Krajský přebor III východ 2003/2004 PDŠS –
zpravodaj č. 12
Výsledky 11. kola
Sokol Městečko Trnávka - ZD Kunvald
B Spartak Choceň B - TJ Jiskra
Ústí nad Orlicí D
1. Burian M. 1819 1/2 Vymetálek
P. 1703 1. Weis L. 1847 1/2 Mastný
T. 1670
2. Dostál
J. 1773 0:1 Hodek R. 1748 2. Navrátil
V. 1730 +:- Krummer D. 1250
3. Navrátil
M. 1739 1/2 Dvořák E. 1772 3. Nikl L. 1658 1/2 Taslar
K. 1546
4. Izák A. 1100 0:1 Šlezingr V. 1705 4. Doseděl Z. 1695 1/2 Fangl J. 1748
5. Bušina V. 1569 1/2 Štěpán
S. 1638 5. Nedelčev R. 1509 1:0 Mačka
M. 1422
6. Rovner O. 1100 1/2 Nekoranec
R. 1666 6. Starý S. 1250 0:1 Dudla
M. 1529
7. Žůrek
O. 1100 1:0 Krčmář S. 1443 7. Janoušek
M. 1000 1/2 Driemer J. 1562
8. Bureš
J. 1100 1:0 Duchene
F. 1000 8. Držmíšek
J. 1000 0:1 Pečinka M. 1250
4 : 4 4
: 4
Loko Česká Třebová B - Slovan Moravská Třebová SK Žamberk C - ŠK Vysoké Mýto C
1. Borek
P. 1939 0:1 Kotva M. 2046 1. Toman
A. 1704 1/2 Marek J. 1856
2. Petráž
M. 1496 0:1 Sojma Z. 1910 2. Brdíček
D. 1656 1/2 Mergl J. 1826
3. Paluda
J. 1578 0:1 Buriánek P. 1849 3. Jeništa J. 1774 1:0 Marinov P. 1750
4. Petrážová K. 1418 0:1 Chvojka A. 1822 4. Mazura J. 1581 1:0 Švécar
F. 1705
5. Halbrštát D. 1549 1/2 Cedzo Š. 1789 5. Hrubeš M. 1630 1/2 Šlégr
M. 1458
6. Vondra L. 1366 1/2 Grepl P. 1841 6. Hurdes E. 1532 1:0 Soukup
J. 1571
7. Šimek
P. 1250 0:1 Endl V. 1589 7. Pelinka
F. 1250 0:1 Beneš M. 1408
8. Schmid
M. 1250 0:1 Dvořáček A. 1518 8. Kopal V. 1000 1/2 Kosek
M. 1100
1 : 7 5
: 3
Spartak OEZ Letohrad B - Sokol Horní Čermná ŠK
Svitavy B - TJ Lanškroun B
1. Kameník
D. 1810 1:0 Merta M. 1714 1. Svatoš
Z. 1723 0:1 Procházka P. 1926
2. Veselý
P. 1776 0:1 Mareš P. 1720 2. Bartoš
K. 1678 1/2 Šebrle J. 1828
3. Mikyska
K. 1562 1/2 Merta J. 1772 3. Beneš L. 1625 0:1 Palla
S. 1757
4. Maceška V. 1591 1:0 Dostálek
V. 1647 4. Veselý O. 1250 1:0 Zehnal
M. 1857
5. Sysr P. 1607 0:1 Motl L. 1586 5. Tesař
J. 1949 +:- Novák
M. 1679
6. Krummer J. 1744 1/2 Šilar
J. 1553 6. Vašák L. 1548 1/2 Palla
K. 1551
7. Petráček J. 1405 1:0 Cimprich
M. 1000 7. Riedl V. 1100 1/2 Boháč
L. 1635
8. Janeček O. 1508 0:1 Vacek M. 1484 8. Baláž J. 1000 0:1 Heger M. 1250
4 : 4 3.5
: 4.5
Konečná tabulka
1. Slovan Moravská Třebová 11 10 1 0 21 58.5 : 29.5
2. Spartak OEZ Letohrad B 11 7 2 2 16 52 : 36
3. ZD Kunvald B 11 7 2 2 16 48.5 : 39.5
4. Sokol Horní Čermná 11 5 2 4 12 43 : 45
5. Sokol Městečko Trnávka 11 4 3 4 11 46.5 : 41.5
6. TJ Lanškroun B 11 5 1 5 11 45.5 : 42.5
7. SK Žamberk C 11 3 4 4 10 43 : 45
8. ŠK Svitavy B 11 4 0 7 8 42.5 : 45.5
9. Spartak Choceň B 11 3 2 6 8 41 : 47
10. ŠK Vysoké Mýto C 11 3 1 7 7 37.5 : 50.5
11. Loko Česká Třebová B 11 3 1 7 7 34 : 54
12. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí D 11 1 3 7 5 36 : 52