27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Druhý turnaj Krajského přeboru mládeže sezony 2003/04 se hrál v sobotu dne 15.11.2003 v Lanškrouně a letos již podruhé na něm byla překonána hranice v počtu startujících - celkem se ho zúčastnilo 163 hráčů a hráček !!!
Poř.
Jméno
VT
Narození
Kateg
Body
Prog
Oddíl
1.
Rott Michal
4
11.7.1995
H10
18
60
Hlinsko
2.
Hanus Lukáš
10.9.1995
H10
16
69
Hlinsko
3.
Sabolová Kristýna
4
6.3.1995
D10
16
63
Vysoké Mýto
4.
Kapoun Vít
4
5.1.1995
H10
15
69
Ústí n. O.
5.
Sháněl Matěj
15.2.1995
H10
15
64
Vysoké Mýto
6.
Sláma Jan
24.6.1995
H10
15
48
Kámen
7.
Hejkrlík Lukáš
14.6.1994
H10
14
54
Žamberk
8.
Golubeva Nikol
4
4.9.1995
D10
14
42
Kámen
9.
Dunglová Natálie
3.3.1996
D10
13
48
Žamberk
10.
Petrásek Kamil
4
20.6.1995
H10
12
48
Polička
11.
Lorenc Adam
11.4.1997
H10
12
42
Žamberk
12.
Novotný Tomáš
1995
H10
11
11
Zaječice
13.
Hájek Pavel
29.1.1996
H10
10
34
Ústí n. O.
14.
Wetter Zdeněk
1995
H10
9
37
Česká Třebová
15.
Valášek Matouš
1997
H10
9
18
Alfa Pardubice
16.
Lamborová Lucie
18.3.1996
D10
8
27
Ústí n. O.
17.
Krejčík Jan
24.8.1995
H10
7
14
Ústí n. O.
18.
Škoda Jan
16.12.1995
H10
6
21
Česká Třebová
19.
Mastná Kristýna
12.3.1996
D10
6
20
Ústí n. O.
20.
Hladík Pavel
1996
H10
5
27
Alfa Pardubice
21.
Bielčiková Sára
13.10.1998
D10
4
14
Kámen
22.
Holásek Jan
12.11.1997
H10
3
4
Ústí n. O.
Poř.
Jméno
VT
Narození
Kateg
Body
Prog
Oddíl
1.
Kokeš Ondřej
4
31.5.1993
H12
27
99
Chrudim
2.
Růžička Filip
1993
H12
24
84
Pce
3.
Mazura Ondřej
1993
H12
21
84
Žamberk
4.
Bielčik Šimon
4
28.4.1994
H12
19
72
Kámen
5.
Smejkal Dominik
4
5.6
H12
19
72
Kámen
6.
Cacek Tomáš
4
12.4.1994
H12
19
63
Lanškroun
7.
Lehárová Alžběta
1.8.1994
D12
18
78
Pardubice
8.
Tomeš Marek
11.3.1994
H12
18
72
Vysoké Mýto
9.
Kopecký Michal
5
2.3.1993
H12
18
70
Miřetice
10.
Kosek Marek
3
22.4.1993
H12
18
69
Vysoké Mýto
11.
Jiráň Jan
24.5.1993
H12
18
63
Infi Parbubice
12.
Výprachtický David
4
1994
H12
18
57
Žamberk
13.
Karaba Viktor
1993
H12
17
72
Pardubice
14.
Horník Zbyněk
5
16.4.1993
H12
17
69
Miřetice
15.
Toploský Petr
1994
H12
17
66
Alfa Pardubice
16.
Klement Jakub
28.6.1993
H12
17
63
Vysoké Mýto
17.
Jílek Václav
4
1.6.1993
H12
17
57
Vysoké Mýto
18.
Franz Lukáš
22.6.1993
H12
16
66
Ústí n. O.
19.
Lorenc Josef
4
21.1.1993
H12
15
69
Žamberk
20.
Černý Jan
14.9.1993
H12
15
54
Přelouč
21.
Hanč Michal
1994
H12
15
48
Vysoké Mýto
22.
Hrdina David
22.6.1993
H12
15
45
Jablonné n.O.
23.
Ryzner Michal
6.5.1994
H12
14
57
Infi Parbubice
24.
Polívka Jaroslav
5
25.5.1994
H12
14
54
Miřetice
25.
Smejkalová
Monika
7.7.1993
D12
14
47
Mistrovice
26.
Schaffer Ondřej
7.10.1993
H12
13
54
Polička
27.
Dvořáček Michal
IV.
20.11.1993
H12
13
51
Mistrovice
28.
Hevera Jakub
1994
H12
13
48
Česká Třebová
29.
Dolečková Barbora
15.2.1993
D12
13
42
Mistrovice
30.
Holcman
Jakub
4
29.6.1993
H12
13
36
Mistrovice
31.
Švadlenka Jiří
5
27.7.1994
H12
12
51
Chrudim
32.
Marek Michal
4
22.12.1993
H12
12
51
Lanškroun
33.
Petrásek Jan
4
1993
H12
12
51
Polička
34.
Vojáček Lukáš
5
23.2.1993
H12
12
34
Kámen
35.
Kainek Jan
5
1994
H12
12
30
Žamberk
36.
Komínek Lukáš
1.7.1993
H12
11
53
Lanškroun
37.
Krejčík Tomáš
28.5.1994
H12
11
48
Ústí n. O.
38.
Kubišta Ladislav
1.10.1994
H12
11
42
Ústí n. O.
39.
Kabourek Roman
1993
H12
11
42
Žamberk
40.
Teplý Michal
1993
H12
11
39
Alfa Pardubice
41.
Hajluk Fedor
1993
H12
11
26
Vysoké Mýto
42.
Dušek Jakub
1993
H12
11
15
Alfa Pardubice
43.
Pavlas Tomáš
5
10.2.1993
H12
9
36
Kámen
44.
Zelený Martin
6.12.1993
H12
9
30
Přelouč
45.
Michal Jirka
1993
H12
9
30
Přelouč
46.
Pavelka Ondřej
26.11.1993
H12
9
27
Lanškroun
47.
Krejčí Filip
19.9.1993
H12
9
26
Mistrovice
48.
Černý Jakub
17.9.1993
H12
9
15
Přelouč
49.
Mareš Jan
13.10.1994
H12
8
28
Ústí n. O.
50.
Farkasová Lucie
2.2.1993
D12
8
27
Ústí n. O.
51.
Vlček Ondřej
1994
H12
7
27
Alfa Pardubice
52.
Procházka Jan
17.10.1994
H12
5
18
Ústí n. O.
Poř,
Jméno
VT
Narození
Kateg
Body
Prog
Oddíl
1.
Petráž Martin
1496
28.11.1991
H14
20
87
Česká Třebová
2.
Beneš Milan
1408
23.8.1991
H14
20
78
Vysoké Mýto
3.
Sabolová Gabriela
3
21.2.1992
D14
19
76
Vysoké Mýto
4.
Krys Jan
1401
16.3.1991
H14
18
81
Chrudim
5.
Ryzner Jiří
13.9.1991
H14
18
70
Infi Parbubice
6.
Šplíchalová Veronika
3
19.1.1991
D14
17
66
Vysoké Mýto
7.
Laštůvka Karel
4
11.1.1991
H14
17
66
Hlinsko
8.
Felcman Tomáš
3
28.6.1992
H14
17
57
Žamberk
9.
Snítil Jiř
4
19.11.1991
H14
16
55
Lanškroun
10.
Božovský Milan
4
20.3.1991
H14
16
48
Kámen
11.
Kůs Martin
3
31.3.1991
H14
15
64
Chrudim
12.
Hlaváč Likáš
4
22.4.1992
H14
15
57
Česká Třebová
13.
Čech Filip
4
18.2.1992
H14
15
48
Kámen
14.
Štorek
Jakub
4
12.5.1992
H14
14
64
Kámen
15.
Halousek Jaroslav
1991
H14
14
60
Alfa Pardubice
16.
Slezák Tomáš
4
29.5.1992
H14
14
54
Česká Třebová
17.
Bednář Marcel
1991
H14
14
45
Jablonné n.O.
18.
Jiráň Josef
30.12.1991
H14
13
60
Infi Parbubice
19.
Gibiš Petr
4.VT
13.5.1991
H14
13
59
Ústí n. O.
20.
Červinka Miroslav
3.9.1992
H14
13
51
Zaječice
21.
Dytrt Filip
5
6.6.1992
H14
13
51
Žamberk
22.
Steinmetz Roman
4
20.6.1991
H14
13
45
Česká Třebová
23.
Švarc Ondřej
1991
H14
13
39
Vysoké Mýto
24.
Čajka Vladimír
19.3.1992
H14
12
54
Ústí n. O.
25.
Brejša Vít
4
1.6.1992
H14
12
51
Lanškroun
26.
Chládek David
4
6.12.1991
H14
12
48
Lanškroun
27.
Pecháček Robin
3.9.1992
H14
12
45
Horní Čermná
28.
Fáber Robin
1991
H14
12
42
Jablonné n.O.
29.
Mencl Jan
14.8.1992
H14
12
36
Přelouč
30.
Lacman
Ondřej
11.4.1992
H14
11
57
Zaječice
31.
Čermák Michal
4
18.3.1991
H14
11
47
Kámen
32.
Borovec Ondřej
1992
H14
11
36
Vysoké Mýto
33.
Simon Ondřej
1991
H14
10
40
Vysoké Mýto
34.
Sychra Tomáš
1992
H14
10
35
Lanškroun
35.
Čermák Jakub
4
1.5.1992
H14
9
45
Kámen
36.
Černohorský Daniel
1991
H14
9
42
Jablonné n.O.
37.
Mačát Petr
15.4.1991
H14
8
30
Horní Čermná
38.
Nýri Petr
16.12.1992
H14
8
19
Jablonné n.O.
39.
Susserová Martina
30.12.1992
D14
7
35
Ústí n. O.
40.
Beran David
1991
H14
7
24
Jablonné n.O.
41.
Huf Tomáš
9.6.1992
H14
6
25
Lanškroun
42.
Stránský Michal
23.9.1991
H14
6
12
Ústí n. O.
43.
Janda Petr
14.2.1991
H14
0
0
Lanškroun
Poř.
Jméno
VT
Narození
Kateg
Body
Prog
Oddíl
1.
Zeinert Michal
1683
15.9.1989
H16
24
84
Česká Třebová
2.
Vondra Lukáš
1366
9.12.1990
H16
22
93
Česká Třebová
3.
Bartošová Lucie
3
1989
D16
19
78
Litomyšl
4.
Křivohlávek David
3
18.1.1989
H16
19
76
Lanškroun
5.
Pečinka Martin
3
16.9.1990
H16
19
73
Ústí n. O.
6.
Žák Pavel
3
19.8.1990
H16
19
69
Chrudim
7.
Zámečník Jan
1461
24.1.1990
H16
19
69
Hlinsko
8.
Halbrštát David
1549
4.11.1989
H16
18
79
Česká Třebová
9.
Culek Karel
3
8.10.1990
H16
18
69
Chrudim
10.
Sodomka Adam
3
1989
H16
18
66
Polička
11.
Trkal Tomáš
4
1990
H16
17
69
Polička
12.
Pecháček Tomáš
12.4.1990
H16
17
66
Horní Čermná
13.
Pazourek
Jiří
18.10.1990
H16
16
67
Zaječice
14.
Horský Jakub
4
19.8.1990
H16
16
51
Česká Třebová
15.
Felcman Martin
5
12.7.1990
H16
16
48
Žamberk
16.
Horák Libor
1990
H16
15
59
Litomyšl
17.
Stejskal Martin
15.12.1989
H16
15
45
Ústí n. O.
18.
Pilař Miroslav
1990
H16
15
42
Alfa Pardubice
19.
Horáček Michal
5.6.1990
H16
14
75
Infi Parbubice
20.
Medveď Lukáš
1989
H16
14
48
Alfa Pardubice
21.
Svoboda Ondřej
4
7.11.1990
H16
14
45
Česká Třebová
22.
Šilar Josef
21.10.1990
H16
13
46
Horní Čermná
23.
Fišar Adam
20.9.1989
H16
12
45
Horní Čermná
24.
Halbrštátová Kateřina
4
1989
D16
12
33
Mistrovice
25.
Šimek Jakub
1990
H16
11
51
Alfa Pardubice
26.
Sauer Petr
1989
H16
11
37
Litomyšl
27.
Bečička David
4
12.10.1990
H16
11
36
Ústí n. O.
28.
Valenta Jakub
20.4.1990
H16
10
25
Mistrovice
29.
Pop Vasil
19.1.1989
H16
10
24
Horní Čermná
30.
Hubálková Michaela
10.8.1990
D16
10
22
Mistrovice
31.
Bot Marek
1990
H16
9
24
Jablonné n.O.
32.
Jozíf Zdeněk
31.3.1990
H16
9
21
Infi Parbubice
33.
Stollin Martin
4
24.4.1990
H16
8
25
Kámen
34.
Golubev Martin
5
27.8.1990
H16
7
33
Kámen
35.
Koiš Tomáš
5
15.12.1990
H16
6
24
Kámen
-
Bureš Zdeněk
3
starší
-
16
65
Litomyšl
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .