Souhrnný přehled losu ve všech skupinách soutěží družstev v sezoně 2003/04 řízených Pardubickým krajským šachovým svazem a vyšších soutěží s účastí našich družstev.
Extraliga
1. česká liga
2. liga skupina C
1
Sokol Polabí Joly
ČSOB Praha A
Polabiny Pardubice
2
Sokol Plzeň I
Slavie Turnov
Viktoria Praha-Žižkov
3
TŽ Třinec
Sokol Plzeň I B
Spartak Vlašim
4
Jäkl Karviná
Pankrác Praha
Spartak Rychnov n/Kn.
5
Infinity Pardubice
ŠO+DDM Chrudim
Sokol Kolín C
6
Slavia Hradec Králové
Bohemians Praha
Akuma Mladá Boleslav
7
IPM Color Ostrava
Sokol Tábor
Infinity Pardubice B
8
Hagemann Slezan Opava
Dům Armády Praha
Joly Lysá n/L.
9
Sokol Vyšehrad Praha VISUS
Synthesia Pardubice
Spartak Vrchlabí
10
Mahrla Praha
Sokol Kolín B
Sokol Praha-Vyšehrad C
11
Trinom Zlín
Vyšehrad Praha B
Synthesia Pardubice B
12
A64 Slatinice
ČSOB Litoměřice B
Jiskra Havlíčkův Brod
Krajský přebor I. třídy
Krajský přebor II. třídy východ
Krajský přebor II. třídy západ
1
ŠK Žamberk
ŠK Svitavy
Jiskra Heřmanův Městec
2
Loko Česká Třebová
Štefanydes Polička B
Sokol Krucemburk
3
ŠK Vysoké Mýto
ZD Kunvald
Sokol Zaječice
4
Infinity Pardubice C
Jiskra Ústí nad Orlicí B
Holcim Prachovice
5
Synthesia Pardubice C
ŠK Vysoké Mýto B
TJ+DDM Chjrudim C
6
Jiskra Ústí n/O.
Spartak Choceň
TJ+DDM Chjrudim D
7
TJ Lanškroun
Jablonné nad Orlicí
Kámen Chotěboř
8
ŠO+DDM Chrudim B
SK Žamberk B
Infinity Pardubice E
9
Štefanides Polička
Jiskra Litomyšl
ŠO+DDM Hlinsko
10
Infinity Pardubice D
Jiskra Ústí nad Orlicí C
Polabiny Pardubice C
11
CHS Chotěboř
Štefanydes Polička C
12
Polabiny Pardubice B
Spartak OEZ Letohrad
Krajský přebor III. třídy východ
Krajská soutěž východ
Krajská soutěž západ
1
Lanškroun B
SK Žamberk D
Sokol Krouna
2
Sokol Horní Čermná
ŠK Linhartice
Holcim Prachovice B
3
ŠK Vysoké Mýto C
Sokol Mistrovice
Sokol Lázně Bohdaneč
4
Slovan Moravská Třebová
Sokol Němčice
Synthesia Pardubice D
5
Jiskra Ústí nad Orlicí D
TJ Lanškroun C
Infinity Pardubice F
6
Sokol Městečko Trnávka
Lanškroun FYGR
TJ+DDM Chrudim E
7
Spartak Choceň B
Sokol Horní Čermná B
Jiskra Heřmanův Městec B
8
Loko Česká Třebová B
ZD Kunvald C
9
SK Žamberk C
Loko Česká Třebová C
10
Spartak OEZ Letohrad B
11
ŠK Svitavy B
12
ZD Kunvald B
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera.