27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
36. ročník Memoriálu Oldy Hájka v bleskové hře, hraný současně jako Krajský přebor PDŠS pro rok 2005, se stal kořistí jediného IM v řadách startujících - Petra Piska z Infinity Pardubice před Marianem Sabolem a Martinem Škorpíkem.
Výsledky
36. ročníku Memoriálu Oldy Hájka
v blesku
hraného jako Krajský přebor v blesku
PDŠS 26. 12. 2004 v sauně v Ústí nad Orlicí
Výsledky finále “A”
Poř.
Jméno
ELO
Nar.
Oddíl
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Body
Skóre
Los
1
Pisk Petr
2316
74
Infinity
R
1
1
R
1
1
1
R
1
1
1
9,5
47.75
11
2
Sabol Marian
2347
66
Lanškroun
R
0
R
1
1
R
1
1
R
1
1
8
37.75
4
3
Škorpík Martin
2128
78
Polička
0
1
1
1
R
1
0
1
R
R
1
7,5
37.5
5
4
Pačovský Jiří
2285
59
Synthesia
0
R
0
R
1
1
1
R
1
0
1
6,5
30.25
2
5
Petuchov Sergej
2218
54
Infinity
R
0
0
R
0
1
1
0
1
R
1
5,5
25.75
12
6
Volf Jaroslav
2111
44
Ústí n.O.
0
0
R
0
1
1
R
0
1
1
R
5,5
25,5
9
7
Pokorný Tomáš
2246
69
Lanškroun
0
R
0
0
0
0
1
1
1
1
1
5,5
22
6
8
Lorenc Oldřich
2163
55
Polička
0
0
1
0
0
R
0
1
1
R
1
5
21,5
3
9
Šmajzr Martin
2150
70
Ústí n.O.
R
0
0
R
1
1
0
0
0
1
0
4
22,5
1
10
Ptáček Luboš
2072
75
V. Mýto
0
R
R
0
0
0
0
0
1
1
1
4
16.75
7
11
Hejkrlík Filip
2058
79
Infinity
0
0
R
1
R
0
0
R
0
0
1
3,5
17
10
12
Trojan Luboš
2017
42
Synthesia
0
0
0
0
0
R
0
0
1
0
0
1,5
6,75
8
Výsledky finále “B”
Poř.
Jméno
ELO
Nar.
Oddíl
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Body
Skóre
Los
1
Navrátil František
2195
43
Synthesia
0
0
1
1
1
1
1
1
1
1
1
9
42.5
10
2
Houška Bronislav
2011
80
Polička
1
1
1
0
0
R
1
1
R
1
1
8
41.5
2
3
Hrubeš Pavel
2130
71
Lanškroun
1
0
0
1
R
1
1
1
1
0
0
6,5
36.5
11
4
Holásek Pavel
2053
72
Ústí n.O.
0
0
1
0
1
R
0
1
1
1
1
6,5
28.25
5
5
Mazura Tomáš
1983
78
Infinity
0
1
0
1
1
1
0
1
0
1
0
6
33.5
6
6
Poslušný Martin
1911
75
Ústí n.O.
0
1
R
0
0
0
1
1
R
1
1
6
28
4
7
Mareš Petr
2010
55
Ústí n.O.
0
R
0
R
0
1
R
1
1
0
1
5,5
25,5
1
8
Švub Jan
1929
53
Lanškroun
0
0
0
1
1
0
R
0
1
1
1
5,5
24,25
7
9
Komárková Magda
2030
77
Polička
0
0
0
0
0
0
0
1
1
1
1
4
14,5
8
10
Krummer Dušan
1816
80
Ústí n.O.
0
R
0
0
1
R
0
0
0
R
1
3,5
16,75
9
11
Marinov Peter
1741
58
V. Mýto
0
0
1
0
0
0
1
0
0
R
1
3,5
15,75
3
12
Glembek Bohumír
1757
41
Ústí n.O.
0
0
1
0
1
0
0
0
0
0
0
2
12,5
12
Výsledky finále “C”
Poř.
Jméno
ELO
Nar.
Oddíl
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Body
Skóre
Los
1
Kalousek Vladimír
2016
69
Ústí n.O.
1
0
1
0
1
1
R
1
1
1
1
8,5
41.75
8
2
Kylar Pavel
1800
54
Ústí n.O.
0
1
1
1
1
0
1
1
1
0
1
8
41
1
3
Motáček Jan
1709
39
Litomyšl
1
0
1
1
0
1
0
1
0
1
1
7
35
10
4
Smola Jan
1828
53
Ústí n.O.
0
0
0
1
1
0
1
R
1
1
1
6,5
28
9
5
Kalousek Jan
1000
ner.
Ústí n.O.
1
0
0
0
0
1
1
1
1
0
1
6
29,5
6
6
Mastný Tomáš
1666
64
Ústí n.O.
0
0
1
0
1
0
0
1
1
1
1
6
26
11
7
Pávek Vladimír
1649
48
Trutnov
0
1
0
1
0
1
0
R
0
1
1
5,5
26,5
5
8
Zeman Ladislav
1918
44
Litomyšl
R
0
1
0
0
1
1
0
0
1
1
5,5
26,25
3
9
Dudla Martin
1530
76
Ústí n.O.
0
0
0
R
0
0
R
1
1
1
1
5
19,5
4
10
Tošovský Jaroslav
1250
ner.
Ústí n.O.
0
0
1
0
0
0
1
1
0
1
R
4,5
21.25
12
11
Novák Miroslav
1406
88
Lanškroun
0
1
0
0
1
0
0
0
0
0
1
3
14,5
7
12
Víglaský Jaroslav
1278
85
Ústí n.O.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
R
0
0,5
11,5
2
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .