27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Po druhém turnaji Krajského přeboru mládeže kategorií H/D10 a H/D12 jsou známi již dva přímí postupující a dosavadní celkové pořadí v každé z obou kategorií.
Celkové pořadí KP kategorie do 10-ti let
Příjmení
Jméno
Oddíl
1.K
2.K
3.K
4.K
Celkem
1.
Dunglová
Natálie
Žamberk
35
35
70
2.
Hájek
Pavel
Ústí n.O.
40
26
66
P
3.
Lorenc
Adam
Žamberk
30
22
52
4.
Půlpán
Jakub
Chrudim
x
40
40
P
5.
Ratzinger
Patrik
Česká Třebová
22
10
32
6.
Sion
David
Polička
26
6
32
7.
Pochobradský
Libor
Alfa Pardubice
x
30
30
8.
Vyskočil
Daniel
Polička
16
13
29
9.
Vu
Antonín
Lanškroun
x
19
19
10.
Tomáško
Martin
Česká Třebová
19
0
19
11.
Švec
Miroslav
Polička
13
4
17
12.
Marek
Dominik
Lanškroun
x
16
16
13.
Pleskač
Václav
Kámen Chotěboř
10
x
10
14.
Kolomý
Štěpán
Lanškroun
x
8
8
15.
Bielčiková
Sára
Kámen Chotěboř
8
x
8
16.
Pavlíček
Marek
Heřmanův Městec
4
3
7
17.
Čáp
Jaroslav
Mistrovice
6
x
6
18.
Mastná
Kristýna
Ústí n.O.
3
0
3
19.
Paukert
Jan
Lanškroun
x
2
2
20.
Kozlová
Anežka
Mistrovice
2
x
2
21.
Pilář
Tomáš
Heřmanův Městec
x
1
1
22.
Holásek
Jan
Ústí n.O.
1
0
1
23.
Holásek
Vít
Ústí n.O.
0
0
0
24.
Kašpar
Jan
Ústí n.O.
x
0
0
Celkové
pořadí KP kategorie do 12-ti let
Příjmení
Jméno
Oddíl
1.K
2.K
3.K
4.K
Celkem
1.
Kapoun
Vít
Ústí n.O.
30
40
70
P
2.
Petrásek
Kamil
Polička
35
16
51
3.
Lehárová
Alžběta
Inf.Pardubice
40
2
42
P
4.
Tomeš
Marek
Vysoké Mýto
x
35
35
5.
Cacek
Tomáš
Lanškroun
13
22
35
6.
Kučera
František
Chrudim
x
30
30
7.
Kainek
Jan
Žamberk
10
19
29
8.
Rott
Michal
Hlinsko
0
26
26
9.
Čáp
Martin
Mistrovice
26
x
26
10.
Urválek
Michael
Heřmanův Městec
22
0
22
11.
Cvrkal
Richard
Moravská Třebová
19
1
20
12.
Mikula
Jan
Heřmanův Městec
16
x
16
13.
Sabolová
Kristýna
Vysoké Mýto
x
13
13
14.
Mareš
Jan
Ústí n.O.
x
10
10
15.
Hanus
Lukáš
Hlinsko
x
8
8
16.
Kubišta
Ladislav
Ústí n.O.
2
6
8
17.
Hevera
Jakub
Česká Třebová
8
0
8
18.
Bielčik
Šimon
Kámen Chotěboř
6
x
6
19.
Hofrichter
Matěj
Ústí n.O.
0
4
4
20.
Bleha
Pavel
Heřmanův Městec
4
x
4
21.
Pilář
Patrik
Heřmanův Městec
x
3
3
22.
Hejkrlík
Lukáš
Žamberk
3
x
3
23.
Jirsa
Ondřej
Kámen Chotěboř
1
x
1
24.
Nečas
Lukáš
Lanškroun
0
0
0
25.
Scholze
Erik
Moravská Třebová
x
0
0
26.
Janáček
Jan
Hlinsko
x
0
0
27.
Linhart
Lukáš
Horní Čermná
x
0
0
28.
Wetter
Zdeněk
Česká Třebová
0
0
0
29.
Sadovský
David
Alfa Pardubice
x
0
0
30.
Němec
Tomáš
Alfa Pardubice
x
0
0
31.
Otava
Tomáš
Hlinsko
x
0
0
32.
Zavřelová
Kateřina
Hlinsko
0
0
0
33.
Vaculík
Jakub
Lanškroun
0
0
0
34.
Čižinský
Petr
Česká Třebová
x
0
0
35.
Šlezingr
Kunvald
x
0
0
36.
Topolský
Petr
Alfa Pardubice
x
x
0
37.
Golubeva
Nikol
Kámen Chotěboř
0
x
0
38.
Sláma
Jan
Kámen Chotěboř
0
x
0
39.
Oškera
Daniel
Mistrovice
0
x
0
40.
Bodlák
Karel
Kámen Chotěboř
0
x
0
41.
Podaný
Vojtěch
Hlinsko
0
x
0
42.
Hanauer
Adam
Kámen Chotěboř
0
x
0
43.
Lengyel
Viktor
Kámen Chotěboř
0
x
0
44.
Schlixbier
Jan
Kámen Chotěboř
0
x
0
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .