1.liga druz.
ml.dor. - ročník 03/04 Zpráva z kol
č. 10 + 11 19.04.04
Doplnění
z kola č. 9
K:9 Z:49 Sokol
Bedrichov - Panda Rychnov/K. 2.5:3.5
Pokorny
Jakub H 0:1 H Mrovec Jan Hurych Martin 1:0 Hornicek
Jan
Saroun Radek 0:1 Hornicek
Ondrej Skoda Martin 0:1 Hornicek
Petr
Prehradna
Jana %:% Mareckova Martina Nemec
Simon 1:0 Nosek Jakub
K:9 Z:50 Jiskra
H. Brod B - Jiskra Jaromer 5
: 1
Somer Jakub 1:0 Stejskal
Jakub Reichel
Tomas 1:0 Zoch Vitezslav
Novak Radek 1:0 Srejber
Michal Vanek Marian 1:0 Zvonar
Roman
Koref Martin 0:1 Ulip
Viktor Kocourkova
Zuzana1:0 Cerovsky Jiri
Kolo č. 10
K:10 Z:55 Loko
C. Trebova - Sokol Bedrichov 5.5:0.5
Simek Jan %:% H Pokorny Jakub Petraz
Martin 1:0 Prehradna Jana
Zeinert
Michal 1:0 Saroun Radek Halbrstat
David 1:0 Hurych Martin
Simek Zdenek 1:0 Oburka
Robin Petrazova
Katerina 1:0 Skoda Martin
K:10 Z:56 Jiskra
Usti/O. - Jiskra H. Brod B 1.5:4.5
Bartosova
Lucie H1:0 Somer Jakub Kapoun
Vit 0:1 Reichel Tomas
Pecinka
Martin %:% Novak Radek Becicka
David 0:1 Omdrak Marek
Ha Tuan Ngoc
Josef0:1 Koref Martin kontumace 0:K Kocourkova Zuza
K:10 Z:57 Sokol
Joly Lysa/L - Vinohrady Brno 2.5:3.5
Postupa
Pavel %:% Paral Adam Fencl
Pavel 0:1 Bartas David
Postupa
Martin 1:0 Vesely Michal Rosenbaum
Vit 0:1 Lamser Tomas
Drahota Ales 0:1 H Hladka
Jirina Sochorova
Jana H 1:0 Petrzelka David
K:10 Z:58 Jiskra
Novy Bydzov - Lokomotiva Brno 4.5:1.5
Vanek Jiri 1:0 Bystricka Kamila Tomas
Petr %:% Lapunikova Marke
Stefan
Jaroslav H %:% Furch Tomas Vanek Tomas 1:0 Lapunik
Michal
Schovankova
Jana %:% Petlan
Michael Prokopova
Jirirna 1:0 Ondracka Vaclav
K:10 Z:59 Jiskra
Jaromer - DDM Chrudim 2.5:3.5
Erbrt
Jan H 1:0 Krys
Jaromir Zoch
Vitezslav %:% Kus Tomas
Srejber
Michal 1:0 Krys Jan Freisleben
Jakub 0:1 Kus Martin
Ulip Viktor 0:1 Zak Pavel Zvonar
Roman 0:1 H Sabolova Gabriela
K:10 Z:60 Panda
Rychnov/K. - Sokol Hradec Kral. 5
: 1
Mrovec
Jan H %:% Rozkovec Jiri Hornicek Jan 1:0 Paulovic
Michael
Hornicek
Ondrej 1:0 Kulir Martin Hornicek
Petr 1:0 Ricar Jiri
Mareckova
Martina 1:0 Uhlir Jan Hornicek
Pavel %:% Dvorak David
Kolo č. 10
K:11 Z:61 Loko
C. Trebova - Jiskra H. Brod B 6
: 0
Simek Jan 1:0 Somer Jakub Petraz
Martin 1:0 Reichel Tomas
Zeinert
Michal 1:0 Novak Radek Halbrstat
David 1:0 Omdrak Marek
Simek Zdenek 1:0 Koref
Martin Petrazova
Katerina 1:0 Kocourkova Zuza
K:11 Z:62 Jiskra
Usti/O. - Sokol Bedrichov 2.5:3.5
Bartosova
Lucie H %:% H Pokorny Jakub Kapoun Vit 0:1 Prehradna Jana
Pecinka
Martin 1:0 Saroun Radek Becicka
David 1:0 Hurych Martin
Ha Tuan Ngoc
Josef0:1 Oburka Robin kontumace 0:K Skoda Martin
K:11 Z:63 Sokol
Joly Lysa/L - Lokomotiva Brno 5.5:0.5
Postupa
Pavel 1:0 Bystricka Kamila Fencl
Pavel %:% Lapunikova Marke
Postupa
Martin 1:0 Furch Tomas Rosenbaum
Vit 1:0 Lapunik Michal
Drahota Ales 1:0 Petlan
Michael Sochorova
Jana H 1:0 Ondracka Vaclav
K:11 Z:64 Jiskra
Novy Bydzov - Vinohrady Brno 2.5:3.5
Vanek Jiri %:% Paral Adam Tomas
Petr 0:1 Bartas David
Stefan
Jaroslav H 1:0 Vesely Michal Brunclik Michal 0:1 Lamser
Tomas
Schovankova
Jana 0:1 H Hladka Jirina Prokopova
Jirirna 1:0 Petrzelka David
K:11 Z:65 Jiskra
Jaromer - Sokol Hradec Kral. 2
: 4
Erbrt Jan
H 0:1 Rozkovec Jiri Zoch
Vitezslav 0:1 Paulovic Michael
Srejber
Michal 1:0 Kulir Martin Freisleben
Jakub 0:1 Dvorak David
Ulip Viktor 1:0 Uhlir Jan Zvonar
Roman 0:1 Dvorak Tomas
K:11 Z:66 Panda
Rychnov/K. - DDM Chrudim 3.5:2.5
Mrovec
Jan H 1:0 Krys Jaromir Hornicek Jan 1:0 Kus
Tomas
Hornicek
Ondrej 1:0 Krys Jan Hornicek
Petr 0:1 Kus Martin
Mareckova
Martina %:% Zak Pavel Hornicek
Pavel 0:1 H Sabolova Gabriela
1. Sokol Joly Lysa/L 11 9 1 1 46.5 19
2. Panda Rychnov/K. 11 9 0 2 42.0 18
3. Loko C. Trebova 11 8 1 2 53.5 17
4. Jiskra H. Brod B 11 7 0 4 37.5 14
5. Sokol Hradec Kral. 11 5 3 3 35.0 13
6. Jiskra Novy Bydzov 11 6 1 4 33.0 13
7. Sokol Bedrichov 11 5 1 5 34.0 11
8. Vinohrady Brno 11 5 0 6 30.5 10
9. DDM Chrudim 11
4 1 6 30.0 9
10. Jiskra Usti/O. 11
1 1 9 19.0 3
11. Jiskra Jaromer 11
1 1 9 18.5 3
12. Lokomotiva Brno 11 1 0 10 15.5 2