Krajský přebor I 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č.
10
Výsledky 9. kola
Synthesia Pardubice C - 2222 ŠK Rosignano Polabiny B Jiskra Ústí n. O. - Eurokomplex Autoskla Pard.
Rozhodčí:
Ondřej Letáček Rozhodčí:
Martin Šmajzr
1. Kastner
K. 1928 1/2 Mojžíš J. 2247 1. Šmajzr
M. 2165 1/2 Šklíba M. 2177
2. Just P. 2023 1/2 Černý J. 2091 2. Volf
J. 2126 1:0 Vobořil
P. 1995
3. Lukášek J. 1942 1/2 Vyparina
M. 2198 3. Holásek
P. 2021 1/2 Sýkora J. 2142
4. Letáček O. 1881 1/2 Bělohlav
J. 1973 4. Mareš P. 2032 1/2 Kaderka
R. 2158
5. Coufal D. 1783 0:1 Škorpík J. 1857 5. Blaško Š. 1872 1/2 Zelenka J. 2005
6. Pecina O. 1824 1/2 Cidlinský V. 1865 6. Bříza M. 2043 0:1 Daněk
P. 1955
7. Munia K. 1624 1/2 Krejčí J. 1717 7. Smola J. 1821 1/2 Mazura
T. 1824
8. Pecinová M. 1605 1:0 Vorel
B. 1616 8. Mareš P. 1785 0:1 Hennig T. 1972
4 : 4 3.5
: 4.5
TJ Lanškroun - ŠK Vysoké Mýto ŠO+DDM
Chrudim B - TJ Lokomotiva Česká Třebová
Rozhodčí: Tomáš Pokorný Rozhodčí:
David Onderek
1. Bernášek
J. 2370 1:0 Kosek J. 2101 1. Bujnoch
R. 2166 1/2 Šimek J. 1915
2. Pokorný
T. 2262 1:0 Doseděl J. 2070 2. Onderek
D. 2125 +:- Zeinert M. 1683
3. Hrubeš
P. 2145 1/2 Ptáček L. 2033 3. Koníček
P. 1968 1:0 Petrželka K. 1985
4. Hurt L. 2142 0:1 Plotek E. 1984 4. Kokeš
B. 2030 1:0 Jasanský K. 1854
5. Červený P. 2043 1:0 Lipavský
D. 1948 5. Krys
J. 2067 1:0 Pelcl
K. 1525
6. Chládek V. 2101 1/2 Kučera
J. 1914 6. Roušar Z. 1986 1:0 Petráž
M. 1496
7. Ambrož A. 2088 1/2 Trhal T. 1819 7. Němec B. 1893 1:0 Pirkl
L. 1510
8. Švub
J. 1928 1:0 Švécar
J. 1797 8. Kohoutek T. 1829 1/2 Šimek Z. 1522
5.5 : 2.5 7
: 1
TJ Štefanydes Polička - SK Žamberk Plzeňka Pardubice - CHS Chotěboř
Rozhodčí: Oldřich Lorenc Rozhodčí:
Tomáš Veselý
1. Červený M. 2180 0:1 Belobrad I. 2035 1. Veselý T. 2048 0:1 Petrus L. 1881
2. Kastner V. 1928 0:1 Dorjkhú T. 1250 2. Korol J. 2102 1/2 Hospodka
J. 1855
3. Kastner
O. 2132 1:0 Mazura M. 2001 3. Smutný
J. 2135 1:0 Štolfa J. 1852
4. Lorenc
O. 2124 1:0 Maceška B. 1873 4. Hejkrlík F. 2044 0:1 Zvěřina
J. 1824
5. Houšková
M. 2052 0:1 Havrlík P. 1879 5. Třasák O. 1965 1/2 Ondráček
O. 1764
6. Houška
B. 2009 1:0 Zámečník B. 1997 6. Šlosar J. 2035 1:0 Linhart
J. 1695
7. Stodolová
K. 1936 1/2 Dungl P. 1828 7. Prokůpek M. 1898 1/2 Krejčík
T. 1851
8. Zeman
A. 2043 1/2 Papáček M. 1856 8. Janko J. 1819 0:1 Fiala
M. 1791
4 : 4 3.5
: 4.5
Tabulka po 9. kole
1. TJ Lanškroun 9 9 0 0 18 49.5 : 22.5
2. ŠO+DDM Chrudim B 9 5 1 3 11 43.5 : 28.5
3. Eurokomplex Autoskla Pardubice 9 5 1 3 11 42 : 30
4. TJ Štefanydes Polička 9 4 3 2 11 39 : 33
5. ŠK Vysoké Mýto 9 5 1 3 11 38.5 : 33.5
6. Plzeňka Pardubice 9 5 0 4 10 38.5 : 33.5
7. SK Žamberk 9 2 4 3 8 34.5 : 37.5
8. 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 9 2 3 4 7 31.5 : 40.5
9. TJ Synthesia Pardubice C 9 3 1 5 7 29 : 43
10. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 9 2 2 5 6 31.5 : 40.5
11. CHS Chotěboř 9 2 1 6 5 30.5 : 41.5
12. TJ Lokomotiva Česká Třebová 9 0 3 6 3 24 : 48