27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
Letošní přestupní termín (1.5.-31.8.2004) byl v našem kraji oproti letům minulým poněkud bohatší, když jej využilo celkem 29 hráčů. Do kraje zamíří na hostování i několik cizinců (hlavně do Infinity Pardubice).
Příjmení, jméno
Datum.nar.
Mateřský oddíl
Nový oddíl
Boháč
Luboš
21.5.1949
TJ Lanškroun
ŠO TROPIC Lanškroun
Čupr
Tomáš
8.10.1982
ŠK Svitavy
TJ Štefanydes Polička
Efler
David
1.5.1972
Polabí Sokol Joly
TJ Synthesia Pardubice
Ha
Tuan Ngoc Josef
27.8.1991
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
TJ Jiskra Litomyšl
Hůlka
Libor
29.12.1970
TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Sokol Němčice
Charvát
Karel
20.1.1958
TJ CHS Chotěboř
SK OAZA Praha
Jedlička
Aleš
5.2.1971
Polabí Sokol Joly
2222 ŠK Polabiny
Kastner
Oldřich
9.2.1961
TJ Synthesia Pardubice
TJ Štefanydes Polička
Langr
Petr
21.3.1969
TJ Jablonné nad Orlicí
Sokol Mistrovice
Lechtýnský
Jiří
25.11.1947
ŠK Infinity Pardubice
ŠO Slavie Turnov
Müller
Petr
12.2.1985
TJ Jiskra ŠKZŠ Heřmanův
Městec
SK Holcim Prachovice
Myška
František
3.7.1963
TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Sokol Němčice
Pail
Milan
28.6.1962
TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Sokol Němčice
Palla
Květoslav
12.4.1953
TJ Lanškroun
ŠO TROPIC Lanškroun
Palla
Stanislav
10.8.1946
TJ Lanškroun
ŠO TROPIC Lanškroun
Pěkník
Milan
3.5.1955
TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Sokol Němčice
Petr
Martin
23.8.1988
TJ Synthesia Pardubice
ŠK Infinity Pardubice
Roušar
Zdeněk
30.5.1957
TJ ŠO a DDM Chrudim
Šachová škola Panda Rychnov
n/K
Sabol
Marian
18.8.1966
TJ Slavia Hradec Králové
TJ Lanškroun
Sikora-Lerch
Jan
14.9.1942
TŽ Třinec
ŠK Infinity Pardubice
Stehno
Pavel
10.10.1983
TJ ŠO a DDM Chrudim
ŠK Infinity Pardubice
Šebrle
Jaroslav
27.6.1956
TJ Lanškroun
ŠO TROPIC Lanškroun
Špinler
Bronislav
23.8.1965
TJ Jablonné nad Orlicí
Sokol Mistrovice
Vařejčko
Josef
13.9.1964
TJ ŠO a DDM Chrudim
TJ Sokol Zaječice
Vavroušek
Petr
14.7.1942
TcJ Sokol Benešov
TJ Spartak Choceň
Viktorín
Jaroslav
24.4.1957
TJ Lanškroun
ŠO TROPIC Lanškroun
Votava
Jan
29.11.1974
ŠK Infinity Pardubice
ŠK Mahrla Praha
Zeinert
Michal
15.9.1989
TJ Lokomotiva Česká Třebová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
Zubík
Miloslav
1.3.1963
TJ Lanškroun
ŠO TROPIC Lanškroun
Příjmení, jméno
Dat.narození
Oddíl
Soutěž
IČ-ELO FIDE
Hagara Eduard
24.10.1979
ŠK Infinity Pardubice
Extraliga ČR
14901943
Kovalev Andrei
7.11.1961
ŠK Infinity Pardubice
Extraliga ČR
13500023
Movsesian Sergei
3.11.1978
ŠK Infinity Pardubice
Extraliga ČR
310204
Štohl Igor
27.9.1964
ŠK Infinity Pardubice
Extraliga ČR
14900025
Vyparina Matej
4.5.1982
2222 ŠK Polabiny
2. Česká liga
14903539
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .