27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Také první česká liga má za sebou rozlosování dalšího ročníku soutěží družstev. Vzhledem k tomu, že se do ní přihlásila všechna oprávněná družstva, slibuje nový ročník řadu zajímavých soubojů.
1.kolo
12.10.2003
ČSOB Praha A
ČSOB Litoměřice B
Slavie Turnov
Vyšehrad Praha B
Sokol Plzeň I B
Sokol Kolín B
Pankrác Praha
Synthesia Pardubice
ŠO+DDM Chrudim
Dům Armády Praha
Bohemians Praha
Sokol Tábor
2.kolo
2.11.2003
ČSOB Litoměřice B
Sokol Tábor
Dům Armády Praha
Bohemians Praha
Synthesia Pardubice
ŠO+DDM Chrudim
Sokol Kolín B
Pankrác Praha
Vyšehrad Praha B
Sokol Plzeň I B
ČSOB Praha A
Slavie Turnov
3.kolo
16.11.2003
Slavie Turnov
ČSOB Litoměřice B
Sokol Plzeň I B
ČSOB Praha A
Pankrác Praha
Vyšehrad Praha B
ŠO+DDM Chrudim
Sokol Kolín B
Bohemians Praha
Synthesia Pardubice
Sokol Tábor
Dům Armády Praha
4.kolo
30.11.2003
ČSOB Litoměřice B
Dům Armády Praha
Synthesia Pardubice
Sokol Tábor
Sokol Kolín B
Bohemians Praha
Vyšehrad Praha B
ŠO+DDM Chrudim
ČSOB Praha A
Pankrác Praha
Slavie Turnov
Sokol Plzeň I B
5.kolo
14.12.2003
Sokol Plzeň I B
ČSOB Litoměřice B
Pankrác Praha
Slavie Turnov
ŠO+DDM Chrudim
ČSOB Praha A
Bohemians Praha
Vyšehrad Praha B
Sokol Tábor
Sokol Kolín B
Dům Armády Praha
Synthesia Pardubice
6.kolo
11.1.2004
ČSOB Litoměřice B
Synthesia Pardubice
Sokol Kolín B
Dům Armády Praha
Vyšehrad Praha B
Sokol Tábor
ČSOB Praha A
Bohemians Praha
Slavie Turnov
ŠO+DDM Chrudim
Sokol Plzeň I B
Pankrác Praha
7.kolo
25.1.2004
Pankrác Praha
ČSOB Litoměřice B
ŠO+DDM Chrudim
Sokol Plzeň I B
Bohemians Praha
Slavie Turnov
Sokol Tábor
ČSOB Praha A
Dům Armády Praha
Vyšehrad Praha B
Synthesia Pardubice
Sokol Kolín B
8.kolo
15.2.2004
ČSOB Litoměřice B
Sokol Kolín B
Vyšehrad Praha B
Synthesia Pardubice
ČSOB Praha A
Dům Armády Praha
Slavie Turnov
Sokol Tábor
Sokol Plzeň I B
Bohemians Praha
Pankrác Praha
ŠO+DDM Chrudim
9.kolo
29.2.2004
ŠO+DDM Chrudim
ČSOB Litoměřice B
Bohemians Praha
Pankrác Praha
Sokol Tábor
Sokol Plzeň I B
Dům Armády Praha
Slavie Turnov
Synthesia Pardubice
ČSOB Praha A
Sokol Kolín B
Vyšehrad Praha B
10.kolo
14.3.2004
ČSOB Litoměřice B
Vyšehrad Praha B
ČSOB Praha A
Sokol Kolín B
Slavie Turnov
Synthesia Pardubice
Sokol Plzeň I B
Dům Armády Praha
Pankrác Praha
Sokol Tábor
ŠO+DDM Chrudim
Bohemians Praha
11.kolo
28.3.2004
Bohemians Praha
ČSOB Litoměřice B
Sokol Tábor
ŠO+DDM Chrudim
Dům Armády Praha
Pankrác Praha
Synthesia Pardubice
Sokol Plzeň I B
Sokol Kolín B
Slavie Turnov
Vyšehrad Praha B
ČSOB Praha A
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .