Krajský přebor II 2003/2004 PDŠS – zpravodaj
č. 4
Výsledky 3. kola
Štefanydes Polička B - Spartak OEZ Letohrad ZD
Kunvald - ŠK Svitavy
1. Stodolová K. 1936 1:0 Papáček M. 1856 1. Vymetálek P. 1703 1/2 Čupr T. 1763
2. Komárek D. 2158 1:0 Bříza M. 2043 2. Merta M. 1714 1/2 Riedl
T. 1653
3. Houšková
M. 2052 1:0 Maceška
B. 1873 3. Dvořák E. 1772 0:1 Svatoš
Z. 1723
4. Houška
B. 2009 0:1 Řehák
J. 1861 4. Slavíček M. 1787 1/2 Bartoš K. 1678
5. Charouz M. 1827 1/2 Veselý P. 1776 5. Merta J. 1772 1:0 Fiedler
J. 1659
6. Jerman M. 1663 1:0 Maceška V. 1591 6. Šlezingr V. 1705 1:0 Beneš L. 1625
7. Stodola Z. 1786 1:0 Mikyska K. 1562 7. Rusz G. 1703 0:1 Strachoň
L. 1250
8. Bartoš
K. 1711 0:1 Sysr
P. 1607 8. Hodek R. 1748 1/2 Vašák L. 1548
5.5 :
2.5 4
: 4
TJ Jiskra Ústí nad
Orlicí B - Štefanydes Polička C ŠK
Vysoké Mýto B - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí C
1. Poslušný M. 1889 1:0 Navrátil L. 1765 1. Ptáček L. 2033 1:0 Kameník
D. 1810
2. Volf
J. 2126 1:0 Marek
K. 1482 2. Trhal T. 1819 1/2 Blaško
Š. 1872
3. Mareš
P. 2032 1:0 Klíma
L. 1452 3. Švécar J. 1797 1/2 Šimek
J. 1915
4. Petrželka
K. 1985 1:0 Šimko Š. 1779 4. Křemenák J. 1805 0:1 Pokorný J. 1726
5. Smola
J. 1821 1:0 Müller
L. 1522 5. Ptáček M. 1813 0:1 Zeinert
M. 1683
6. Mareš
P. 1785 1:0 Stoklásek
P. 1250 6. Lipavský J. 1812 1/2 Glembek B. 1718
7. Kylar
P. 1808 1:0 Hatala
O. 1250 7. Mergl J. 1826 1:0 Mastný T. 1670
8. Poslušný R. 1768 1:0 Cacek T. 1250 8. Marinov P. 1750 0:1 Fangl J. 1748
8 : 0 3.5
: 4.5
Spartak Choceň -
Jiskra Litomyšl TJ
Jablonné nad Orlicí - SK Žamberk B
1. Plotek E. 1984 0:1 Zeman M. 1980 1. Černý K. 2077 1:0 Brdíček
D. 1656
2. Kučera J. 1914 1/2 Pekař V. 1763 2. Dorjkhú T. 1250 1:0 Martinec J. 1753
3. Voleský S. 1901 0:1 Jirsa L. 1710 3. Toman A. 1704 0:1 Mazura
M. 2001
4. Janeček
F. 1720 1/2 Zeman L. 1949 4. Filip L. 1761 0:1 Kacálek
K. 1806
5. Siegel
J. 1795 0:1 Bartošová
L. 1357 5. Černý V. 1000 1/2 Kalous T. 1745
6. Vavroušek P. 1685 1:0 Jonáš P. 1736 6. Černohous J. 1742 1/2 Vohník M. 1737
7. Navrátil Z. 1000 1:0 Šváb J. 1882 7. Kubíček V. 1617 1:0 Hrubeš M. 1630
8. Držmíšek J. 1000 1:0 Bureš Z. 1250 8. Langr P. 1374 0:1 Jeništa
J. 1774
4 : 4 4
: 4
Tabulka po 3. kole
1. TJ
Jiskra Ústí nad Orlicí B 3 3 0 0 6 18 : 6
2. Štefanydes
Polička B 3 3 0 0 6 17.5 : 6.5
3. ŠK
Vysoké Mýto B 3 2 0 1 4 16 : 8
4. Spartak
Choceň 3 1 2 0 4 15.5 : 8.5
5. TJ
Jiskra Ústí nad Orlicí C 3 2 0 1 4 13 : 11
6. ZD Kunvald 3 1 1 1 3 13.5 : 10.5
7. ŠK Svitavy 3 1 1 1 3 11 : 13
8. Spartak OEZ Letohrad 3 1 0 2 2 12.5 : 11.5
9. SK Žamberk B 3 0 2 1 2 10 : 14
10. Jiskra Litomyšl 3 0 1 2 1 8 : 16
11. TJ Jablonné nad Orlicí 3 0 1 2 1 5.5 : 18.5
12. Štefanydes Polička C 3 0 0 3 0 3.5 : 20.5