Krajský přebor I 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č.
9
Výsledky 8. kola
2222 ŠK Rosignano Polabiny B -
Plzeňka Pardubice CHS Chotěboř - TJ
Štefanydes Polička
Rozhodčí:
Tomáš Veselý Rozhodčí:
David Komárek
1. Černý J. 2091 0:1 Veselý T. 2048 1. Petrus L. 1881 0:1 Červený M. 2180
2. Bělohlav J. 1973 0:1 Korol
J. 2102 2. Hospodka J. 1855 1:0 Kastner V. 1928
3. Škorpík
J. 1857 0:1 Nadrchal T. 2008 3. Štolfa J. 1852 0:1 Kastner
O. 2132
4. Baťa S. 1819 0:1 Smutný J. 2135 4. Zvěřina
J. 1824 0:1 Škorpík M. 2147
5. Dudek V. 1721 0:1 Hejkrlík
F. 2044 5. Ondráček
O. 1764 0:1 Komárek D. 2158
6. Krejčí J. 1717 0:1 Třasák
O. 1965 6. Linhart J. 1695 1:0 Houšková M. 2052
7. Odvárka
S. 1716 0:1 Seidl Z. 1896 7. Krejčík T. 1851 0:1 Houška
B. 2009
8. Vorel B. 1616 1:0 Janko J. 1819 8. Fiala M. 1791 1:0 Zeman
A. 2043
1 : 7 3
: 5
SK Žamberk - ŠO+DDM Chrudim B TJ
Lokomotiva Česká Třebová - TJ Lanškroun
Rozhodčí: Rozhodčí:
Karel Petrželka
1. Belobrad
I. 2035 1:0 Bujnoch R. 2166 1. Krumer M. 1914 0:1 Bernášek
J. 2370
2. Dorjkhú
T. 1250 0:1 Hájek L. 2082 2. Pail M. 1879 1/2 Pokorný
T. 2262
3. Maceška B. 1873 1:0 Hájek
J. 2122 3. Pěkník M. 1891 0:1 Hrubeš
P. 2145
4. Havrlík P. 1879 0:1 Kokeš
B. 2030 4. Šimek J. 1915 1/2 Hurt
L. 2142
5. Zámečník B. 1997 1/2 Krys
J. 2067 5. Zeinert M. 1683 0:1 Červený P. 2043
6. Dungl
P. 1828 0:1 Roušar Z. 1986 6. Petrželka
K. 1985 0:1 Chládek V. 2101
7. Papáček M. 1856 1:0 Linhart Z. 1923 7. Pelcl K. 1525 0:1 Švub
J. 1928
8. Martinec J. 1753 1/2 Němec
B. 1893 8. Šimek Z. 1522 1:0 Křivohlávek
D. 1250
4 : 4 2
: 6
ŠK Vysoké Mýto - Jiskra Ústí n. Orl. Eurokomplex Autoskla Pardubice - Synthesia
Pardubice C
Rozhodčí: Luboš Ptáček Rozhodčí:
Pavel Vobořil
1. Kosek J. 2101 1:0 Šmajzr
M. 2165 1. Šklíba M. 2177 1:0 Karaba D. 1989
2. Ptáček
L. 2033 0:1 Volf J. 2126 2. Vobořil
P. 1995 0:1 Kastner K. 1928
3. Plotek E. 1984 1:0 Holásek P. 2021 3. Sýkora J. 2142 1:0 Picka
M. 1922
4. Zeman M. 1980 1/2 Mareš P. 2032 4. Zelenka J. 2005 1:0 Pecina
O. 1824
5. Lipavský
D. 1948 1/2 Blaško Š. 1872 5. Daněk P. 1955 1:0 Pecinová
M. 1605
6. Kučera J. 1914 1:0 Řehák
J. 1861 6. Mazura T. 1824 1:0 Růžička
F. 1100
7. Trhal T. 1819 1:0 Smola J. 1821 7. Hennig T. 1972 +:-
8. Trhal
M. 1867 1/2 Mareš P. 1785 8. Pyskatý J. 1809 +:-
5.5 : 2.5 7
: 1
Tabulka po 8. kole
1. TJ Lanškroun 8 8 0 0 16 44 : 20
2. ŠK Vysoké Mýto 8 5 1 2 11 36 : 28
3. Plzeňka Pardubice 8 5 0 3 10 35 : 29
3. TJ Štefanydes Polička 8 4 2 2 10 35 : 29
5. Eurokomplex Autoskla Pardubice 8 4 1 3 9 37.5 : 26.5
6. ŠO+DDM Chrudim B 8 4 1 3 9 36.5 : 27.5
7. SK Žamberk 8 2 3 3 7 30.5 : 33.5
8. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 8 2 2 4 6 28 : 36
9. 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 8 2 2 4 6 27.5 : 36.5
10. TJ Synthesia Pardubice C 8 3 0 5 6 25 : 39
11. CHS Chotěboř 8 1 1 6 3 26 : 38
12. TJ Lokomotiva Česká Třebová 8 0 3 5 3 23 : 41