27.12.2019
Poslední aktualizace
Optimalizováno pro
Internet Explorer 5.0
V sobotu 12.3.2005 se v Ústí n/O. uskutečnil již 35.ročník Orlické šachovnice. Za účasti 77 mladých šachistů se z vítězství radoval Lukáš Vondra z České Třebové se ziskem 8 bodů z 9 partií před Martinem Petrážem a Martinem Pečinkou.
35. ročník Orlické šachovnice
Organizátor :
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí a DDM Ústí nad Orlicí
Reditel
turnaje : Ing. Martin Šmajzr
Hlavní
rozhodčí : Jaroslav Volf
Místo : Ústí
nad Orlicí
Průměrný
rating: 1113
Datum :
12.03.2005
Konecné poradí
Por.
Jméno
Rtg
Klub
Nar.
Body
BH. B
BHm.
1
Vondra Lukáš
1649
Česká Třebová
09.12.1990
8
57
44
2
Petráž Martin
1644
Česká Třebová
28.01.1991
7%
56
42%
3
Pečinka Martin
1661
Ústí nad Orlicí
16.09.1990
7
55
43
4
Petrásek Kamil
1250
Polička
20.06.1995
7
47
37
5
Laštůvka Karel
1100
Hlinsko
11.01.1991
6%
51
39
6
Stodola Jakub
1250
Polička
07.05.1991
6%
44
35
7
Zámečník Jan
1495
Hlinsko
24.01.1990
6
57
44%
8
Hofrichtr Matěj
1100
Ústí nad Orlicí
28.11.1994
6
51%
41
9
Baláž Jindřich
1100
Svitavy
18.09.1991
6
50
38%
10
Malá Michaela
1250
Žamberk
24.08.1993
6
48%
37
11
Výprachtický David
1250
Žamberk
14.11.1993
6
47%
38
12
Marek Michal
1250
Lanškroun
22.12.1993
6
47%
38
13
Kapoun Vít
1250
Ústí nad Orlicí
05.01.1995
6
47%
35%
14
Nejedlý Lukáš
1250
Ústí nad Orlicí
06.02.1991
6
47
37%
15
Horský Jakub
1100
Česká Třebová
19.08.1990
6
45%
37
16
Rott Michal
1250
Hlinsko
11.07.1995
6
45%
35
17
Pekárek Marián
1100
Lanškroun
08.10.1991
6
44%
35
18
Vyčítal Lukáš
1000
Kunvald
19.09.1993
6
40
32
19
Pecháček Tomáš
1100
Horní Čermná
12.04.1990
5%
51
40
20
Franz Lukáš
1100
Ústí nad Orlicí
22.06.1993
5%
50
39
21
Bednář Marcel
1100
Jablonné n. O.
29.06.1992
5%
48
36%
22
Lehárová Alžběta
1250
Pardubice
01.08.1994
5%
45%
35
23
Kristl Václav
1100
Mistrovice
13.11.1991
5
46%
37
24
Novák Milan
1100
Choceň
27.01.1990
5
46%
36
25
Brejša Vít
1100
Lanškroun
01.06.1992
5
46
35%
26
Lorenc Josef
1250
Žamberk
21.01.1993
5
45
35%
27
Cacek Tomáš
1100
Lanškroun
12.04.1994
5
44
34%
28
Mareš Jan
1100
Ústí nad Orlicí
13.10.1994
5
44
34
29
Kainek Jan
1100
Žamberk
26.03.1994
5
42%
34
30
Matějka Jan
1000
Kunvald
11.11.1991
5
41%
32%
31
Cvrkal Richard
1100
Moravská Třebová
21.04.1994
5
41%
32%
32
Chmelík Ondřej
1250
Lanškroun
08.12.1992
5
40
31%
33
Pohan Lukáš
1250
Lanškroun
30.12.1991
5
39%
31
34
Snítilá Jitka
1100
Ústí nad Orlicí
31.10.1991
5
39%
31
35
Wetter Zdeněk
1100
Česká Třebová
13.04.1995
5
38%
31%
36
Lorenc Adam
1100
Žamberk
11.04.1997
5
38
29
37
Nečas Lukáš
1100
Lanškroun
16.10.1995
4%
43%
34
38
Špaček Ondřej
1000
Litomyšl
23.06.1991
4%
42%
32%
39
Stodola Marek
1000
Polička
17.06.1995
4%
41%
33
40
Voksa Aleš
1100
Lanškroun
08.04.1991
4%
41%
33
41
Petrásek Jan
1100
Polička
14.01.1993
4%
40%
33
42
Krušina Patrik
1000
Svitavy
10.03.1994
4%
38
30
43
Krejsa Pavel
1000
Kunvald
01.09.1994
4%
34
27%
44
Paukert Jan
1100
Lanškroun
19.12.1997
4%
32%
26
45
Pecháček Robin
1100
Horní Čermná
03.09.1992
4
44%
34%
46
Süsserová Martina
1100
Ústí nad Orlicí
30.12.1992
4
44
35
47
Hanus Lukáš
1250
Hlinsko
10.04.1995
4
41
31%
48
Schaffer Ondřej
1100
Polička
07.10.1993
4
38%
30
49
Hájek Pavel
1100
Ústí nad Orlicí
29.01.1996
4
38
30
50
Trejtnar Jiří
1000
Kunvald
19.05.1993
4
38
29%
51
Hevera Jakub
1000
Česká Třebová
24.02.1994
4
37
29
52
Kabourek Roman
1100
Žamberk
16.11.1993
4
37
28%
53
Celer Jan
1000
Kunvald
11.02.1993
4
36%
28%
54
Hynková Petra
1100
Kostelec n. O.
09.08.1991
4
36
27
55
Horný Kamil
1000
Kostelec n. O.
08.04.1996
4
35%
28
56
Kozák David
1000
Svitavy
20.03.1994
4
35
27%
57
Krátký Josef
1000
Lanškroun
20.11.1993
4
33
26
58
Štěpánek Matěj
1000
Kostelec n. O.
01.01.1998
3%
37%
30%
59
Rothschein Michal
1000
Litomyšl
27.09.1995
3%
35%
28%
60
Vanický Pavel
1000
Kunvald
12.10.1992
3%
33%
26
61
Šmajzrová Kateřina
1000
Ústí nad Orlicí
14.02.1996
3%
32
25
62
Šlezinger Josef
1000
Kunvald
03.01.1995
3%
28
21
63
Kolomý Štěpán
1100
Lanškroun
23.08.1996
3
37%
30%
64
Šafránek Antonín
1000
Litomyšl
07.06.1994
3
37%
29
65
Machata Štěpán
1000
Svitavy
10.09.1992
3
35%
27%
66
Linhart Lukáš
1000
Horní Čermná
20.07.1994
3
35%
27%
67
Kokula Filip
1000
Ústí nad Orlicí
28.05.1993
3
34%
27%
68
Soukup Lukáš
1000
Litomyšl
05.06.1996
3
31
25
69
Holásek Jan
1000
Ústí nad Orlicí
12.11.1997
3
28%
21
70
Oškera Daniel
1100
Mistrovice
12.11.1995
2%
35%
27%
71
Holásek Vít
1000
Ústí nad Orlicí
03.06.1999
2%
33
25
72
Janda Petr
1000
Lanškroun
14.02.1991
2%
33
25
73
Kudláček Michal
1000
Litomyšl
18.03.1997
2%
31
23
74
Ječmínek Stanislav
1000
Lanškroun
04.01.1994
2%
29
21%
75
Machková Denisa
1000
Kostelec n. O.
02.12.1993
2
33
26
76
Strejc Tomáš
1000
Havířov
09.10.1994
2
33
26
77
Stejskal Dominik
1000
Mistrovice
15.10.1997
1%
28
21%
Jakékoliv připomínky posílejte na adresu webmastera .