  
Poslední aktualizace  

  

  Optimalizováno pro
  Internet Explorer 5.0
  
Krajský přebor 2.třídy západ - první kolo 14.10.2019

V prvním kole Krajského přeboru 2.třídy západ byly dosaženy následující výsledky:
Polabiny E - Polabiny F 3:5, Heřmanův Městec- Choceň 6,5:1,5, Rapid Pardubice B - Lázně Bohdaneč 2:6, Železné hory - Rapid Pardubice C 5,5:2,5, Chrudim B - Polička B 3:5, Hlinsko B volno



KRAJSKÝ PŘEBOR II ZÁPAD 2019/2020 – PDŠS – ZPRAVODAJ Č. 2 
VÝSLEDKY 1. KOLA HRANÉHO 13. 10. 2019
ŠO Hlinsko B – volný los ŠS Železné hory – ŠK Rapid Pardubice C
Rozhodčí: Šilar Lubomír
1. Šilar L. 2034 1:0 Pavlovec V. 1830
2. Švanda P. H 2042 1/2 Hon J. 1714
3. Štolovský M. 1000 0:1 Janko J. 1693
4. Tyč M. 1726 1:0 Štekl F. 1274
5. Vančura M. H 1630 1:0 Kurka P. 1236
6. Jura J. 1520 1:0 Blažek M. 1000
7. Nešpůrek J. 1365 0:1 Kalhous M. 1512
8. Rožek J. 1289 1:0 Laurin J. 1000
5.5 : 2.5
2222 ŠK Polabiny E – 2222 ŠK Polabiny F Jiskra Heřmanův Městec – Spartak Choceň
Rozhodčí: Kvapil Pavel Rozhodčí: Honek Jan
1. Bělohlav J. 1877 1/2 Nešpůrek P. 1784 1. Müller P. 1909 0:1 Marinov P. H 1859
2. Škroch M. 1863 1/2 Stoček M. 1726 2. Přibyl J. 1894 1:0 Stojanov D. 1000
3. Šindler J. H 1623 0:1 Juchelka M. 1604 3. Honek J. 1782 1:0 Podgorný R. H 1688
4. Vorel B. 1524 1/2 Králová G. 1613 4. Konrád F. H 1765 1:0 Janeček F. 1689
5. Kvapil P. 1492 1/2 Půlpán O. 1624 5. Klouček J. 1671 1:0 Vavroušek P. 1650
6. Krejčí J. 1515 1/2 Brožka K. H 1705 6. Janoušek P. 1658 1:0 Flos P. 1573
7. Stehlík P. H 1476 1/2 Stoček P. 1557 7. Urválek M. 1460 1/2 Nedelčev R. 1544
8. 0 0 -:+ Bouška J. 1457 8. Starý V. H 1355 1:0 Šmejdíř W. 1556
3 : 5 6.5 : 1.5
ŠK Rapid Pardubice B – Sokol Lázně Bohdaneč TJ ŠO Chrudim B – TJ Štefanydes Polička B
Rozhodčí: Svítil Radek Rozhodčí: Němec Bohumil
1. Seidl Z. 1875 1/2 Veselý E. 1756 1. Linhart Z. 1948 0:1 Švanda A. 1781
2. Nešpůrek J. 1605 0:1 Rež M. 1770 2. Hájek J. H 1892 1:0 Sodomka A. 1900
3. Svítil R. 1654 1/2 Sekyrka J. 1718 3. Chvojka J. 1580 1:0 Schaffer O. 1844
4. Fiala J. 1639 0:1 Kouba P. 1727 4. Bartoš M. 1737 0:1 Stodola J. 1772
5. Joukl J. 1699 1:0 Jouza P. 1621 5. Němec B. 1802 1:0 Navrátil L. 1754
6. Macek J. 1415 0:1 Zmek J. 1597 6. Česenek V. 1678 0:1 Smejkal J. 1755
7. Hong B. 1069 0:1 Svoboda J. 1511 7. Bureš Z. 1517 0:1 Buchta M. 1713
8. Hong Y. 1016 0:1 Mácha M. 1465 8. Sokol P. 1466 0:1 Stodola Z. 1523
2 : 6 3 : 5
TABULKA PO 1. KOLE
 
Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Výhry
1. Jiskra Heřmanův Městec 1 1 0 0 3 6.5 : 1.5 6
2. Sokol Lázně Bohdaneč 1 1 0 0 3 6 : 2 5
3. ŠS Železné hory 1 1 0 0 3 5.5 : 2.5 5
4. TJ Štefanydes Polička B 1 1 0 0 3 5 : 3 5
5. 2222 ŠK Polabiny F 1 1 0 0 3 5 : 3 2
6. ŠO Hlinsko B 0 0 0 0 0 0 : 0 0
7. TJ ŠO Chrudim B 1 0 0 1 0 3 : 5 3
8. 2222 ŠK Polabiny E 1 0 0 1 0 3 : 5 0
9. ŠK Rapid Pardubice C 1 0 0 1 0 2.5 : 5.5 2
10. ŠK Rapid Pardubice B 1 0 0 1 0 2 : 6 1
11. Spartak Choceň 1 0 0 1 0 1.5 : 6.5 1

Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.