Krajský přebor I 2003/2004 PDŠS – zpravodaj č.
3
Výsledky 2. kola
2222 ŠK Rosignano Polabiny B - TJ Lanškroun ŠO+DDM Chrudim B - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Rozhodčí: Jaroslav Mojžíš Rozhodčí:
Bohuslav Kokeš
1. Mojžíš Jaroslav 0:1 Bernášek Jan 1. Bujnoch Radek 1/2 Šmajzr
Martin
2. Černý Jan 1/2 Pokorný Tomáš 2. Hájek
Jiří 1/2 Volf Jaroslav
3. Vyparina Matej 1/2 Hrubeš
Pavel 3. Onderek David 1/2 Holásek
Pavel
4. Bělohlav Jan 0:1 Hurt
Lukáš 4. Koníček Petr 1:0 Mareš Petr
5. Pavlíček
Miroslav 0:1 Červený Petr 5. Kokeš Bohuslav 1/2 Blaško Štěpán
6. Roub Bohumil 0:1 Chládek Václav 6. Roušar Zdeněk 1:0 Vencl
Jiří
7. Škorpík Jan 1/2 Ambrož Antonín 7. Němec
Bohumil 1:0 Pokorný Jan
8. Škroch Martin 0:1 Švub
Jan 8. Ždímal Petr 0:1 Smola Jan
1.5 : 6.5 5
: 3
TJ Štefanydes Polička -
TJ Synthesia Pardubice C Plzeňka Pardubice
- Eurokomplex Autoskla Pardubice
Rozhodčí: František Houška Rozhodčí:
Tomáš Veselý
1. Červený Martin 1:0 Karaba
David 1. Veselý Tomáš 0:1 Šklíba
Martin
2. Kastner Oldřich 0:1 Kastner
Kamil 2. Korol Jiří 1:0 Vobořil Pavel
3. Komárek David 1/2 Just
Pavel 3. Nadrchal Tomáš 1/2 Sýkora
Josef
4. Lorenc Oldřich 1:0 Picka
Michal 4. Smutný Jan 0:1 Zelenka Jaroslav
5. Houšková Magdaléna 1/2 Lukášek Jiří 5. Hejkrlík Filip 1:0 Novák
Aleš
6. Houška Bronislav 1:0 Letáček
Ondřej 6. Třasák Ondřej 0:1 Daněk
Pavel
7. Zeman Arnošt 1:0 Janderová
Jana 7. Vodička Pavel 1/2 Mazura
Tomáš
8. Charouz Milan 0:1 Pecina
Ondřej 8. Prokůpek Marek 0:1 Hennig
Thomas
5 : 3 3
: 5
CHS Chotěboř - ŠK
Vysoké Mýto SK Žamberk -
TJ Lokomotiva Česká Třebová
Rozhodčí: Jiří Kosek Rozhodčí:
Miloš Mazura
1. Petrus Luděk 1/2 Kosek
Jiří 1. Belobrad Ivan 1/2 Krumer Miroslav
2. Hospodka
Josef 1/2 Daniel Martin 2. Dorjkhú Tuvšinbajar 1:0 Pail Milan
3. Štolfa
Jaroslav 1/2 Doseděl Jiří 3. Mazura Miloš 1:0 Pěkník Milan
4. Zvěřina
Jan 0:1 Ptáček Luboš 4. Maceška Bohumír 0:1 Šimek Jan
5. Ondráček Ondřej 1/2 Plotek
Evžen 5. Havrlík Pavel 0:1 Zeinert Michal
6. Linhart
Jan 1/2 Zeman Martin 6. Zámečník Bohumír 1/2 Petrželka Karel
7. Krejčík
Tomáš 1/2 Lipavský Dušan 7. Dungl
Petr 1:0 Jasanský Karel
8. Dobšinský Pavel 1/2 Trhal
Tomáš 8. Kacálek Karel 0:1 Pelcl
Karel
3.5 : 4.5 4
: 4
Tabulka po 2. kole
1. TJ Lanškroun 2 2 0 0 4 13 : 3
2. ŠO+DDM Chrudim B 2 2 0 0 4 11.5 : 4.5
3.-4. Eurokomplex Autoskla Pardubice 2 1 1 0 3 9 : 7
3.-4. TJ Štefanydes Polička 2 1 1 0 3 9 : 7
5.-6. Plzeňka Pardubice 2 1 0 1 2 8 : 8
5.-6. TJ Lokomotiva Česká Třebová 2 0 2 0 2 8 : 8
7.-8. ŠK Vysoké Mýto 2 1 0 1 2 7.5 : 8.5
7.-8. 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 2 1 0 1 2 7.5 : 8.5
9. CHS Chotěboř 2 0 1 1 1 7.5 : 8.5
10. SK Žamberk 2 0 1 1 1 6 : 10
11.-12. TJ Synthesia Pardubice C 2 0 0 2 0 4.5 : 11.5
11.-12. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 0 0 2 0 4.5 : 11.5