Výsledky 9. kola
SK Žamberk - Štefanydes Polička B Jiskra Ústí n. Orlicí B - Eurokomplex Autoskla Pardubice
Rozhodčí: Mazura Miloš Rozhodčí:
Pokorný Jan
1. Belobrad
I. 2057 1:0 Červený P. 2116 1. Zeinert M. 2115 0:1 Petuchov
S. 2218
2. Hrubeš P. 2130 1:0 Zeman A. 2056 2. Blaško Š. 1898 0:1 Kaderka
R. 2111
3. Dorjkhú T. 2057 1:0 Charouz M. 1837 3. Šimek J. 2041 0:1 Sýkora
J. 2123
4. Mazura M. 1957 1:0 Bartoš K. 1729 4. Pokorný J. 1918 1/2 Zelenka
J. 2100
5. Havrlík P. 1874 1:0 Riedl T. 1730 5. Valenta
V. 2153 -:+ Daněk P. 1962
6. Zámečník B. 1993 1:0 Jerman M. 1678 6. Kameník D. 1793 0:1 Vobořil
P. 1987
7. Kacálek K. 1816 1:0 Klíma L. 1501 7. Krummer D. 1816 1/2 Hon
J. 1922
8. Kalous T. 1713 1:0 Buchta M. 1250 8. -:+ Slabý M. 1852
8 : 0 1
: 7
Jiskra Ústí nad Orlicí A - 2222 ŠK Polabiny B ŠK Vysoké Mýto - Sokol Zaječice
Rozhodčí: Šmajzr Martin Rozhodčí:
Kosek Jiří
1. Volf J. 2111 1:0 Kourek J. 2270 1. Kosek J. 2131 0:1 Hába
P. 2521
2. Šmajzr M. 2150 1/2 Černý J. 2061 2. Doseděl J. 2022 0:1 Vařejčko
J. 2180
3. Holásek P. 2053 1/2 Just
P. 2104 3. Ptáček L. 2072 1:0 Hájek
L. 2101
4. Mareš
P. 2010 1/2 Bělohlav J. 1977 4. Daniel M. 2030 0:1 Hájek
J. 2112
5. Smola J. 1828 0:1 Mojžíš
M. 1977 5. Plotek
E. 2042 1:0 Hromádko M. 2074
6. Petrželka
K. 1929 1/2 Krejčí J. 1746 6. Trhal
T. 1889 1/2 Česenek J. 1933
7. Šilar L. 1976 1/2 Cidlinský
V. 1870 7. Lipavský
D. 1937 1/2 Hájek J. 1922
8. Mareš
P. 1776 1/2 Baťa S. 1814 8. Mergl
J. 1820 0:1 Kolář J. 1722
4 : 4 3
: 5
TJ ŠO Chrudim B - Štefanydes Polička A Synpo
Pardubice - TJ CHS Chotěboř
Rozhodčí: Krys Jaromír Rozhodčí:
Prokůpek Marek
1. Roušar Z. 2046 1/2 Lorenc
O. 2163 1. Třasák O. 1959 0:1 Ondráček
O. 1949
2. Kokeš
B. 2036 1/2 Kastner O. 2150 2. Novák A. 2011 1/2 Linhart
J. 1962
3. Krys J. 2071 1:0 Kastner K. 2031 3. Vodička P. 2000 0:1 Hospodka
J. 1888
4. Linhart Z. 1917 1/2 Komárek D. 2143 4. Prokůpek M. 1907 1/2 Michal
M. 1773
5. Němec B. 1885 1/2 Houška
B. 2011 5. Hejkrlík
F. 2058 1:0 Novotný T. 1674
6. Mrha
J. 1891 0:1 Komárková
M. 2030 6. Pačovský
M. 1839 1:0 Ondáček L. 1250
7. Ždímal P. 1664 0:1 Stodolová
K. 2011 7. Krmenčík
R. 1802 1/2 Ďoubal P. 1678
8. Krys
J. 1636 0:1 Dospíšil
P. 2031 8. Macků L. 1837 +:- Skyba J. 1250
3 : 5 4.5
: 3.5
Tabulka po 9. kole
1. Sokol Zaječice 9 7 1 1 15 45 : 27
2. Eurokomplex Autoskla Pardubice 9 7 0 2 14 46 : 26
3. Štefanydes Polička A 9 5 3 1 13 41.5 : 30.5
4. Synpo Pardubice 9 5 2 2 12 39 : 33
5. Jiskra Ústí nad Orlicí A 9 3 3 3 9 39 : 33
6. 2222 ŠK Polabiny B 9 4 1 4 9 38.5 : 33.5
7. ŠK Vysoké Mýto 9 4 1 4 9 37.5 : 34.5
8. TJ ŠO Chrudim B 9 4 1 4 9 35 : 37
9. TJ CHS Chotěboř 9 4 0 5 8 33.5 : 38.5
10. Jiskra Ústí nad Orlicí B 9 2 1 6 5 27.5 : 44.5
11. SK Žamberk 9 2 0 7 4 33.5 : 38.5
12. Štefanydes Polička B 9 0 1 8 1 16 : 56